Last Chaos

Pa oko 161 pise da je pf usage.......mislim,verovatno je do memorije,jer mi je slaba memorijska,mislim da imam valjda 256 rama,ili tako nesto,a sta mogu da uradim da to sredim???
 
pa ok ti je pf sasvim, mislio sam da imas proba jer ti je pretrpan... a koliko mesta free na c disku?

a si probao da smanjis u opcijama sve, rezoluciju da stavis na windowed 8x6, i smanjis sasvim texture, shadow, reflection, filtering, i iskljucis bg effects?
 
Kakav bre njihov forum,zar stvarno mislis da bi to nesto pomoglo???
Sve sam smanjio sem rezolucije,aj sad cu i to...inace na c-u imam skoro 3gb slobodno,a na D sam instalirao igru,a tamo imam preko 8gb slobodno
 
Kupish, ili za ponija ti treba herbalisam... a i mozhesh kamenjem da ga hranish tako sto ces da minnujesh...

@Arenus , stvarno mislim da bi ti pomogli,jer su meni vec pomogli.
 
Evo poslao sam im poruku na forumu,pa da vidimo sta ce biti... Mozda se tripujem,ali svaki put kad mi se restartuje komp,to bude momenat pre nego sto udarim werewolf-a! znaci bukvalno kao da mi se restartuje komp kad ocu njih da bijem...a mozda se samo tripujem....
 
Izgleda da sam provalio sta me zeza-jbni Kaspersky! isteklo mi izgleda ono ***** za update pa me izbacuje ... kad ga iskljucim sve normalno radi,bar do sada.... imam 128kbps protok,igra mi radi ok,mozda malo ponekad secka,ali podnosljivo
 
bilo je pitanje zasto mi je umanjena snaga za 90% kada koristim nabudzeni mac i stit, odgovor je zato sto ti je tvoj level za vise od 4 manji od levela oruzija, i za vise od 5 manji od levela stita. Eto, zato se dobijaju penali, a drugo pitanje je bilo kako da trgujem, da mi nad glavom stoji oglas, odgovor je da udjem u merchant mode, pa stavim 5 stvari u paket za trgovinu itd, jasno.

Para hronicno nemam u igri, a kada sam se potrudio da prodam neki kamencic, dosla riba i za 2 minuta mi iskesirala 150 000, sto bi ja mesecima zaradjivao po sumici... sada nemam nameru da ubijam nevine zivotinje (go PETA, go!)... samo trange frange...
kasperski koristim
 
Pozdrav

Ubacio sam igricu igrao extra uradjena nego gde nalazite questove uradio sam mozda 2 -3 questa i to je to stigao sam do LV5 a da ne kapiram sta se radi sa onom energijom koju vadim iz onog kamenja.

Igram sa Knight-om :P nick mi je ta1ama5ca igram na serveru Katar-1
 

Back
Top