Kutak za trudnice

Dakle, prošao ekspertski, 12+4 sam, odradila dabl, sve oke. Nalaze mu nosim u ponedeljak pa da vidimo šta dalje.
Čekam iduću kontrolu da utvrdimo pol, sad nismo uspeli da vidimo pošto se životinjica samo koprca i mrda, maše i rukama i nogama :))))
 
Dakle, prošao ekspertski, 12+4 sam, odradila dabl, sve oke. Nalaze mu nosim u ponedeljak pa da vidimo šta dalje.
Čekam iduću kontrolu da utvrdimo pol, sad nismo uspeli da vidimo pošto se životinjica samo koprca i mrda, maše i rukama i nogama :))))

eeeeejjjjjjjjjj
pa sta ja to vidim
juhuuuuuuuuuuuuuu <3
e a sto godina nisam usla ovde na temu i vidim ti pisala, aaaaaa

draga nek je sa srecom i sve skolski da bude
 
Dakle, prošao ekspertski, 12+4 sam, odradila dabl, sve oke. Nalaze mu nosim u ponedeljak pa da vidimo šta dalje.
Čekam iduću kontrolu da utvrdimo pol, sad nismo uspeli da vidimo pošto se životinjica samo koprca i mrda, maše i rukama i nogama :))))

...neka vam je srecno, i da bude sve ok tako lepo do kraja...:ok:

...ne znam kakve su vam zelje po pitanju pola deteta, ali ja vam zelim jednu lepu zdravu devojcicu:heart:
 
Hvala vam puno na željicama.
Super se osećam, najzad nisam kao zombi, ceo prvi trimestar sam prekunjala i prespavala, jedva sam i jela.
Bokac, nema ništa od našeg piva još neko vreme, hehe.
Afro, nije mi suštinski bitno, ali zaista se ne bih bunila :)
 
Hvala vam puno na željicama.
Super se osećam, najzad nisam kao zombi, ceo prvi trimestar sam prekunjala i prespavala, jedva sam i jela.
Bokac, nema ništa od našeg piva još neko vreme, hehe.
Afro, nije mi suštinski bitno, ali zaista se ne bih bunila :)

Ja ti želim da nema okršaja sa mačkom. :sad2:
Moja se mačka juče po prvi put posle dosađivanja i dosađivanja i gađanja i guranja svega u lice mački branila malom ogrebotinom. Joooj, plakanja. Ceo dan pokazivala potreseno i duboko razočarano na ruci kako je mačka ogrebala, a onda već uveče nastavila da sa vriskom i cikom juri mačku po starom. :sad2: :lol:

Šalu na stranu, super što je prošao prvi trimestar, jeste najgori, progesteron, rizik od pobačaja, testovi, gluposti. Sad pol, pa prvo javljanje iz stomaka, pa kad krene komunikacija... :)
 
Meh, moram kod genetičara, kaže matora sam i hcg mi je zeru povišen, nema veze što su mi rizici niski.
Zakazala sam za 08.08., totalno sam se smorila, em zbog samog odlaska em što se toliko čeka :s
 
'81. godište sam, mlada kao rosa u podne :)))))
Ma u suštini ne brinem, nego sam se malo smorila zato što se to ovde grozozo dugo čeka.
Em čekam konsultaciju sa genetičarem em posle rezultate ac (ako bude potrebe) - mada sam to rešila privatno da nosim na analizu, pošto se u NSu čeka 7-8 pa i više nedelja, što je van svake pameti.
I u suštini sam njanjava pošto mi žmu nije ovde i sama sam i hormoni me sastavili i tako... sve te čari :lol:
 
To je uobičajena praksa kad si 35+, ili tu blizu, da nas prepadaju genetičarima. Nemoj to da te brine šta god dalje rešili oko ac. Biće to sve super. :)
Eto možda mala napomena, bitnije ti, ako budeš uopšte radila ac, je da to odradi neko ko je vrlo iskusan u tome, nego da se do rezultata dođe što pre. Ako ćeš privatno raspitaj se ko je ispekao zanat i onda opušteno.
 
Poslednja izmena:
Pa radila bih u dečjoj bolnici ili u betaniji, mada se betanije grozim, dođe mi da se porodim u tuš kabini, samo da tamo ne idem :)))))
I na jednom i na drugom mestu su dobri stručnjaci, privatno bih samo odradila analize kod genetičara. Ma ne znam, čekam da se žmu vrati pa da vidim šta ćemo... do tada ću se sve raspitati pa ću ipak imati više informacija da na osnovu njih donesemo najbolje rešenje.
 
Polako, prvo ide taj razgovor sa genetičarem. Ti jesi tu na granici, ali može lako da se desi da budeš ispod granice.
U Frontu rekoše, ako je dobar dabl, moraš da imaš 35 punih godina u trenutku kada si ostala trudna da bi se savetovala ac.
Meni jedan parametar nije bio dobar i ceo dabl mi je bio loš, nevezano za godine, koje su bile za dlaku ispod granice. Koliko sam razumela dabl ti je dobar, ta vrednost nije bitno poremetila konačnu vrednost biometrijskog rizika. Možda preskočiš dalja ispitivanja.
 
I ovdje salju na ac sve redom iznad 35.
Ali je tebi dabl ok tako da opusteno

I ja bih def privatno odradila ac kad bi trebala jer bi me smorilo toliko cekanje jbt

Mi smo danas 19+0
U pola 5 imam uzv pa se danam da ce nam reci i pol :)
 

Back
Top