LINKIN PARK

  • Začetnik teme LINKIN_RULES
  • Datum pokretanja
Mike girl:
DabaMAN:
:shock: A ja ne čitam Bravo. Eto - sad sam neupućen. :(
Nego onaj Piano instrumentals ne mogu naći nigde u Somboru. Obišao sam sve radnje, ali nema....
pa svrati do Bga brate,..chazy i ja cemo te fino dochekati!!!!!! :lol:

A bre Dabo, sigurna sam da ima NEKO iz So ko ima taj cd...xsxaxax MIke zna..... veruj mi
eeee poslao mi PP daba, yeeeeeeee!
fala brate
E DArija ne znam za koga mislis,mislim da ne znam tu devojcicu.
Mike otkud ti? REce da neces svracati
poz
 
E ovako, mogli bi malo pričati o njihovim spotovima, o postojećim i onim koji se tek trebaju snimati. Koji su vam najbolje uraditi, koji su vam najdraži, za koju bi pesmu voleli da naprave spot....
Oni ipak njihove pesme dižu na jedan drugi nivo i dodavaju im novu dimenziju. Postojala je pre (u zlatno vreme kada je svaka druga tema bila o LP) jedna tema o tome, ali je lockovana... pa zato možemo ovde o tome razgovarati.
27.gif
 
E, cekao sam ovu temu...meni je definitvno najjaci Lp spot, a ujedno i najbolja pesma PAPERCUT...nakon toga, rangirani, slede...FROM THE INSIDE, NUMB, CRAWLING(britanska verzija, sa Dragon fest'a), yatim ONE STEP CLOSER, FAINT, BREAKING THE HABIT...valjda nisam nesto zaboravio...ne svidjaju mi se POINTS OF AUTHORITY, CURE FOR THE ITCH...ujedno, dve najvece nepravde koje su napravljene je nepravljenje spota za meni, posle PAPERCUT, najdraze, i na poseban nacin vazne pesme PUSHING ME AWAY (ali original verzija, koja je mnogo bolja od remiksa, koji se nepravedno forsira)...i za pesmu BY MYSELF...
 
dkole:
E, cekao sam ovu temu...meni je definitvno najjaci Lp spot, a ujedno i najbolja pesma PAPERCUT...nakon toga, rangirani, slede...FROM THE INSIDE, NUMB, CRAWLING(britanska verzija, sa Dragon fest'a), yatim ONE STEP CLOSER, FAINT, BREAKING THE HABIT...valjda nisam nesto zaboravio...ne svidjaju mi se POINTS OF AUTHORITY, CURE FOR THE ITCH...ujedno, dve najvece nepravde koje su napravljene je nepravljenje spota za meni, posle PAPERCUT, najdraze, i na poseban nacin vazne pesme PUSHING ME AWAY (ali original verzija, koja je mnogo bolja od remiksa, koji se nepravedno forsira)...i za pesmu BY MYSELF...

slazem se za najbolju pesmu
imace mislim da je LP najbolja nu metal grupa koja objedinjuje metal i rep...
 
pa,nevjerovatno,niko nije ni spomenuo IN THE END!!! aaAA! :cry: :cry: :cry: strasni ste! meni je to najspot sa HT-a,najvise sam vezana za njega,to je bio prvi spot od njih sto sam gledala,i slusala sam tu pjesmu dok sam sama hodala nocu dok je padala kisa,osjecaj je neopisiv! a sa Meteore niko nije spomenuo Somewhere I Belong,koji je OPET moj najbolji spot sa tog albuma! ne vjerujem da se niko ne slaze sa mnom! mada,svi mi se svidjaju osim jednog,a to je za CURE FOR THE ITCH koji je uzasan,dosadan,suvisan i skroz los... malo mi je glupo u Papercut-u sto Rob i Brad sjede na kaucu.. :) malo je glupavo... Mike i Chaz pjevaju,Chaz se sturi koliko skace a ovamo ovi samo masu usima :) hehe mislim,jeste to moj vojeni LP ali mi je malo poblesavo sto jedni skacu a drugi kuliraju... :) a pjesma je,kao i sve ostale,zakon! svaki spot ima nesto po cemu je poseban i divan i zbog cega ga treba voljeti... da se ja pitam za svaku bih pjesmu rekla da urade spot! :D :wink: jedva cekam novi album,poludicu! :( imam neki osjecaj da ce da svijet poudi za njima (naravno,oni koji jos nisu ludi) cim izadje sljedeci album... :) hehe

PS-Dario,gdje si ti na ovom turniru sad za vikend,bilo je strasnih meceva!? :?: ovaj vikend je ekipno prvenstvo Republike Srpske,dodji! :wink:
ljudi,saljem vam veliiiiiki PoZzZz! :*
 
i ja volim in the end i crawling,ali i ostali su sjajni, samo moram da priznam preterase ga ono bas non stop vrte breaking the habbits....ja obicno volim one spotove gde moj dragi ima mindjusu na donjoj usni...a da i papercut je sjajan!
 
