lazovi

zenskim ocima tip koji ima curu ili je ne daj boze ozenen vredi vise..iz nekog razloga zene veruju u taj trip..ako je neka zena nesto nasla u tipu pa je sa njim ...znaci da on nesto vredi?..vredi vise?..nije mi jasna ta logika ali.ima je na svakom koraku..:think:
 
a ti si muskarac pretpostavljam.i to bas onaj nesrecni "neozenjeni" i "bezvredni".onda pitanje za tebe : odakle si izveo svoj maestralni zakljucak,majke ti?

a ako si zena....ipak ne verujem da si zena.
 
:dash:zasto ozenjeni lazu kad krenu u varanje.Imam nesrecan brak,zena mi neda razvod,ne mogu zbog dece,gadi mi se... a kad su sa tim istim zenama koje ih tako muce manji su od makovog zrna

Pa moraju ljudi da lazu kad zene postavljaju glupa i suvisna pitanja.....
:dontunderstand: Jesi li se spetljala sa ozenjenim? Pa molim lepo prihvati ga onda kao takvog...
On vec ima kuci zenu koja zvoca,samo mu jos fali ljubavnica gundjalo!
 
mani se sracunatih provokacija..;)nije to za tebe

Ako je ovo bilo upuceno meni,ne bi bilo lepo da ne odgovorim...
Ne provociram,ja sam zensko ako nisi primetio....
Iznela sam svoje misljenje i bas kao sto tebi nije jasno zasto muskarci lazu, tako ni meni nije jasno kako zene vecito padaju na istu foru?
To je onaj fazon 'ocu kakim necu kakim. Ma daj bre... jeftina prica!
Ako neko hoce da se razvede ne treba mu ljubavnica da bi to uradio....
Svakoj normalnoj zeni je jasno posle prve veceri da li tu ima sta da trazi ili ne,osim ako je ekstremno glupa....cim ti kaze javicu se, umesto javi se....Sta tu ima dalje da se pametuje?! :super:
 
Ako je ovo bilo upuceno meni,ne bi bilo lepo da ne odgovorim...
Ne provociram,ja sam zensko ako nisi primetio....
Iznela sam svoje misljenje i bas kao sto tebi nije jasno zasto muskarci lazu, tako ni meni nije jasno kako zene vecito padaju na istu foru?
To je onaj fazon 'ocu kakim necu kakim. Ma daj bre... jeftina prica!
Ako neko hoce da se razvede ne treba mu ljubavnica da bi to uradio....
Svakoj normalnoj zeni je jasno posle prve veceri da li tu ima sta da trazi ili ne,osim ako je ekstremno glupa....cim ti kaze javicu se, umesto javi se....Sta tu ima dalje da se pametuje?! :super:
ma nee..sry..nije upuceno tebi nego postu iznad tvog..tvoj se pojavio u medjuvremenu..odnosno u toku pisanja mog..pa se smestio izmedju..


sa podvucenim se potpuno slazem..
a sa boldovanim..ne..jer normalna cura nece ni da ulazi u "prvu vecer"..sa ozenjenim muskarcem..jer tu nema sta da trazi..osim ako i sama nije udata..pa trazi malo zabave spolja...to jos i ima nekog smisla..ali devojka sa ozenjenim..to nema opravdanje..a i tip..sto se uopste zenio ako mu se zena ne svidja
 
ma nee..sry..nije upuceno tebi nego postu iznad tvog..tvoj se pojavio u medjuvremenu..odnosno u toku pisanja mog..pa se smestio izmedju..


sa podvucenim se potpuno slazem..
a sa boldovanim..ne..jer normalna cura nece ni da ulazi u "prvu vecer"..sa ozenjenim muskarcem..jer tu nema sta da trazi..osim ako i sama nije udata..pa trazi malo zabave spolja...to jos i ima nekog smisla..ali devojka sa ozenjenim..to nema opravdanje..a i tip..sto se uopste zenio ako mu se zena ne svidja

Pa pazi,ne mora da znaci da mu se zena ne svidja (cak je to retko razlog) mislim pre da hoce malo promene,zabave.....sto i nije nenormalno...;)
Devojke su ponekad tu iz istog razloga ili prosto zato sto ozenjeni cesce prilaze zenama,direktniji su (znaju sta hoce i ne libe se da obecaju bilo sta)...
Nemam nista protiv devojaka koje se odluce na takav korak zabave radi,to je njihov izbor....
Nisu mi jasne one koje imaju neka velika ocekivanja u takvim vezama,to mi je prilicno ne zrelo i pomalo jadno....
Hih,zao mi je zbog nesporazuma mislila sam da meni kazes.....:bye:
 
Pa pazi,ne mora da znaci da mu se zena ne svidja (cak je to retko razlog) mislim pre da hoce malo promene,zabave.....sto i nije nenormalno...;)
Devojke su ponekad tu iz istog razloga ili prosto zato sto ozenjeni cesce prilaze zenama,direktniji su (znaju sta hoce i ne libe se da obecaju bilo sta)...
Nemam nista protiv devojaka koje se odluce na takav korak zabave radi,to je njihov izbor....
Nisu mi jasne one koje imaju neka velika ocekivanja u takvim vezama,to mi je prilicno ne zrelo i pomalo jadno....
Hih,zao mi je zbog nesporazuma mislila sam da meni kazes.....:bye:

