Летовање...

Ближи се, ближи...да ли ћете и куда ићи ове године, или куда бисте волели да одете?
Више сте тип за активни одмор или да залегнете испод сунцобрана, палме, заседнете у неки кафић и накривите капче?
И да ли волите гужву и велико друштво, или више волите да солирате са породицом?
Prvi put ove godine u vlastitom apartmanu na moru
 
Stvarno bravo Ljubota !
Hvala, mislim da sam doneo pravu odluku. Vreme će pokazati. Ćerka je oduševljena a još ga nije ni videla uživo.
Trudio sam se da joj obezbedim sve što ja kao teška sirotinja, nisam imao. Sada ima kuću, školu, posao, auto, momka sa kojim obilazi Evropu i stan sa pogledom na more.Najvažnije mi je da je ostala dobro dete, srećno, duhovito i pametno. To mi je najbolja nagrada.
 
Hvala, mislim da sam doneo pravu odluku. Vreme će pokazati. Ćerka je oduševljena a još ga nije ni videla uživo.
Trudio sam se da joj obezbedim sve što ja kao teška sirotinja, nisam imao. Sada ima kuću, školu, posao, auto, momka sa kojim obilazi Evropu i stan sa pogledom na more.Najvažnije mi je da je ostala dobro dete, srećno, duhovito i pametno. To mi je najbolja nagrada.
Зар на крају то није једино важно :heart:
 

Back
Top