Kultura shvaćena kao flert i poziv na dejt

marija288

Aktivan član
Poruka
1.022
Nisam od onih prefinjenih na note, sa francuskim manirima, više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna, iz normalne porodice

Sigurna sam da ste se svi nekada suočili sa situacijom gde je vaša prijatna energija, to što se nasmejani i fini shvaćena kao flert, a bezobrazluk kao "iskrenost"

Zašto?

Prirodno sam takva, a neki shvataju to kao da mi se sviđaju ili ne znam ja šta, ne prilaze mi momci svaki dan, ali opet ista priča, barem ja mislim da je to razlog ili mu se samo sviđam. To mi i ne bi toliko smetalo da je neki dečko koga ne viđam svaki dan, ali ne, to je kolega koji je stariji od mene oko 15 godina, to je na poslu na koji dolazim svaki dan i od koga živim, zašto neki ljudi shvataju kulturu kao flert i zašto imaju uopšte potrebu da muvaju mlađe koleginice
 
Poslednja izmena:
Никад нисам капирао то неко улажење у неку спику на послу мимо истог. Шта те боли уво шта ми се приватно дешава, шта волим, да ти се нешто отварам мимо радног задатка? Дошао сам углавном преко к да вас гледам осам сати и немам намеру да идем даље од тога. Ако ми је до цупишке, неког пријатељства, друштва, чега год, то имам и приватно!
 
Nisam od onih prefinjenih na note, sa francuskim manirima, više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna, iz normalne porodice

Sigurna sam da ste se svi nekada suočili sa situacijom gde je vaša prijatna energija, to što se nasmejani i fini shvaćena kao flert, a bezobrazluk kao "iskrenost"

Zašto?

Prirodno sam takva, a neki shvataju to kao da mi se sviđaju ili ne znam ja šta, ne prilaze mi momci svaki dan, ali opet ista priča, barem ja mislim da je to razlog ili mu se samo sviđam. To mi i ne bi toliko smetalo da je neki dečko koga ne viđam svaki dan, ali ne, to je kolega koji je stariji od mene oko 15 godina, to je na poslu na koji dolazim svaki dan i od koga živim, zašto neki ljudi shvataju kulturu kao flert i zašto imaju uopšte potrebu da muvaju mlađe koleginice
Zato sto se tvoje ponasanje prema njemu ne razlikuje od ponasanja prema nekom ko ti se dopada
 
Kako?
Znači sad mi se svako dopada jer nisam nadrkana i imam osnovno kućno vaspitanje
Pre mislim da je do pogrešnog tumačenja mog ponašanja
Навикни се да ако си иоле уљуднија неки пчкопаћеник ће то окарактерисати као позив на флерт. Једноставно то је тако, поготово код паћеника од 35+.
 
Kako?
Znači sad mi se svako dopada jer nisam nadrkana i imam osnovno kućno vaspitanje
Pre mislim da je do pogrešnog tumačenja mog ponašanja
To si rekla ''više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna'' pa onda vidi po cemu se razlikuje ponasanje prema nekom ko ti se dopada ili ne,moja bivsa nije takva ali nije stavila otvoreno do znanja napadnom liku da je u vezi i on je nastavio ozbiljno,sto je bio 1 od razloga za raskid veze
 
Никад нисам капирао то неко улажење у неку спику на послу мимо истог. Шта те боли уво шта ми се приватно дешава, шта волим, да ти се нешто отварам мимо радног задатка? Дошао сам углавном преко к да вас гледам осам сати и немам намеру да идем даље од тога. Ако ми је до цупишке, неког пријатељства, друштва, чега год, то имам и приватно!
Pa združe se ljudi i na poslu, zaljude, uđu u veze. Šta je tu loše? Gase se stara a rađaju se nova prijateljstva. Ljubavi takođe.
 
Pa združe se ljudi i na poslu, zaljude, uđu u veze. Šta je tu loše? Gase se stara a rađaju se nova prijateljstva. Ljubavi takođe.
Тебра, дођем неке ментоле да гледам осам сати и ту да упознам будућу цуру? Гледамо се приватно ко зна колико и још и на послу? Имао сам такве прилике масу пута, али никада нисам се упуштао у такво нешто. Пословно и приватно треба стриктно разграничити. Нормално, ко има воље и живаца да фура тај трип не осуђујем. Само напред.
 
