Limfna zlezda-upala

Ne znam da li ovde ima nekog ali bi mi dobro dosao savet, pre nekih par dana mi je krenuo svrab koze, tj celog tela, i sad posto guglam nasla sam mogucnost da je limfom, ja sam ispipala ceo vrat, pazuhe, prepone nema uvecanik cvorova, sto se tice znojenja ne muci me nocno znojenje nego se desi nekad ujutru kad se probudim da mi budu sake i stopala oznojani, i bila sam na dijeti pa sam smrsala pa ne bih to da spajam sa ovim. Radila sam krvnu sliku da vidim da li ima nekih promena, odstupanja i tako to ali nema ih, ne znam da li to moze da bude neki pokazatelj ili ne? Postala sam bas ono hipohondricna mozda i preterujem samo me zanima vase misljenje
Кожа сврби и кад је сува. :)
А за лимфоме су карактеристични тзв. ''Б'' симптоми: ноћно знојење, губитак телесне тежине већи од 10 кг за последњих 6 месеци и повишена телесна температура.
Кожа и свраб уопште нису типични.
Значи или да набавиш неко млеко за тело или имаш неку пролазну алергијицу.
 
Hvala na odgovorima. Juce sam se tako utripovala da ceo dan pipam vrat pazuhe i prepone, i na levom pazuhu opipam cvoric tipa 2-3mm neprimetan na oko samo se oseti ispod koze kao potkozna bubuljica, tvrd i boli na dodir i ceo dan ja to mucim. I evo probudim se danas i opipam ispod identican cvoric i mislim da mi se koza crveni zbog tog cvorica ispod, isto je tvrd bolan i ne znam da li je izasao od jucerasnje iritacije tj pipkanja te regije. :D
 

Back
Top