Lečenje hidrogenom 3%

stavljao u uši i ništa se posebno nije desilo. Doduše, ja uši redovno čistim, haha

U uho može da se kapne 2 - 3 kapi, bez razređivanja, ali samo kad je baš nužno, kod jačih začepljenja, čak i upala uha. I ne duže od 2-3 dana.
Rastvor se može bezbedno koristi jer je sjajan dezificijens i mnogo bolja opcija od bilo čega što se nudi na tržištu konkretno u zadnjih godinu dana.
Čest je u primeni otorinolaringologije.
No razumem ljude, ponekad imam problem da ubedim i najbliže :) pa ih uglavnom pustim da sami odaberu.
Nisam probala da ga pijem, ali ono što znam o hidrogenproxidu dovoljno je da mi ima smisla u svemu.
 
U uho može da se kapne 2 - 3 kapi, bez razređivanja, ali samo kad je baš nužno, kod jačih začepljenja, čak i upala uha. I ne duže od 2-3 dana.
Rastvor se može bezbedno koristi jer je sjajan dezificijens i mnogo bolja opcija od bilo čega što se nudi na tržištu konkretno u zadnjih godinu dana.
Čest je u primeni otorinolaringologije.
No razumem ljude, ponekad imam problem da ubedim i najbliže :) pa ih uglavnom pustim da sami odaberu.
Nisam probala da ga pijem, ali ono što znam o hidrogenproxidu dovoljno je da mi ima smisla u svemu.
Ja se uvek setim da u košticama kajsija ima cijanida, jednog od najjačih otrova. Ipak, postoji puno indikacija da je umereno konzumrinje izuzetno korisno za zdravlje.
 
Da,jeste i sirće...i... i limunska kiselina(limontus) isto...ali i te stvari mogu da budu opasne i izazovu i opekotine i trovanje ako su dovoljno koncentrovane...
Koliko ja znam hirogen je jedino koristan za dezinfekciju i rana i površina jer nije dovoljno jak da ošteti to što se njime ispira ili opeče ranu a dovoljno je jak da ubije bakterije,viruse i tako to...To je sve što je potvrđeno da radi i za šta je potvrđeno koristan...Srtudije o tome da li ima neka korisna dejstva i koja je koncentracija bezbedan da se pije nisam našao nigde...i sad kad guglam prvo mi izbacuje članke o tome da nema studija koje potvrđuju ni da je bezbedan a kamo li koristan da se za to koristi i da se ne preporučuje...

Ako hoćete baš da pijete neko srectvo za dezinfekciju izaberite alkohol,samo da nije onaj medicinski...inače može i pivo i vino i rakije XD

Sve što može na otvorenu ranu, može i peroralno da se unese. Zar nije otvorena rana već sama po sebi i otvoren put do unutrašnjosti organizma ? :)
Uostalom, aplikacija putem kože, pri tom mislim na potpuno zdravu kožu, unosi u naš organizam bilo lek bilo otrov, u zavisnosti šta smo aplicirali.
 
Zvanična medicina je jako rezervisana povodom koštica od kajsije, upravo zbog cijanida. Isti je slučaj i sa semenkama od jabuka.

Sve više sarađuju zvanična i alternativna. Kod pametnijih medicinara nikad nije sasvim ni isključena.
Ne znam da li je tačno, navodno se na VMA otvara i deo za obrazovanje u domenu alternativne medicine.
Kod alternative je akcenat na prevenciji, posle kao pomoć zvaničnoj medicini. Ponekad zista i kao lek. E sad, da li je ključ u Veri, verovatno dobrim delom,
jer psiha je čudo.
 
Sve više sarađuju zvanična i alternativna. Kod pametnijih medicinara nikad nije sasvim ni isključena.
Ne znam da li je tačno, navodno se na VMA otvara i deo za obrazovanje u domenu alternativne medicine.
Kod alternative je akcenat na prevenciji, posle kao pomoć zvaničnoj medicini. Ponekad zista i kao lek. E sad, da li je ključ u Veri, verovatno dobrim delom,
jer psiha je čudo.
Preventivna medicina je svetski trend. To zagovaraju osuguravajuće kompanije na zapadu jer im se više isplati da nisi bolestan i ne trošiš pare na skupe lekarske procedure. Što se medicinske i farmakološke industrije tiče, njima se ne isplati da su ljudi zdravi jer tako gube mušterije. Dobro je da postoji neki balans medju onima koji utiču na javno mnenje.
 
