Lekari u šoku! Dvanaestoro mortus pijane dece mlađe od 15 godina primljeno na VMA: "Bili su u teškom alkoholisanom stanju"

Inace za one koji ne shvataju jos gde zivimo...

Upravo sam cuo ili procitao pre 10-tak dana vest da je broj stranih radnika u Srbiji povecan 10 puta u odnosu na broj od prosle godine.

Za one koji misle da je to neki ekstra razvoj Srbije - NE, moj prijatelj ne moze vec par godina da nadje posao, poceo je da konkurise bukvalno svuda od prodavaca do dostave. Znaci nije tacno da ima posla koliko hoces, odnosno ima ali ocigledno se nasim novobogatasima vise isplati da placaju STRANCE (citaj razne obojene) da rade za male pare nego da nama placaju opet bedne, ali vece nego ovim jadnicima iz inostranstva, plate. Da vas podsetim da su za strance doneli zakon da se placa 20-tak % manje nego za naseg radnika - pogodite ko profitira tu.

Elem, ja vidjam po kladionicma CRNKINJE devojke prilicno mlade, ne znaju da beknu srpski, rade kao salteruse - uplate i isplate. Dakle, mozemo da pretpostavimo da i medju konobarima ima ko zna koga, i ko zna ko nam danas radi i ovo i ono, pa izmedju ostalog i ko nam usluzuje decu u kaficima.

Za ovo bih se na$%#$bao majke milosne vlasniku ovog kafica kao i svim zaposlenima u toj smeni, ali bukvalno bi izasli iz policijske stanice otekli do neprepoznavanja. To samo onako preliminarno, posle toga ide zakonsko svodjenje na prosjacki stap ogormnim kaznama. Ali naravno nece se desiti nista, evo bas da vidimo - ja necu da pratim ovaj slucaj, ali ako neko bude evo neka update-uje.

Znaci dragi moji postajemo robovi i zrtve u sopstvenoj drzavi, ako ste mislili da su samo Srbi iz Hrvatske (i dela BiH), i nasi jadni Srbi sa KiM stradalnici od nasih izdajnickih i lopovskih politicara, NE - i nama se sprema isto to. Jos dodajte rudarenje po celoj Srbiji = pisi propalo i vodu i zemlju, tj hranu, posle toga, i mi cemo ostati DUZNI I RUZNI, bez icega svoga OSIM DUGA, preplavljeni MIGRANTIMA.

Nas dragi moji za 20 godina vise nema kao naroda ako ODMAH ne zbacimo ove bandite koji su nam uzurpirali drzavu. Govorim i o nazovi-vlasti i o nazovi-opoziciji, sve to treba u radne logore, sa dozivotnom zabranom izlaska iz Srbije i njima i njihovim porodicama, konfiskacija celokupne imovine i da kopaju dok ne skapaju.

Ili ce biti tako, ili nas nema.
 
I pored vlasti svi ti lovani nam rade o glavi,jadan srbin cim vidi nekog u dobrom autu zavidi mu i plasi se iako su svi do jednog sise lopovske
Tu je na lovanima da se dokažu ko su i šta su, a to nije problem naroda....nego nepismenih lovana sa divljeg zapada....
a naravno i nepismene elite....
 
Tu je na lovanima da se dokažu ko su i šta su, a to nije problem naroda....nego nepismenih lovana sa divljeg zapada....
a naravno i nepismene elite....
Kome da se dokazu?pa treba da ih gadjamo makar govnima ako ne kamenjem kad pocnu da nam se dokazuju,tako treba svako da prodje,jer nema pojma da se ne moze obogatiti svako na taj nacin ako je posteno
 
Kome da se dokazu?pa treba da ih gadjamo makar govnima ako ne kamenjem kad pocnu da nam se dokazuju,tako treba svako da prodje,jer nema pojma da se ne moze obogatiti svako na taj nacin ako je posteno
recimo da si počeo posao, bilo koji, da bi se obogatio, ali da ti ne ide....ako nisi počeo posao da se obogatiš, što ti smetaju drugi koji su se obogatili nepošteno...naročito ako znaš, misliš ili veruješ da se sve plaća....je l bi ti platio cenu nepošteno stečenog bogatstva?
 
recimo da si počeo posao, bilo koji, da bi se obogatio, ali da ti ne ide....ako nisi počeo posao da se obogatiš, što ti smetaju drugi koji su se obogatili nepošteno...naročito ako znaš, misliš ili veruješ da se sve plaća....je l bi ti platio cenu nepošteno stečenog bogatstva?
Ja ni mrtav,ne zelim da se obogatim,a takvi bogati poput mitrovica su ubice koje ne odgovaraju,razumes da nije to samo uspesan bogat ,nego mora nekom da polaze racune,zaduzuje 1 drugog i nema granica sta moze novac
 
Ja ni mrtav,ne zelim da se obogatim,a takvi bogati poput mitrovica su ubice koje ne odgovaraju,razumes da nije to samo uspesan bogat ,nego mora nekom da polaze racune,zaduzuje 1 drugog i nema granica sta moze novac
Ovo si sam smislio? Kako veći deo Srbije nije došao do tog epohalnog mišljenja nego vas 150 zajedno sa engleskim ambasadorom?
 

Back
Top