Kupujem acc

Limunovo_Drvo:
ma pusi se Bllade,cuo sam kad likovi govore za koliko su mogli nabaviti :P

CarDevil:

Meni treba ORIGINAL...ne neki offline server :lol:






ovo ti je "original" mozes na originalnom serveru prodajem sa acountom obicno je 1 level ili kako se to vec kaze posto slabo sam igrao tu igricu i onda ili nastavis samo ili obrises i napravis novo cudoviste
 
Limunovo_Drvo:
on ode na sajt,promijeni pass i ti popusis ****...laganica...

p.s.

Upravo mi drug rece da mi u Sarajevu moze naci za 40KM obicni WoW (original)...:D



odradis ti laganicu promenis ti umesto njega pa onda on popusi inace ovo sto ti ja dam nemoze ti niko promeniti.......



to ti nije skupo idi uzmi
 
pa reci...ja sam iz RS i (valjda) cu kupiti sada acc,dok jos koju banku skupim da platim internet samo...
reci otprilike kolika je cijena...****** ja ne znam...ne bavim se prodajom :D lose procjenjujem :D
 
acc se prodaje preko MM(middle man),proveri sve i uzme 2-5% od prodaje a to se kod nas ne radi lol nego moze da te zajebe ko hoce,ja sam prodavao za Gunz i Last chaos i dobro sam prosao.
 
Ja kad izadje wrath of the lich king odma kupujem......Rekli su mi u platou da ce prodavati wow,tbc i wrath
kao battlechest za 5000 din!Ali trenutno igram gw pa ce to malo da saceka!
 
acc se prodaje preko MM(middle man),proveri sve i uzme 2-5% od prodaje a to se kod nas ne radi lol nego moze da te zajebe ko hoce,ja sam prodavao za Gunz i Last chaos i dobro sam prosao.

Prodavao si acc za besplatne igre :shock::shock::shock:...ko je lud da to kupi/...???
Kakva je poenta da kupis acc gdije su likovi nabudzeni(u Gunz mislim samo puske i oklopi...) ako ti neznas da igras tu igru....
 

Back
Top