KVALITET il KVANTITET

Ako bas mora da biram onda biram kvalitet...mada je i kvantitet nekad (pa sad da se jadno izrazim) utjesan da ti npr. pokaze da si jos uvijek zeljena i pozeljna...
A opet ima dana kad nekako stvari krenu kako ne treba, kad ste umorni ili suvise aktivni, kad vam se ritam ne podudara, pa onda i stip za dupe puno zvaci...Vazno je da se odrzava fizicki kontakt, a sad za nekoga je jednom u mjesecu puno, a za nekoga jednom u danu malo...Vazno je da se par uskladi a sve ostalo je nevazno.
 
Suzy:
Definitivno zavisi mnogo od toga koliko se neki ljudi -nadju- ili ne. :wink:
I ovo je takodje tacno. Mada ima i onog neki se generalno slazu sa svima.

Kvalitet bez kvantiteta ili obrnuto nije zadovoljavajuci. Mora oba. Sad koliko cesto je skroz improvizorno i nije ni toliko bitno, ali je vazno da neko nije nezadovolj(e)an. Kvantitet je stvar zelje, dogovora i mogucnosti medju partnerima. A kvalitet stvar genetike, iskustva, mozga i srca.
 
znaci kad se napalis, kazes sebi "Pero..or whatever...(iako se dig'o, iako ti se hoce, i njoj naravno..curi kao Nijagara)
sacekaj malo, razmisli, sto se tice tog kvantiteta, da li je bas pametno sad..
da li ce me boleti jaja, slusas svoj unapred programirani stav na koji si hipnoticki uslovljen..
pocinjes da se poistovecujes sa svojim moodima..pa gde to vodi..hehehe..
mogucnost dobrog sexa je u direktnoj proporciji sa kolicinom istine koju si spreman da hrabro prihvatis..
 
Devilishgirl:
znaci kad se napalis, kazes sebi "Pero..or whatever...(iako se dig'o, iako ti se hoce, i njoj naravno..curi kao Nijagara)
sacekaj malo, razmisli, sto se tice tog kvantiteta, da li je bas pametno sad..
da li ce me boleti jaja, slusas svoj unapred programirani stav na koji si hipnoticki uslovljen..
pocinjes da se poistovecujes sa svojim moodima..pa gde to vodi..hehehe..
mogucnost dobrog sexa je u direktnoj proporciji sa kolicinom istine koju si spreman da hrabro prihvatis..
Plz promeni ime tamo, i izbaci vise mene iz tvojih usta. :wink: I stavi ime svoga opterecenog decka(hmm...ili devojcice).
Savet za tebe: nemoj previse da mozgas, opusti se i uzivaj. :wink:
 
to je pisac hteo tebi da kaze..ono zadnje...a ono prednje..sram te bilo, kakav je to nacin..btw.previse primas k srcu..nije ovo napad na tvoj lik i delo..nista licno..samo kazem..opet si nadrkan..ne verujem da ne mogu da diskutujem na ljisu..haos..
 
Devilishgirl:
to je pisac hteo tebi da kaze..ono zadnje...a ono prednje..sram te bilo, kakav je to nacin..btw.previse primas k srcu..nije ovo napad na tvoj lik i delo..nista licno..samo kazem..opet si nadrkan..ne verujem da ne mogu da diskutujem na ljisu..haos..
Diskutuj slobodno al bez "Pero" kad se napalis. :lol:
I zapamti: ne u grcu nego opusteno. :wink:
 
kakvo si iritirajuce stvorenje..sigurno mnogima ides na..pi.ckin zivac..ne kapiram sta opusteno..koga uzbudjuje da dok se ebe yebe sve po spisku..zar sexualni cin sam po sebi nije..a mazenje i sva ta predigra..saputanje..nabreknuca i mozdana posrnuca..i sve je bilo cool dok nisu explodirali..

 
Suzy:
Ziv primer coveka koga znam,koji je sa jednom devojkom -jednom nedeljno, a kada je promenio devojku, sa tom drugom-svaki dan....
Definitivno zavisi mnogo od toga koliko se neki ljudi -nadju- ili ne. :wink:
Ma to mu je nova devojka i ima \elju, mo\e je iygustirati kao i predhodnu, a mo\da se nije na[ao sa prvom, mo\da ga je psihi;ki morila :?: :wink:
 
dzordzV76:
Suzy:
Ziv primer coveka koga znam,koji je sa jednom devojkom -jednom nedeljno, a kada je promenio devojku, sa tom drugom-svaki dan....
Definitivno zavisi mnogo od toga koliko se neki ljudi -nadju- ili ne. :wink:
Ma to mu je nova devojka i ima \elju, mo\e je iygustirati kao i predhodnu, a mo\da se nije na[ao sa prvom, mo\da ga je psihi;ki morila :?: :wink:

Ha, ha...bas provociras....To zasto je cesto sa drugom - znam (iz proverenih izvora :wink: ), a
zasto je retko sa prvom...bas cu da ga pitam..sada si me i ti zaintrigirao.....bas me zanima zasto su tako retko....pa ce ti shapnem.... :wink:
 
Suzy:
Ma kakav kvalitet.Sta ako i tad omasi?
Jadna mu devojka.

Glupo je svaki dan,Ko da nesto treniras.
Po meni,najbolje je par dana pauza,pa puno zestine.
Naparavis vidjanje koje podredis samo sexu. :P

Sa koje si ti planine dosao???
Nije ni cudo sto se sa tobom nijedna ne vidja.[/quote]

:shock:

Devojko,ako se zelis igrati prozivanja,prozivaj za nesto sto je realno.Tako ces bar biti blizu da me nasmejes.
 
Jesi slepa ili naivna?

Procitaj jos jednom njegov post a zatim i naslov !!!

VIdeces( da te potsestim teme ) :Kvalitet ili kvantitet!!!

Decko se izjasnio za kvalitet !!!

Kakv mislis da je kvalitet ako se drndas svaki dan po 2-3 puta?

c c c c c...
 

Back
Top