Тебра, дођем неке ментоле да гледам осам сати и ту да упознам будућу цуру? Гледамо се приватно ко зна колико и још и на послу? Имао сам такве прилике масу пута, али никада нисам се упуштао у такво нешто. Пословно и приватно треба стриктно разграничити. Нормално, ко има воље и живаца да фура тај трип не осуђујем. Само напред.
Pa ne treba biti toliko isključiv. Neko dođe u drugi grad da radi i gde da upozna nove prijatelje i novu devojku? Na poslu najlakše za početak.
 
Pa ne treba biti toliko isključiv. Neko dođe u drugi grad da radi i gde da upozna nove prijatelje i novu devojku? Na poslu najlakše za početak.
Слажем се, где је целокупна нова средина то је океј. Мада кажем, и поред тога не би био у трипу да радим са рибом на истом послу. Није здраво по везу, а богами и психу.
 
Слажем се, где је целокупна нова средина то је океј. Мада кажем, и поред тога не би био у трипу да радим са рибом на истом послу. Није здраво по везу, а богами и психу.
Devojka ili žena ti bude šefica u firmi. Ima svekakvih situacija pa sigurno i takvih. :)
 
Nisam od onih prefinjenih na note, sa francuskim manirima, više sam šašava i volim da se zajebavam, ali svakako sam vaspitana i kulturna, iz normalne porodice

Sigurna sam da ste se svi nekada suočili sa situacijom gde je vaša prijatna energija, to što se nasmejani i fini shvaćena kao flert, a bezobrazluk kao "iskrenost"

Zašto?

Prirodno sam takva, a neki shvataju to kao da mi se sviđaju ili ne znam ja šta, ne prilaze mi momci svaki dan, ali opet ista priča, barem ja mislim da je to razlog ili mu se samo sviđam. To mi i ne bi toliko smetalo da je neki dečko koga ne viđam svaki dan, ali ne, to je kolega koji je stariji od mene oko 15 godina, to je na poslu na koji dolazim svaki dan i od koga živim, zašto neki ljudi shvataju kulturu kao flert i zašto imaju uopšte potrebu da muvaju mlađe koleginice

Svako ima pravo da pokusa.
Do tebe je kako ces se postaviti.

Ako si vaspitana i kulturna kao sto kazes, onda ces mu na kulturan nacin objasniti da nisi zainteresovana i da nema potrebe da se dalje trudi.

Ako i dalje nastavi da tera po svome tj. ako pretera i nakon tvog ljubaznog odbijanja, onda se tu trebaju umesati vise instance (sef, direktor).

Zasto se muskarci tako ponasaju?
Problem je u pomesanim signalima.

Kada je kolegenici sa posla dosadno, ili kada je bedaku ili pati, ona zeli da je muske kolege zabavljaju.

A kada je zaljubljena ili srećna i zadovoljna sobom, onda ne zele da je smaraju.

Tako da, moj ti je savet, ako ne zelis da te kolege muvaju, nemoj im pricati stvari iz svog privatnog zivota.

Nemoj ih koristiti kao rame za plakanje ili klovnove koji cete zabavljati kada ti je dosadno.

Nemoj ih zvati na druzenje van radnog vremena, osim kada su proslave u pitanju.

I onda ti niko od njih vise nece dosadjivati i udvarati se, pa ces biti mirna.

Ali neces ni dobijati paznju koju sada dobijas.
 
Poslednja izmena:
Odustaće. Sve to prođemo dok kolege ne shvate, jedan po jedan- da ispadaju budaletine. Nastavi biti ista, ne mijenjaj se ni zbog koga. Svoju narav, svoju lepršavost ni svoju urođenu ljubaznost. Kad im dosadi da te šarmiraju čokoladama, keksićima, kafama i drugim sitnicama odustaće, vjeruj :D
Zato odustaju sto imas 100 kila od slatkisa,kad ne das njima da te niko nece
 

Back
Top