u sustini nisam ni ja rekao da je nenormalno..vec neodgovorno..sto je odlika nezrelosti
a ozenjeni cesce prilaze jer im zena koju imaju daje samopouzdanje i sigurnost u sebe..znas prilaze jer zapravo nemaju sta da izgube..zenu vec imaju.otud i relaxiranost..opustencija..itd..elem cista sintetika..imam primera iz licnog okruzenja gde tipovi posle razvoda ne uspevaju curu da nadju a nalazili ih lako dok su bili u braku..a i razvodi su bili upravo zbog tih svrljanja sa strane radi zabave..a sto se devojaka tice..paa "ozna sve dozna" ..ma koliko se to krilo ..pre ili kasnije izbije na videlo..pa slobodni momci..uglavnom vise ni ne zele da joj prilaze...na kraju ..uglavnom ispadne "skuplja dara nego mera"..malo zabave..veliki problem..ne uvek naravno..ali u velikoj vecini slucajeva..a vidoh ovde teme na racun :a sto muski ne prilaze:..a isto kako cure donose sud o tipovima tako je i obrnuto.....
 
a kako drugacije da dodju do ribe
nego na foru samilosti
kapiraju da je vecina zena emotivno rasturena i da ima potrebu da se preda nekome da ga cuva bla bal
tuzne price su onako bas bas ljigave
 
zenskim ocima tip koji ima curu ili je ne daj boze ozenen vredi vise..iz nekog razloga zene veruju u taj trip..ako je neka zena nesto nasla u tipu pa je sa njim ...znaci da on nesto vredi?..vredi vise?..nije mi jasna ta logika ali.ima je na svakom koraku..:think:

Ne. Uopšte nije stvar u tome da takav "vredi više". Zapravo je nebitno, jer:
čini mi se da su mnogi u ovoj diskusiji zanemarili bitan faktor - dopadanje, međusobnu privlačnost, pa i ljubav.
Niko nema doživotnu tapiju na ljubav. Ona se dešava i oženjenim, udatim, slobodnim... U tom slučaju, svaka kombinatorika je moguća. Samo je pitanje kako će se ljudi upravljati: prema savesti ili nekim drugim vrstama emocija.
Na jeftine motive (kres šeme radi još jedne recke u tefteru) ne bih se osvrtala.
 
ovo o tipovima koji su zauzeti pa vrede vise..to je potpuna bedastoca..
borka je vec rekla, moze da se desi da se desi dopadanje, zaljubljenost pa cak i ljubav sa nekim ko nije slobodan..ali, nije to tako cesto..obicno su to tugaljive price o bednicima koji beze od bracne monotonije trazeci sex...to sto su zauzeti im nije plus, vec uzasan, ogoroman minus..misim, ako laze i vara zenu sa kojom ima decu, zasto ne bi sutra mene? to je sustina.
 
pa vara te vec tog trenutka dok prosipa tu gomilu trulezi


na to sam i mislio..kobajagi ljubav..ovo ono..i te seme..nije li tema "lazovi"?

uostalom ako je u braku..a ljubav prestala ugasila se..sto se ne razvedu? pa nek rade sta hoce..nece zbog dece kao..itd...ja sam musko..ali se sa takvim ponasanjem samih muskaraca nimalo ne slazem..u pojedninim slucajevima kad vidim sta ko radi..dodje mi nekako sramota sto sam musko..a ni cure nisu nista bolje..inace..sticajem okolnosti cesto uvece prolazim pored "onih" mesta phe..i na svakakve "kombinacije" sam naletao..nenamerno..

kategoricki sam protiv takvih stvari..nema tu prvo nikakvog postovanja..a bez postovanja nema ni ljubavi..
 
Ma daj, ovo je glupost
Nisam bas neki moralista sto se da videti iz mojih postova, ali bas da juris samo ozenjene, preispitaj se zasto. Svaka pametna zena ce da bezi od ozenejnog ko djavo od krsta, a dalje me mrzi da kucam.
Ovo je za onu @va ili kako vec.
 
ovo o tipovima koji su zauzeti pa vrede vise..to je potpuna bedastoca..
borka je vec rekla, moze da se desi da se desi dopadanje, zaljubljenost pa cak i ljubav sa nekim ko nije slobodan..ali, nije to tako cesto..obicno su to tugaljive price o bednicima koji beze od bracne monotonije trazeci sex...to sto su zauzeti im nije plus, vec uzasan, ogoroman minus..misim, ako laze i vara zenu sa kojom ima decu, zasto ne bi sutra mene? to je sustina.


naravno..ne kazem da se ne moze desiti..nesto..ali je redje nego sto mislis da je retko..neki ljudi umeju dobro da lazu;) tj foliraju
 
Ma daj, ovo je glupost
Nisam bas neki moralista sto se da videti iz mojih postova, ali bas da juris samo ozenjene, preispitaj se zasto. Svaka pametna zena ce da bezi od ozenejnog ko djavo od krsta, a dalje me mrzi da kucam.
Ovo je za onu @va ili kako vec.

a cuj stari tak si u prav... imas gemist od men
 
Ne. Uopšte nije stvar u tome da takav "vredi više". Zapravo je nebitno, jer:
čini mi se da su mnogi u ovoj diskusiji zanemarili bitan faktor - dopadanje, međusobnu privlačnost, pa i ljubav.
Niko nema doživotnu tapiju na ljubav. Ona se dešava i oženjenim, udatim, slobodnim... U tom slučaju, svaka kombinatorika je moguća. Samo je pitanje kako će se ljudi upravljati: prema savesti ili nekim drugim vrstama emocija.
Na jeftine motive (kres šeme radi još jedne recke u tefteru) ne bih se osvrtala.

o tome delimicno pricam..podvuceno se statisticki dogadja 3 puta cesce ozenjenim nego slobodnim tipovima;)
 

Back
Top