Lečenje hidrogenom 3%

Poli46

Stara legenda
Poruka
84.150
Koristim hidrogen 3% za lečenje po metodi dr Neumivakina..Moja iskustva
su veoma pozitivna.Samo ja se nisam pridržavala baš tačno ovih njegovih
uputstava,i tu sam pogrešila.Posle 7 dana i 5 kapi u čaši vode,zaboleo me
stomak i prekinula sam.Ali kažem ja sam to koristila na svoj način..u čaši
vode,a treba se pridržavati njegovih uputstava.Nerado postavljam videa
ali tako ćete čuti neke korisne stvari.Sada sam ponovo počela da koristim
slušajući ovog ruskog doktora.

 
Прошле године сам почела да повремено пијем хидроген. Ја сам пила 10 капи у пола чаше воде наштину свако јутро недељу дана.
Једном месечно може да се пије без проблема.
Посебно је добро и усну дупљу испрати хидрогеном чешће сад кад владају вируси.
 

Е да. Добро си се сетила. То је баш сада важно јер може превентивно
да делује против вируса и бактерија.
Фес је дао краће упутство.
Da, dao je kraće uputstvo,ali treba odgledati gornji video,jer Neumivakin objašnjava
kompletnu istoriju bolesti koje nas mogu zadesiti.Ne možemo sve instant..treba
sebi razjasniti zašto i kako.To nas uči ovaj doktor koji sada ima 109 godina!
 
hidrogen peroksid... Vi to rastvarate u vodu i pijete??
:eek: :eek: :eek:
wtf???
Alo ljudi to je kiselina...u najboljem slučaju možete da dobijete gorušicu...u najgorem(ako ga ne rastvorite dovoljno) da opecete sluzokožu i usta i grla i jednjaka i želudca...
WTF??
Неколико капи 3% медицинског хидрогена сипаног у пола чаше воде се не осећа апсолутно, толико је мала количина.
 
hidrogen peroksid... Vi to rastvarate u vodu i pijete??
:eek: :eek: :eek:
wtf???
Alo ljudi to je kiselina...u najboljem slučaju možete da dobijete gorušicu...u najgorem(ako ga ne rastvorite dovoljno) da opecete sluzokožu i usta i grla i jednjaka i želudca...
WTF??
i sirće je kiselina, zar ne?
Bitno je doziranje. Postoje mnoge studije koje potvrdjuju korisno dejstvo hidroperoksida
 
i sirće je kiselina, zar ne?
Bitno je doziranje. Postoje mnoge studije koje potvrdjuju korisno dejstvo hidroperoksida
Da,jeste i sirće...i... i limunska kiselina(limontus) isto...ali i te stvari mogu da budu opasne i izazovu i opekotine i trovanje ako su dovoljno koncentrovane...
Koliko ja znam hirogen je jedino koristan za dezinfekciju i rana i površina jer nije dovoljno jak da ošteti to što se njime ispira ili opeče ranu a dovoljno je jak da ubije bakterije,viruse i tako to...To je sve što je potvrđeno da radi i za šta je potvrđeno koristan...Srtudije o tome da li ima neka korisna dejstva i koja je koncentracija bezbedan da se pije nisam našao nigde...i sad kad guglam prvo mi izbacuje članke o tome da nema studija koje potvrđuju ni da je bezbedan a kamo li koristan da se za to koristi i da se ne preporučuje...

Ako hoćete baš da pijete neko srectvo za dezinfekciju izaberite alkohol,samo da nije onaj medicinski...inače može i pivo i vino i rakije XD
 
Da,jeste i sirće...i... i limunska kiselina(limontus) isto...ali i te stvari mogu da budu opasne i izazovu i opekotine i trovanje ako su dovoljno koncentrovane...
Koliko ja znam hirogen je jedino koristan za dezinfekciju i rana i površina jer nije dovoljno jak da ošteti to što se njime ispira ili opeče ranu a dovoljno je jak da ubije bakterije,viruse i tako to...To je sve što je potvrđeno da radi i za šta je potvrđeno koristan...Srtudije o tome da li ima neka korisna dejstva i koja je koncentracija bezbedan da se pije nisam našao nigde...i sad kad guglam prvo mi izbacuje članke o tome da nema studija koje potvrđuju ni da je bezbedan a kamo li koristan da se za to koristi i da se ne preporučuje...

Ako hoćete baš da pijete neko srectvo za dezinfekciju izaberite alkohol,samo da nije onaj medicinski...inače može i pivo i vino i rakije XD
ovo zadnje su ljudi davno ukapirali ;)
 
@LokiMacak a ne zaboravi esenciju i druge konzervanse koji su de fakto otrovi, koji se stavljaju u zimnice!
da aili niko ne preporučuje da treba da se korioste na neki drugi načlin od onog kako su predviđeni ili da se stavljhaju u zimnicu više nego što je naznačeno za određenu količinu...a i niko ne tvrdi da treba ili mogu da se koriste kao lekovi...
Dobro...možda jedino salicil,ali on se koristi za obloge i kupke,ne bi trebao da se pije
 
Koristim hidrogen 3% za lečenje po metodi dr Neumivakina..Moja iskustva
su veoma pozitivna.Samo ja se nisam pridržavala baš tačno ovih njegovih
uputstava,i tu sam pogrešila.Posle 7 dana i 5 kapi u čaši vode,zaboleo me
stomak i prekinula sam.Ali kažem ja sam to koristila na svoj način..u čaši
vode,a treba se pridržavati njegovih uputstava.Nerado postavljam videa
ali tako ćete čuti neke korisne stvari.Sada sam ponovo počela da koristim
slušajući ovog ruskog doktora.

Počeo sam malo da gledam i sve ima potpunog smisla. I da napomenem da se radi o uputstvima Doktora medicinskih nauka!
 
da aili niko ne preporučuje da treba da se korioste na neki drugi načlin od onog kako su predviđeni ili da se stavljhaju u zimnicu više nego što je naznačeno za određenu količinu...a i niko ne tvrdi da treba ili mogu da se koriste kao lekovi...
Dobro...možda jedino salicil,ali on se koristi za obloge i kupke,ne bi trebao da se pije
Onaj ko nije spreman na alternativne načine lečenja,taj ne treba ni da pokušava bilo
šta da pije..jer će mu na psihičkoj bazi naškoditi.Treba biti dovoljno pripremljen
za alternativu,mnogo pročitati, naučiti,isprobati.. pa odabrati ono što je za njega prihvatljvo.
 
da...i prijavio ga jer će da se nađe najmanje jedna budala kome će da padne namate da ako neki tamo "stručnjak" tvrdi da je par kapi zdravo onda je sigrno nerastvoren još bolji
Koga si prijavio?
Šta bi bilo da na primer popiješ celu kutiju aspirina..obične acetilsalicilne kiseline,
koju ti svaki doktor preporučuje? Otrovao bi se!
Tako je i sa hidrogenom..ali u rastvoru 3% i 5kapi u čaši vode,ništa ti se neće
desiti,ustvari desiće se pozitivna reakcija organizma.
 
pa ne oseća se ni nekoliko kapi mokraće ako sipaš u čašu vode al ne znači da i to treba da se pije...
Руси користе сопствену мокраћу за лечење чирева. Али о томе ћу други пут.
Ја сам жива а и здравија од свих које познајем мојих година, а једина сам пила хидроген?
Не убеђујем никога да проба, говорим шта ја користим. Слободна воља.
 
Jean-Luc-Picard-jean-luc-picard-21978663-694-530.jpg
 

Back
Top