Linkin Park ili Limp Bizkit

VisionOfDisorder:
Pa prochitaj ono shto je ona napisala... Izvinjavam se podcenjivanje godishta, ali njoj neshto ne ide.

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! :lol: :lol: :lol:
Ne znam sta je sarkazam... ubij se...
Ej, covjece... 'oladi malo... Svojim biserima mudrosti davis sve oko sebe... pusti nas klince (koji ne znamo sta je sarkazam :lol: ) da se raspravljamo, a ti fino (posto si tako pametan, odrastao i razuman i pucas od zrelosti :lol: )nadji neku drugu zanimaciju u koju ne spada smaranje sirotih klinaca koji su '89. godiste... jer ti si veeeliki momak (hej, imas CAAAK 21 godinu!!!), i nisi kao i mi (sto sam vec jednom rekla) antropoloski nedovrsena licnost sa koeficijentom rapidnog starenja mozga (to starenje je kod mene posebno izrazeno, znas, jer ja, prema tvojim rijecima, pomalo kaskam i zaostajem za svojom generacijom :lol: :lol: :lol: )
HAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol:
 
helena_LP-freak:
VisionOfDisorder:
Teshka je istina, da.

HAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HAHAHAHAHA!!!
Kakva ISPALA!!!
Pa asteria2 je mislila na vas koji ne volite LP, a ne na nas LP fanove!!!
HIHIHIHIHIHIHIHIHI!!!

Ti si to rekla, zar ne?
Pa shta onda nije jasno?

Ne generalizujte moje izjave, jer su usmerene na jednu osobu. Ako vam se pak svidja da se svi usmerite na mene generalno, samo napred.
 
Tema nece crci, a zasto ti fino na lijep nacin ne objasnis sve sto ti se ne svidja kod LP-a, pa da vidimo tacno sta ti mislis da ne valja? To bi bilo bolje i OK nego ovako, samo prepucavanja oko toga ko ih voli a ko ne... Vision-e, obrazlozi sve fino sto ne volis i ZASTO ne volis kod LP-a, a onda cemo mi sta mi volimo kod njih i ZASTO to volimo... ali sve fino i bez vrijedjanja, jer to izgleda nikuda ne vodi... 'ajde malo ratne sjekire u zemlju... :wink:
 

Back
Top