Liga šampiona 2012/2013

Ekstra slike. Ipak su se odlučili za ovu (sivu) varijantu pozadine, a ne belu, kao prošle godine. Album standardan. Ima da nadrljamo sa ovim hologramskim sličicama ako ne povećaju njihov broj u kutijama, a neće, jer bi to povećalo cenu... Kad smo kod cene, nadam se da će ostati 50 RSD... odnosno 40 RSD u "diskontnoj prodaji" :D
 
Svake godine sve kasnije izlazi alubum i sve je vise slicica.Sve nas je manje,a sve vise treba para.

Sad, but true. Na kraju će sličica biti kao u albumu za KHL hokejašku ligu - oko 1200 komada. :dash:

I ove godine cu sakupljati ovu LŠ pred početak sledeće, kada sličicama padne cena... Mnogo manje zadovoljstvo, ali dostupnije, jer stvarno preteruju sa kolekcijama od po 550sličica...
 
već sad na jednom sajtu ima ponuda za kutiju i album 1950 din

Lepa usteda... ali opet, morali bi da uzmemo minimum jos jednu kutiju i jos 20-ak kesica preko. Onda bi nam jos uvek falilo gomila sjajnih slicica i grbova kojima ce ova kolekcija obilovati, a koji ce u sledecih par meseci kostati po 30-50din. S druge strane, retko ko ce menjati grb za obicnu (kao i za EURO)... tako da ovo postaje stvarno skup sport :(
 
Dobio kesicu kartica LŠ 2012/13 Adrenalin Panini, super je. Match Attax Topsov za novu sezonu solidan, dizajn upropastili.
Premier Liga 2012/13 izlazi decembra, to čekam.
Počeću da sakupljam kartice ,sličice su sve upropastili. Kartice ne verujem da ce izlaziti kod nas, nisu se baš proslavili prošli put za naše uslove su papreno skupe.
 
Poslednja izmena:
Pa i da kupis kutiju + kutiju imaces duplikate,ali neces imati sa kime da se menjas.Ovo sve vise postaje zatvoreni elitisticki klub,a ne razbibriga i hobi i zabava miliona.
Cemu onda stampanje tolikih tiraza kada nemas kome da prodas?Pohlepa caruje!
 
Evo kako ce verovatno izgledati album, zamenili su Ibrahimovica!
1350485235.jpg
 
Pa to što naša država stagnira, pa je za nas to skupo , to je drugo. Inače sve da se odštampa košta. Oni u cenu računaju i marketing. Svugde u svetu se kesice prodaju od 0,50 funti, što znači da su kod nas jeftinije. Nisu ni oni ludi da samo za Srbiju prave specijalne kesice od 10 din, nisu oni krivi ,sami smo krivi. Sačekaćemo da cene padnu ,pa ćemo popunjavati, jeste da nije užita, ali šta da se radi..
Hobi je postao opasan biznis kao i sport, samo to shvatite.
 
Zdravo. zasad kupio 60 paketa sličica. "Sijajne" odnosno "zlatne" niso retke. Ima ih i više u jednom paketul. Zasad mi je rekord 4 sijajne i 1 obična i nekoliko puta 3 -2. Od 49 duplih za sad imam sijajnih 7.
Album prosječan, lep pozdrav iz Slo.
 
Kupio album. Slažem se sa komentarima, ali mi jedno nije jasno: gde se izgubi narudžbenica za naručivanje albuma, koja treba da bude na sredini? :dontunderstand:
Pogledao sam oko 20 albuma na nekoliko trafika, i nigde nisam video narudžbenicu.
Takođe, primetio sam priličan broj različitih sličica (bar jedno 5-6 kompleta).
Čuo sam da je UEFA prodala licencu za album nekoj firmi u SAD, tako da je ovo možda poslednji Panini Champions League album :sad2:
 
Poslednja izmena:

Back
Top