Kuda Na letovanje u 2024 godini?

Otvaram ovu temu u nadi da će se neko zainteresovati i napraviti pravu diskusiju gde ići na letovanje u 2024 godini.
Inače zadnjih par godina sam uvek gledao šta i koliko košta letovanje a da se ne ide predaleko.
- Generalno srbiju uvek precrtavam jer je ona iako nam je pod nosem uvek je najskuplja destinacija, za dva tri hotelska dana bilo gde u srbiji mogu otići u budimpeštu ili bilo koju drugu evropsku metropolu i provesti barem isto toliko dana i tamo.
- Hrvatsku i sloveniju otpisujem takođe kao preskupe pogotovu od izbijanja rusko krimskoga rata
- Grčka samo deluje povoljno jer praktično uzimate samo smeštaj u najam , baš kao i u Crnoj Gori s tim da su u crnoj gori prošle godine odlepili sa tim cenama a najgore i najprljavije im je more , pola kanalizacije im se izliva direktno u jadransko more.
- za običnu raju ostaju vam Bugarska i Turska kao najjeftinije destinacije tako i najpristupačnije s tim što se za Bugarsku mnogo teško nalazi organizovan prevoz.
- e da Niko ne zarezuje individualne putnike koji bi sami da putuju po svetu , za njih nema ponuda za letovanja nigde.
a zimovanje ništa?

ode na more gleda u dupeta

voli
 
Imam kamp prikolicu u oblasti Leptokarija tacnije autokamp Arion..nije bas jeftino no sezona traje 5 meseci.. ja provedem tamo tri meseca uz prekide povremeno..Sve je na nivou..puno WC a i tus kupatrila, drzi se cisto celi dan more je blizu i ceo kamp je asvaltiran s puno sume..godisnja poddrska je oko 2000 eura no ako podelis s nekim dodje jeftinije..
-normal-13-02-2018-18-19campdir-5a832c2fc46a2.jpg
 

Back
Top