Preventiva, onakva kakva se uči u školama, je odavno zakazala, bar na ovim prostorima. Po meni, više i ne postoji.
Prevencija je uvek bila dobro obrađena tema u školama, valjda je i danas, nisam baš sasvim u toku.
Danas je trend, opet zbog novca kao i kod farmacije, nema velike razlike.
Pre su decu od vrtića učili koliko je važna fizička aktivnost. Verovatno se mnogi sećaju one krilatice - u zdravom telu, zdrav duh :)
i sličnih.
 
Прошле године сам почела да повремено пијем хидроген. Ја сам пила 10 капи у пола чаше воде наштину свако јутро недељу дана.
Једном месечно може да се пије без проблема.
Посебно је добро и усну дупљу испрати хидрогеном чешће сад кад владају вируси.
jednostavnije je da ispiras usnu duplju sa Listerinom na primer, sto ja radim kada dodjem kuci
 
pa ne oseća se ni nekoliko kapi mokraće ako sipaš u čašu vode al ne znači da i to treba da se pije...
Postoji tehnika lečenja koja se zove urinoterapija ( pije se prečišćen urin posle dijete u kapima)
Sam urin je strerilan,ko nema patogene bakterije
Ovo se primenjuje godinama i deluje na principu Uroborosa
Na Torlaku su pravili autoserume od urina za lečenje bakterija u mokraći i to vrlo uspešno
Dakle i zvanična medicina to koristi
 
jednostavnije je da ispiras usnu duplju sa Listerinom na primer, sto ja radim kada dodjem kuci
Али хидрогеном потпуно дезинфикујеш.
Ако могу ране да се испирају хидрогеном, што рече пустињакиња, не може да шкоди.
 
Preventiva, onakva kakva se uči u školama, je odavno zakazala, bar na ovim prostorima. Po meni, više i ne postoji.
Апсолутна истина. Опасан тренд, јер деца су све склонија алергијама, да не причам о физичкој развијености, моторици..
А ако би сви узели најбоље за себе из АМ као превентиву, сигурна сам да би свако по мало предупредио разне болести које нам прете.
 
Meni je danas četvrti dan 7 kapi u pola čaše vode..osećam se izvrsno.
Još dva dana pa prekidam. :kafaz:
Ништа лоше не може да се деси, количина је довољно мала..
Знам да је моја пријатељица у Немачкој пила хомеопатски лек, она зрнца, за реуматоидни артритис. И откриле смо да у себи садржи честице бунике. Али у тако малој количини ако се редовно уноси не штеши тели али активира неке рецепторе у телу задужене за те проблеме.

И помогло јој је.
 
Ne mogu da se setim kako se zove domaći film o alkoholičarima.
Nezaboravna mi je scena kada im neko drži predavanje i objašnjava
kako je sluzokoža želuca veoma osetljiva. Poput sluzokože oka.
Tako da kada popiju alkoholno piće to je isto kao da su u oko sipali
to piće.
I jedan od alkosa kaže. Onda je i kukuruzno brašno štetno za želudac,
ako ne veruješ sipaj ga u oči. :lol:
 
hidrogen peroksid... Vi to rastvarate u vodu i pijete??
:eek: :eek: :eek:
wtf???
Alo ljudi to je kiselina...u najboljem slučaju možete da dobijete gorušicu...u najgorem(ako ga ne rastvorite dovoljno) da opecete sluzokožu i usta i grla i jednjaka i želudca...
WTF??
Vodonik peroksid, hemijska formula H2O2, što znači da je molekul vode sa viškom jednog atoma kiseonika. Kakva bre kiselina? Inače, ovaj dodatni atom kiseonika je u nestabilnoj vezi sa molekulom i lako se razdvaja. U kontaktu sa virusima i bakterijama vezuje se za njih i bukvalno ih spaljuje jer izvrši momentalnu oksidaciju istih.
Inače, konzumiranje par kapi 3% rastvora u čaši vode od 2 dcl nema nikakve značajne nus pojave, ali i benefiti su minimalni. Može da neutrališe neke bakterije i viruse u usnoj duplji i na putu do želuca. U želucu dolazi u dodir sa hlorovodoničnom kiselinom gde jednostavno nestaje i ne prolazi nigde dalje od želuca. Čista hemija, učimo je svi u osnovnoj školi, a osećanje mnogo boljeg stanja posle konzumiranja ovog rastvora više se zasniva na placebo efektu. No, kod virusnih infekcija usta, grla i ždrela nije loše konzumirati ovaj rastvor par dana.
Kod čišćenja ušiju uništava bakterije u ušnoj školjci ali preterana upotreba može dovesti do remećenja PH vrednosti unutrašnjeg kanala i do poremećaja odnosa dobrih i loših bakterija tako da može izazvati svrab, peckanje i vrućinu u uhu. Može se koristiti povremeno za čišćenje ili kod bakterijskih upala, ali opet umereno i ne konstantno.
Kod otvorenih rana koristi se za uništavanja bakterija spoljnom upotrebom. Otklanja mogućnost stvaranja gnoja ali morate da znate da usporava zaceljivanje rane. Znači, opet oprez i umereno korišćenje samo para dana i ništa vam neće faliti.
Onaj ko ovo pije svakog dana ovaj rastvor ja ne vidim svrhu tome, osim ako sam sebe ubedi da mu to pomaže, što i nije tako loše, ali razmislite o ovome što sam napisao.
 
