Kung Fu u Beogradu

zeleo bih samo da pohvalim wing chun,imao sam prilike da radim sa dejanom mikicem sifu 3rd Master Level Wing Chun....bila mi je cast i veliko zadovoljstvo raditi sa njim....ne znam tacno kako se zove ta tehnika na kineskom ali u prevodu znaci lepljive ruke....to mi se bas svidelo:):)

pozdrav svim ljubiteljima borilackih vestina....
 
pozdravljam kung fu vestinu,ali imam jednu veliku zamerku!U Japanu,ako hoces da postanes clan Shaon Lin-a moras da stojis ispred kapije 2 nedelje i pitanje je dal ce da te prime.Mislim da se u Srbiji Kung Fu ne radi onako kako treba...

P.S to je moje misljenje
 
pozdravljam kung fu vestinu,ali imam jednu veliku zamerku!U Japanu,ako hoces da postanes clan Shaon Lin-a moras da stojis ispred kapije 2 nedelje i pitanje je dal ce da te prime.Mislim da se u Srbiji Kung Fu ne radi onako kako treba...

P.S to je moje misljenje
Kao prvo Shaolin je u kini(uzmi atlas pa procitaj) kao drugo japanci nemaju veze sa kung fuom a kao trece mnogo gledas filmove
 
zeleo bih samo da pohvalim wing chun,imao sam prilike da radim sa dejanom mikicem sifu 3rd Master Level Wing Chun....bila mi je cast i veliko zadovoljstvo raditi sa njim....ne znam tacno kako se zove ta tehnika na kineskom ali u prevodu znaci lepljive ruke....to mi se bas svidelo:):)

pozdrav svim ljubiteljima borilackih vestina....

Tehnika lepljivih ruku se zove CHI-SAO
 
Ako ne vidis dobro gore sam se ispravio da je Shaolin u kini !.Kao drugo imam disk o shaolinu i gledam sta ljudi rade i to nisu filmovi,i to je prava vestina a ne ovo sto se radi kod nas.:mad::mad:

Jesi li siguran?? Da li si ikada video pravi kung fu trening? Onaj koji rade profesionalci, a ne klasichan trening za pochetnike otvorenog tipa.

Kolko ja znam, u Japanu su Aikido uchili SAMO chlanovi porodice i PONEKI nadareni prijatelj porodice! Ili se ja mozhda varam????
 
Jesi li siguran?? Da li si ikada video pravi kung fu trening? Onaj koji rade profesionalci, a ne klasichan trening za pochetnike otvorenog tipa.

Kolko ja znam, u Japanu su Aikido uchili SAMO chlanovi porodice i PONEKI nadareni prijatelj porodice! Ili se ja mozhda varam????

Ne.Nisam gledao ni jedan trening a voleo bih naravno.Imam na disku snimak iz Shaolin hrama gde su ljudi dosli da snimaju sta oni rade !
 
-nije gledao ni jedan trening ali zna da to sto se trenira nista ne valja,
predpostavljam da je to progovorio skriveni gen poznate evropske prorocnice kleopatre u tebi ...
-isto tako zna da onaj ko hoce da postane "clan saolina" mora da stoji dve nedelje ispred istog,
toliko im valjda treba vremena da shvate da se nalaze u japanu a da je saolin u kini
-lelelelelelele ili da smanjis te droge koje pijes ili da odgledas neki dokumentarac,
a jos bolje da odes do neke sale gde se trenira neka od borilackih vestina i da stvarno vidis
kako sve to izgleda uzivo...
sretnoooo
 
-nije gledao ni jedan trening ali zna da to sto se trenira nista ne valja,
predpostavljam da je to progovorio skriveni gen poznate evropske prorocnice kleopatre u tebi ...
-isto tako zna da onaj ko hoce da postane "clan saolina" mora da stoji dve nedelje ispred istog,
toliko im valjda treba vremena da shvate da se nalaze u japanu a da je saolin u kini
-lelelelelelele ili da smanjis te droge koje pijes ili da odgledas neki dokumentarac,
a jos bolje da odes do neke sale gde se trenira neka od borilackih vestina i da stvarno vidis
kako sve to izgleda uzivo...
sretnoooo

Ok.Vazi se :wink::wink:
 
Sinoc se u prostorijama Drustva prijatelja Kine odrzala izlozba slika Olje Ivanoic na temu Olimpijskih igara u Pekingu. Domacin izlozbe je bio prof. Nikola Radosevic inace predsednik Drustva prijatelja Kine Srbije. Gosti su bili Predsednik olimpijskog komiteta Srbije g.din Ivan Curcic, zamenik ministra za sport Snezana Lakicevic, Generalni sekretar g.din Predrag Manojlovic i Atase za sport i kulturu pri ambasadi NR Kine, inace nas dugogodisnji prijatelj i saradnik g.din Lju Ljo Hong. Ispred TWC saveza koji je predstavljao Mikic Dejan prisustvovala je i g.dja Djendji Samardzija kao predstavnik Tai Chi saveza i gospoda iz WUSHU Saveza Vojvodine Pavlovic Stevan i Ratkovic Srdjan. Svi zajedno su kao predstavnici sportskog ogranka DP Kine predali smo gostima poklone u ime nasih saveza i na sastanku koji je odrzan posle izlozbe raspravljali o razvoju i propagiranju kinskih vestina na ovim prostorima. U neformalnom razgovoru na koktelu razmatran je status Kineskih borilackih vestina na ovim prostorima i dogovorena i zvanicna poseta ministarstvu za sport i omladinu kao i podrska Kineske ambasade u ostvarivanju zadatih ciljeva i smernica razvoja. .
 

Back
Top