Lečenje prehlade za jednu noć

skura58

Stara legenda
Poruka
99.778
Potaknut malom epidemijom prehlade
izneću siguran način za lećenje za jednu noć-

Skuvajte min. 0.5 litra crnog vina,
malo zašećerite i dobro zadiberite
mlevenim biberom.
Popujte što brže možete dok je vruće
i odmah pod dva jorgana.
Nastupiće strahovito znojenje.

Osušite se peškirom (bez tuširanja)
i opet pod jorgan.
Normalno, sa suvom posteljinom.
Bićete ujutro sasvim zdravi.
Inače, kako kažu, prehlada traje sedam dana ako se
ne lečiš, a samo 7 dana ako se lečiš.

Objašnjenje:
Kinezi, a i svi majstori borilačkih veština
znaju da se otrovi iz tela brzo i lako izbaciju
jedino preko znojnih žlezda.
 
Ne razumem se u vina... crno = crveno?
Od pola litre vina bih riknuo, čini mi se.

Crno,
Vranac ili Medvedja krv.
Nije prijatno piti zabibereno vino,
ali izlečenje je zagarantovano.

PS: 2 dl. crnog vina (običnog, ne kuvanog) pred spavanje
je mnogo dobro za popravljanje krvne slike.

PPS: Idealan pokazatelj reume.
Ako je imate boleće vas tamo gde je imate.
Najčešće kolena.

Kud sam se već raspisao.
Pihtije su Božja milost za hrskavicu u kolenu.
 
Poslednja izmena:
Имам ја бољи рецепт, не за прехладу него као превентива.
Љута туцана паприка, што љућа што чешће.

Изгледа да нас лажу око свега, па и са оном причом да треба пити пуно витамина Ц и бла бла. Накупио сам доста година и из сопственог искуства знам да то везе са везом нема, пијеш лимунаде и глупости и опет се разболиш.

А иво изгледа ради тако што појача крвоток слузокоже па се и имуни систем брани боље ту где почињу инфекције.
 
Potaknut malom epidemijom prehlade
izneću siguran način za lećenje za jednu noć-

Skuvajte min. 0.5 litra crnog vina,
malo zašećerite i dobro zadiberite
mlevenim biberom.
Popujte što brže možete dok je vruće
i odmah pod dva jorgana.
Nastupiće strahovito znojenje.

Osušite se peškirom (bez tuširanja)
i opet pod jorgan.
Normalno, sa suvom posteljinom.
Bićete ujutro sasvim zdravi.
Inače, kako kažu, prehlada traje sedam dana ako se
ne lečiš, a samo 7 dana ako se lečiš.

Objašnjenje:
Kinezi, a i svi majstori borilačkih veština
znaju da se otrovi iz tela brzo i lako izbaciju
jedino preko znojnih žlezda.
Dobar stari i najsigurniji lek za prehladu i kijavicu.
 
Imam još brži recept:
Namažeš senf na tabane, pa narendaš krompir i naguraš u čarape. Listove kupusa staviš na grudi i preliješ sirćetom, a onda preko toga obmotaš alufoliju. Umutiš tri jajeta i prstima utrljaš u kosu.

Nadješ veću peć i posle jednog sata na 250 stepeni si spreman. Posluže te uz to crno vino sa biberom, niko neće ni primetiti da si bio prehlađen :)
 
Prehlada.jpg


http://www.webmd.com/cold-and-flu/understanding-common-cold-symptoms

Evo, naučite šta je prehlada i koliko čišćenje "otrova iz tela" ima veze sa istom.
 
Imam još brži recept:
Namažeš senf na tabane, pa narendaš krompir i naguraš u čarape. Listove kupusa staviš na grudi i preliješ sirćetom, a onda preko toga obmotaš alufoliju. Umutiš tri jajeta i prstima utrljaš u kosu.

Nadješ veću peć i posle jednog sata na 250 stepeni si spreman. Posluže te uz to crno vino sa biberom, niko neće ni primetiti da si bio prehlađen :)

То мајсторе, умотају ме у лист купуса, намажу ми ноге сенфом, прелију сирћетом и онда ме послуже на столу..
 
Nećeš riknuti jer sa kuvanjem izađe dosta alkohola.
Gornji recept je provjereno dobar samo ja mjesto bibera dajem cimet.