Koristim hidrogen 3% za lečenje po metodi dr Neumivakina..Moja iskustva
su veoma pozitivna.Samo ja se nisam pridržavala baš tačno ovih njegovih
uputstava,i tu sam pogrešila.Posle 7 dana i 5 kapi u čaši vode,zaboleo me
stomak i prekinula sam.Ali kažem ja sam to koristila na svoj način..u čaši
vode,a treba se pridržavati njegovih uputstava.Nerado postavljam videa
ali tako ćete čuti neke korisne stvari.Sada sam ponovo počela da koristim
slušajući ovog ruskog doktora.

Zdravo, to je istina. Ako ste zainteresovani da saznate više o metodi dr.Neumivakina javite nam se za knjigu dr.Neumivakina Vodonik Peroksid prevedenu na srpskom. Kliknite na link: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555931407633
 
Vodonik peroksid, hemijska formula H2O2, što znači da je molekul vode sa viškom jednog atoma kiseonika. Kakva bre kiselina? Inače, ovaj dodatni atom kiseonika je u nestabilnoj vezi sa molekulom i lako se razdvaja. U kontaktu sa virusima i bakterijama vezuje se za njih i bukvalno ih spaljuje jer izvrši momentalnu oksidaciju istih.
Inače, konzumiranje par kapi 3% rastvora u čaši vode od 2 dcl nema nikakve značajne nus pojave, ali i benefiti su minimalni. Može da neutrališe neke bakterije i viruse u usnoj duplji i na putu do želuca. U želucu dolazi u dodir sa hlorovodoničnom kiselinom gde jednostavno nestaje i ne prolazi nigde dalje od želuca. Čista hemija, učimo je svi u osnovnoj školi, a osećanje mnogo boljeg stanja posle konzumiranja ovog rastvora više se zasniva na placebo efektu. No, kod virusnih infekcija usta, grla i ždrela nije loše konzumirati ovaj rastvor par dana.
Kod čišćenja ušiju uništava bakterije u ušnoj školjci ali preterana upotreba može dovesti do remećenja PH vrednosti unutrašnjeg kanala i do poremećaja odnosa dobrih i loših bakterija tako da može izazvati svrab, peckanje i vrućinu u uhu. Može se koristiti povremeno za čišćenje ili kod bakterijskih upala, ali opet umereno i ne konstantno.
Kod otvorenih rana koristi se za uništavanja bakterija spoljnom upotrebom. Otklanja mogućnost stvaranja gnoja ali morate da znate da usporava zaceljivanje rane. Znači, opet oprez i umereno korišćenje samo para dana i ništa vam neće faliti.
Onaj ko ovo pije svakog dana ovaj rastvor ja ne vidim svrhu tome, osim ako sam sebe ubedi da mu to pomaže, što i nije tako loše, ali razmislite o ovome što sam napisao.
https://odysee.com/@knjigedrneumivakina:b/ipn-video:f Pogledajte video.
 
Ne mogu da se setim kako se zove domaći film o alkoholičarima.
Nezaboravna mi je scena kada im neko drži predavanje i objašnjava
kako je sluzokoža želuca veoma osetljiva. Poput sluzokože oka.
Tako da kada popiju alkoholno piće to je isto kao da su u oko sipali
to piće.
I jedan od alkosa kaže. Onda je i kukuruzno brašno štetno za želudac,
ako ne veruješ sipaj ga u oči. :lol:
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Посебан_третман
 

Back
Top