DabaMAN:
E ovako, mogli bi malo pričati o njihovim spotovima, o postojećim i onim koji se tek trebaju snimati. Koji su vam najbolje uraditi, koji su vam najdraži, za koju bi pesmu voleli da naprave spot....
Oni ipak njihove pesme dižu na jedan drugi nivo i dodavaju im novu dimenziju. Postojala je pre (u zlatno vreme kada je svaka druga tema bila o LP) jedna tema o tome, ali je lockovana... pa zato možemo ovde o tome razgovarati.
27.gif
ax...to su bili dani, kada smo imali puno tema, , ax uopste to vreme je bilo divno...pa posle i Maretu je Bleki zakljucao silne LP teme, pa se naljutio jako pa je cak i moju temu chester bennington zakljucao.....E TAD SAM SE ZAISTA IZNERVIRALA
 
E, ovako, Numb mi je nekako prirastao za srce jer je tako pun emocija i arogancije sto je odlicno predstavito kroz spot. Pa tu ide i Points of Authority, odlicno napravljena animacija (pogledajte samo virtuelnog Mike-a :wink: ) i naravno novi Breaking the habit. Naravno i svi drugi su u najmanju ruku odlicni.
E nesto me zanima, jel postoji spot za Figure 09?
 
Auuuu fanovi se ulenjili....
ja mislim da nema za figure o9...nego da li neko zna da li ima spot system iz queen of the damned?ja znam da nekad kada uzes kasetu iz videa kaze na kraju imas bonus dva spota, al ne znam dal to ima....ma svejedno.....peace
 
Jeste, to je njihova pesma, samo sto je Chester peva. Svako ko iole poznaje LP uocio bi da ona nije u njihovom stilu. Ne postoji spot za pesmu.
Nego dali neko mozda zna dali su oni pravili muziku za neke druge filmove?
 
DabaMAN:
Jeste, to je njihova pesma, samo sto je Chester peva. Svako ko iole poznaje LP uocio bi da ona nije u njihovom stilu. Ne postoji spot za pesmu.
Nego dali neko mozda zna dali su oni pravili muziku za neke druge filmove?
đ

greska! greska! greska!
ovako,to uopste nije pjesma od Lp-a nego od Grey Daze-a!!!! znaci,LP nema veze... a Chaz je pjeva... e sad,kakve veze ima KoRn sa tim.. ovako: soundtrack za taj film su uradili JONATHAN DAVIS i Richard Gibbs a pjesme na njemu su od Disturbed-a, Marilyn Manson-a, Deftones-a, Papa Roach-a, Static-Xa, Godhead-a, Dry Cell-a,i tako tih.. izmedju ostalih nasla se i System od Grey Daze-a... a na soundtracku pise PREFORMED BY CHESTER BENNINGTON of LINKIN PARK, jer je sada u tom bendu i po njemu je poznat,.. a pjesma je INACE od Grey Daze-a.. jos od prije... daaaavno je napisana.. dok je jos bio u tom bandu... a ne postoji spot za nju.. mozda nadjes samo dio filma gdje je pustaju.. ne znam da li si gledala.. to je kad kraljica Akasha ulazi u onaj vampirski klub,plese s nekim vampirom i iscupa mu srce rukom i isise krv iz njega.. :) mmm.. :lol: et,pozz svima ! :*
 
Pa vi sad gledajte sta je pravi fan...
He,he...pesma je neobicna, zgrozio sam se kada sam je prvi put cuo, onda sam je opet pustio sutradan kad sam bio nesto besam, i tada mi se svidela...znaci, namenjena je posebnoj tematici i raspolozenju...nemojte je slusati kad ste happy, samo cete se skenjati...
 
E, sad, jedna novost, u stvari, nije novost, ali je mene jako obradovalo...
pre toga, par informacija...skinuo sam neke fotke sa upravo zavrsene tuneje, ima par novih stvari...Bred je tako zesce pustio kosu, da sada ima neku mini afro frizuru...tesko ga prepoznati...Mr.Hahn je pustio neke siskice, i dosta se ugojio...a cester je isto pustio neke siskice, opet mi se ne svidja njegova frizura, al sta je tu je...a bas je mocno izgledao na Live in texas...
I sad, ono glavno...na sajtu Graffitidecorations.net, u video delu se pojavilo nekoliko snimaka sa koncerata...prva 3 su iz 2001 godine, sa koncerta u LA-u...svirane su In the End, Run Away i PUSHING ME AWAY...aaaaaaa...konacno...jako lep show za relativno mali broj ljudi...opustena varijanta...
Druge dve su sa koncerta koji je odrzan neposredno pre izlaska Meteore...na njemu su prvi put otsvirali Faint i From the Inside...videcete, svih pet pesama su u mraku, i mnooogo bolje zvuce nego na Live in Texas...
velicine su oko 5 megabajta...lako cete ih skinuti...
obavezno to nabavite...
i zahvalite mi se posle... :D :D :D
 

Back
Top