Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo sad kad se sve zna da prognoziram favorite po objektivnoj snazi reprezentacija (igre u kvalifikacijama se mogu odmah zaboraviti, kao i obično):

1. Španjolska
2. Brazil
3. Engleska
4. Argentina (volio bi da prođu, yebeš prvenstvo bez najjačih;))
5. Nizozemska
6. Francuska (sad kad je gusto neće biti problema)
7. Portugal (isto vrijedi)
8. Njemačka
9. Italija
10. Obala bjelokosti

Misilm da je vama realna osmina finala, a Slovenci i Bosanci su džaba u euforiji, jer ispadaju u dodatnim (ako ih ne posere Grčka pa će bit neke šanse).
Ja ću navijati za Obalu bjelokosti, prošli put su nayebali zbog neiskustva, ali sad su spremni i puni vrhunskih igrača
ма не разумем ромски:mrgreen:
 
Urugvaj - Argentina posle prvog poluvremena 0-0.
Izuzetno tvrda utakmica sa jako malo sansi, Urugvajci imaju iniciijativu, Argentinci jedva da su dvaput sutirali na gol. Najbolja prilka je iz 4 minuta, kada je na katastrofalno ispucavanje sa ivice sesnaesteca argentinski golman pogodio Suareza, ali lopta otisla pored praznog gola.
 
E onda nemamo shanse za prvi sheshir, jer je i SAD ispred nas. Zamisli yebote JAR, SAD i Rusija nosioci grupa. :hahaha: Rusi igraju lep fudbal dodushe, napadachki, ali ipak su slabi za nosioca, a ovim ostalim da ne govorimo.
Ja baš ne bih da se nađemo u grupi sa Rusima!!! Nisam siguran da bi smo onog abnormala Aršavina čak ni lasom mogli da uhvatimo po terenu!!!
 
Argentinci slavili u Montivideu 1-0. Baraz utakmica Kosta Rika-Urugvaj tipujem da Urugvaj prolazi na SP. U barazu u Evropi se gleda rang lista sto je bezveze opet slabiji protiv jacih. Rusija je dosta jaka,vodi ih iskusan trener mislim da bilo koga da dobiju mogu proci lako na Sp..Francuzi isto mislim da prolaze. Portugal je u naletu i bice ga tesko zaustaviti da se ne plasira na svetsko..Grci nesto u zadnjem kolu sunjavo 2-1,mislim da ako bilo ko iz drugog sesira njih dobije da ce biti presrecni.. u drugom sesiru Irska,Bosna,Slovenija,Ukraina hmm..realno tu Ukraina i Slovenija imaju male sanse ali videcemo..Bosna i Irska bi tu mogli iznenaditi ali mislim da i nece zato sto imaju malo iskustva.
 
Poslednja izmena:
Voleo bih sledece parove u barazu :

Rusija - Ukrajina
Portugal - Irska
Grcka - Bih
Francuska - Slovenija

Siguran sam da ce barem iz prvog sesira proci, dok ce jedan sigurno da okine.

Ma ove muje su jos gore raspameti od Hrvata!!! Sinoć su ih Španci u sred Zenice pootkidali petardom, a komentator se provaljuje da postoji velika mogućnost da pod uslovom prolaska kroz baraž, komše završe u drugom "jakosnom" šeširu!!!

Španci ljudi nakantali ih sa pet komada, a ovi u nadoknadi uvaljaše za minut dva i to valjda kad su već Španci krenuli u svlačionicu, kad im ono puče oduševljenje i euforija na tribinama kao da baznija vodi sa osam golova razlike!!

Koje su to budaletine da čovjek ne povjeruje!!!
 
Poslednja izmena:
pa iznenadjenja su uvek moguca
ali....malo je verovatno, ja bih bio srecan da recimo ispadne francuska :D
ali shanse su... :lol:

Ja ne bih voleo. Iako nisam ljubitelj ni njihove reprezentacije, pa ni klupske lige, ipak je i to dalje jedna od najkvalitetnijih reprezentacija na svetu i greota bi bilo njihovo neucesce. Njihov glavni problem je selektor, jednostavno covek nema autoriteta, pa ni znanja. Mislim pogledajte samo kako je Engleska napredovala pod Kapelom, a manje vise ostao je glavni kostur isti.

Španci ljudi nakantali ih sa pet komada, a ovi u nadoknadi uvaljaše za minut dva i to valjda kad su već Španci krenuli u svlačionicu, kad im ono puče oduševljenje i euforija na tribinama kao da baznija vodi sa osam golova razlike!!

Pa eto. Mislim da od svih pobrojanih reprezentacija ova ima najgoru odbranu. Jest da im je Ciro zaveo malo autoriteta i dao malo taktike, al cim ih neko malo pritisne gotovi su. Dosta golova daju, ali i primaju. Ipak zelim im puno srece, pa i Slovencima :mrgreen:
 
Argentina se plasirala na svjetskom prvenstvu pobjedom nad Urugvajom sa 1:0.
Sada je Urugvaj na petom mjestu i igrace u barazu sa Kostarikom.Volim sto su se Argentinci plasirali na svjetsko prvenstvo a isto tako volim da Urugvaj uspije pobijediti Kostariku i tako se i on plasira na svjetsko prvenstvo.Rekao sam navijam za neeuropske drzave da osvoje svjetski kup.
 
znaci nemam reci za baraz koji bezobrazluk jujujuju neverujem.. znao sam da ce Bosni utrpati Portugala a Slovenija-Rusija Slovenci na trnju..onaj duel Grcka-Ukraina pa to je zalosno..znao sam da ce biti tako,u najmanju ruku namesteno..parovi:
Francuska-Republika Irska
Porugal-BiH
Rusija-Slovenija
Grcka-Ukraina
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top