Kvalitetan muskarac

С' обзиром да је 70% њих са том намером и дошло овде, онда се и може рећи да је то истина што си рекла.

ne bih znala zaista ko je zbog cega dosao...i koliki je % takvih..
naci nekog za ******* je vrlo lako i nije potrebna krstarica, cak i na krstarici treba prosecnoj zeni par sekundi koliko da otkuca pp...budimo realni...
 
ne bih znala zaista ko je zbog cega dosao...i koliki je % takvih..
naci nekog za ******* je vrlo lako i nije potrebna krstarica, cak i na krstarici treba prosecnoj zeni par sekundi koliko da otkuca pp...budimo realni...

Зато што је и са друге стране једнак број очајних, маторих, проћелавих, дебелих, који су са истим циљем дошли овде.
 
Зато што је и са друге стране једнак број очајних, маторих, проћелавих, дебелих, који су са истим циљем дошли овде.

moguce, ali isto tako ima i ljudi koje bas zabole da traze bilo koga, forumashe, iznose misljenja, raspravljaju u casovima dokolice...
to ne znaci da nekad ne moze da im se pojavi neko ko ih zainteresuje neocekivano iako im to nije bila uopste namera,,ali nemaju svi isti cilj zasto dolaze na forum..
 

Апсолутно.. :)

moguce, ali isto tako ima i ljudi koje bas zabole da traze bilo koga, forumashe, iznose misljenja, raspravljaju u casovima dokolice...
to ne znaci da nekad ne moze da im se pojavi neko ko ih zainteresuje neocekivano iako im to nije bila uopste namera,,ali nemaju svi isti cilj zasto dolaze na forum..

хаха, добро, нека буде.. Правићемо се наивни... ;) Заправо има и тих наравно, али је број јако низак.
 
u krajnjem slucaju zasto bi ovo bio losiji nacin upoznavanja ljudi od nekog drugog? sve ima svoje i lose i dobre strane.

Чак и уживо када причаш са неким он има шансу да те излера на 100 начина, а овде где ти не знаш ни очи човека који је са друге стране, знаш и сама шта ту може све да се ради.. Од лагања за висину, тежину, године (што дође као добар дан) , до неких ствари типа ћутање за децу, или још горе неки психо проблем, а овде баш има случајева за пробрати.
 
zato što ovde skrndelj ili dedica može da ti ostane skriven iza piksela sve dok ti potpuno ne padneš na njegov ''blistav um'' te na kraju moradneš da mu daš iako ćeš posle celog života da se kaješ zbog toga

sto bi morao bilo ko bilo sta da uradi, i realu ti se neka zena svidi, pa posle nekog kratkog vremena provedenog sa njom, shvatis da ti je bezvezna pa odes svojim putem..

i zena koja ima mozga nece srljati u susret yebachima presretachima koji stancuju 30 pp iste sadrzine na razne adrese pa kod koje upali,zato realno forum treba shvatiti kao mesto za zezanciju i nista vise...
 
Poslednja izmena:
sto bi morao bilo ko bilo sta da uradi, i realu ti se neka zena svidi, pa posle nekog kratkog vremena provedenog sa njom, shvatis da ti je bezvezna pa odes svojim putem..


da ali u realu mogu odma da znam dal je pod nekim felerom ili ne. isto važi i za likove. odma vidiš šta mu fali, dal ti se sviđa i da li ima odvratni dlakavi mladež koji ti je na pp sakrio :lol:


i zena koja ima mozga nece srljati u susret yebachima presretachima koji stancuju 30 pp iste sadrzine na razne adrese pa kod koje upali,zato realno forum treba shvatiti kao mesto za zezanciju


pa možda i neće kad bi znala dal je neko i kome slao ppove.

ne budi naivna
 
da ali u realu mogu odma da znam dal je pod nekim felerom ili ne. isto važi i za likove. odma vidiš šta mu fali, dal ti se sviđa i da li ima odvratni dlakavi mladež koji ti je na pp sakrio :lol:
pa možda i neće kad bi znala dal je neko i kome slao ppove.

ne budi naivna

sve to stoji, ali svako razuman mora da zna rizike i da li ih prihvata...hoces ili neces pa sta bude..nema tu neke filozofije.

a ovo drugo, yebache presretache provalis i bez da znas da li su slali ili ne i drugima pp iste sadrzine...
 
Poslednja izmena:
sve to stoji, ali svako razuman mora da zna rizike i da li ih prihvata...hoces ili neces pa sta bude..nema tu neke filozofije.

a ovo drugo, yebache presretache provalis i bez da znas da li su slali ili ne i drugima pp iste sadrzine...
oni se zadrzavaju kratko...od onih koji ostaju da posvete vise od par recenica imas takodje vise vrsta,,zainteresovane iskreno, prefriganije yebache presretache a moze i da uleti po neko cudnovat za koga ne mozes da procenis..da li je zainteresovan zaista, da li je yebach presretach ili najopakija vrsta Igrach, igra kao cilj, teren je osecajni i mentalni, cilj nije seks niti susret.


jel to ti hoćeš da kažeš da si ti od ove poslednje sorte?


inače, meni riba mož da priča na pp šta god hoće, sve se svodi na to kakav će dojam ostaviti na mene kad odem da se vidimo. ako mi se tada svidi, može da prođe, ako ne - vozdra.

vi ženske ne funkcionišete na taj način, kapiram da bi pola vas dalo nekom hromom skrndelju čisto iz sažaljenja ili inercije ili boga pitaj čega već.

a to je žalosno.
 
jel to ti hoćeš da kažeš da si ti od ove poslednje sorte?


inače, meni riba mož da priča na pp šta god hoće, sve se svodi na to kakav će dojam ostaviti na mene kad odem da se vidimo. ako mi se tada svidi, može da prođe, ako ne - vozdra.

vi ženske ne funkcionišete na taj način, kapiram da bi pola vas dalo nekom hromom skrndelju čisto iz sažaljenja ili inercije ili boga pitaj čega već.

a to je žalosno.
pricam uopsteno, neka zapazanja,, ili trip, sta sve moze da postoji, ne znaci da je tako..
ne znam zaista ko bi sta kome dao, ne znam odakle ti to da zene nesto daju iz sazaljenja///
to isto sta si ti napisao vazi i za zene...susret jeste odlucujuci, ipak pogled oci u oci dva tela jedno do drugog, hemija, mimika govor tela,.bez toga nema niceg/
 
Poslednja izmena:

Back
Top