Inače crno vino je recimo vranac, merlot, teran, refošk, a crveno ono svjetlije car lazar, carica milica,
Crno i crveno vino je jedno te isto ( na drugim jezicima i ne postoji izraz crno nego samo razne nijanse crvenog).

A ako vec sa kuvanjem sav alkohol izadje u cemu je onda poenta?
 
Haha..ako ne prođe za noć, onda celu nedelju piti litar vina pred spavanje.. i to je to ...zzam se.. to je obična prehlada, ne i virus, tako da 2 andola reše stvar do jutra, a takođe može i od premora da se čini da je prehlada sa gotovo istim simptomima uz visoku temperaturu...koja do jutra prođe..(ne kažem da Skurin recept ne deluje...)
 
U tome da se ne tušira kada se oznoji, te pobegnu i virusi, bakterije, buve & amebe od miomirisa z:mrgreen:

Hehehehez:D
To kao da obesis venac belog luka oko gushe da ti vampiri ne prave nocne morez:lol:
Za neke naivnije vrste prehlade/gripa pomaze paracetamol ( 500 mg), ja to tako resavam sa svojim
covekom ( ja i ne znam sta je prehlada, a slabo me i zanima), ali njemu zaista prodju simptomi za jednu noc.
Inace je najnovija teorija da se covek ne utopljava, dapache, da izlazi napolje i udise ladan vazduh.
 
Радоване, оћемо онај чај што лечи ћелавост да пијемо и за прехладу?

Ruski čaj nije baš za prehladu rođo.

Za prehladu ti je najbolji ČAJ OD ZOVINOG CVETA!

Isti recept kao kod postavljača teme, samo umesto vina uzmite pola litra vrućeg zovinog čaja.

Trebaće vam tri presvlačenja.

To je neverovatno, koliko znoja iz vas izađe.

I ujutru na posao naravno.

Smem da založim Audija, da će efekat biti višestruko bolji od onog Paracetamola od 500 mg.
 
Haha..ako ne prođe za noć, onda celu nedelju piti litar vina pred spavanje.. i to je to ...zzam se.. to je obična prehlada, ne i virus, tako da 2 andola reše stvar do jutra, a takođe može i od premora da se čini da je prehlada sa gotovo istim simptomima uz visoku temperaturu...koja do jutra prođe..(ne kažem da Skurin recept ne deluje...)

cesta greska

virus izaziva i prehladu i grip

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/sta-vas-lomi-kako-da-razlikujete-grip-od-prehlade/2cvg7rt
 
Potaknut malom epidemijom prehlade
izneću siguran način za lećenje za jednu noć-

Skuvajte min. 0.5 litra crnog vina,
malo zašećerite i dobro zadiberite
mlevenim biberom.
Popujte što brže možete dok je vruće
i odmah pod dva jorgana.
Nastupiće strahovito znojenje.

Osušite se peškirom (bez tuširanja)
i opet pod jorgan.
Normalno, sa suvom posteljinom.
Bićete ujutro sasvim zdravi.
Inače, kako kažu, prehlada traje sedam dana ako se
ne lečiš, a samo 7 dana ako se lečiš.

Objašnjenje:
Kinezi, a i svi majstori borilačkih veština
znaju da se otrovi iz tela brzo i lako izbaciju
jedino preko znojnih žlezda.


E ako su majstori borilackih vestina, e onda da poslusamo, ho hebe lekare, nije da oni ne znaju, al ako kazu ovako majstori borilackih vestina, onda nema sta da se prica vise i argumentuje.

Jer znamo kakvi su to autoriteti, ti majstori borilackih vestina:


- - - - - - - - - -

Pojašnjenje:[/B]
Kinezi.....znaju da ,,,,,,,

Kinezi znaju i da jedu kucice, svoje kucne ljubimce kada im prazan frizider.

Za vreme njihovog glupog praznika, em sto ubiju milion pasa, em kradu i ubijaju i pse vlasnika, i one sto pobegli sa ogrlicama.

Je l to znaci da je to dobro nesto i da treba i mi da to radimo, jer eto, "Kinezi rade to....". ?
 
u americi su mi se smejali kad sam htela da odem kod doktora zbog prehlade... lece se kao i mi - cajevi, nekakvi buckurisi u kojima ima i alkohola, mesaju sokove sa maslinovim uljem, masiraju se alkoholom...meni je to fuj bljak ali da ne deluje ne bi to radili generacijama...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top