Letnji raspust...

Hmmmmm... U utorak idem da podignem viziran pasos u ambasadi Francuske :) A 12. jula putujem kod decka u Marsej i tamo cu biti do 18. avgusta, a onda se rastajemo :( Takav je zivot... Ali zato cu se truditi da iskoristim maksimalno to vreme kad smo zajedno, da uzivam sa njim i naravno da vodimo ljuuuuuuubavvvvvv... ;) :-D Hehe he eh Veeeeeeeliki KISSSSSSSS P.S. uzivajte u raspustu maksimalno
 
Е а интересује ме нешто... имате ли ви неке сталне обавезе према кући? Нпр ако сте женско нешто попут усисавања, прања суђа, поспремања по кући, или ако сте мушко нешто типа кошења траве, изношења смећа и чишћење подрума и сл... па да желите да одете негде од куће у смислу да се одморите од тога? Или вам је једноставно школа једина обавеза и кад ње нема потпуно сте слободни и докони...
 
Pošto je moja mama trenutno bez stalnog posla osećam kao svoju obavezu da što manje radim po kući kako bi ona imala što više... da se ne oseti kako loše što je non stop kući... zato.. skoro sve svoje obaveze oko sređivanja prepuštam njoj... heheheh :mrgreen:

Dobro sad ozbiljno... ponekad ja usisam, ponekad čak i sudove operem... ali uglavnom ako se treba nešto podići ili preneti.. to radim :)
 
Dovla:
Е а интересује ме нешто... имате ли ви неке сталне обавезе према кући? Нпр ако сте женско нешто попут усисавања, прања суђа, поспремања по кући, или ако сте мушко нешто типа кошења траве, изношења смећа и чишћење подрума и сл... па да желите да одете негде од куће у смислу да се одморите од тога? Или вам је једноставно школа једина обавеза и кад ње нема потпуно сте слободни и докони...
nemam obavezu da radim po kuci,sve sto uradim je moja dobra volja... skola mi je jedina obaveza i umor... mada i dok traje skola ja sam slobodna i dokona... :lol:
 
Balgo vama, ja mojima sluzim kao masina za pranje sudova, usisavanje, brisanje prasine i prostiranje vesa... Hvala bogu pa imam i brata, on je zaduzen za prodavnicu, djubre, pranje prozora i zalivanje cveca... huh
 
Dovla:
Е а интересује ме нешто... имате ли ви неке сталне обавезе према кући? Нпр ако сте женско нешто попут усисавања, прања суђа, поспремања по кући, или ако сте мушко нешто типа кошења траве, изношења смећа и чишћење подрума и сл... па да желите да одете негде од куће у смислу да се одморите од тога? Или вам је једноставно школа једина обавеза и кад ње нема потпуно сте слободни и докони...
Sto se mene tice, konkretnih obaveza nemam...kad mi se nesto kaze ja uradim! Ali bez obzira uzmem pa uradim ponesto, to je najcesce pranje sudova (to bas gotivim) ili iznosenje smeca. A sto se ostalih poslova tice, radim ali retko.Zasto? Pa moja keva ima trip da cesto kad ja uradim nesto, ona uzme pa uradi to isto ponovo ma koliko ja to savrseno uradio... :roll: Posto me to jako ispizdjuje, onda ne radim uopste...
 
Dovla:
Е а интересује ме нешто... имате ли ви неке сталне обавезе према кући? Нпр ако сте женско нешто попут усисавања, прања суђа, поспремања по кући, или ако сте мушко нешто типа кошења траве, изношења смећа и чишћење подрума и сл... па да желите да одете негде од куће у смислу да се одморите од тога? Или вам је једноставно школа једина обавеза и кад ње нема потпуно сте слободни и докони...
P ja ponekad operem sudove,postavljam ruchak,bacam djubre redovno,brishem prashinu,ali to je to.. Moji me ne opterecuju sa kucnim poslovima,ali mislim da bih trebalo da budem ukljuchena u njih,kad vec svoju prvu obavezu(damn sql)ne ispunjavam kako valja.
 
Ja imam zenu koja je zaduzena za sredjivanje&kuvanje ruchka, tako da smo brat i ja u velikoj meri oslobodjeni toga... Kad ona nije tu podelimo poslove, jedno sheta psa i ide u radnju, drugo opere sudove i namesti dnevnu sobu. Svoju sobu svako sam sredjuje.
 
ima se mozhe se. :)

i mi smo imali kad smo bili klinci i kad su matorci drndali po vasceli dan neku bakutu... tad je bilo neshto para al se radilo... dodju cjale i keva kucji i zabekeznu se, mali andrej kuca na pisacjoj mashini... a ovi "kad je ovaj nauchio da pishe?" :)

ja nishta pod milim bogom ne radim po kucji.
ne da mi bakuta nishta da radim, ni travu da kosim, kao zabrljacju. meni fino.
 

Back
Top