Kuce i vaspitanjce

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Da li kupite go vanjce za vašim kucom tokom šetnje i zašto ne?
Šta radite po kući/stanu dok vaša bebica histerično laje već 15 minuta? Imate li čepiće za uši ili samo slušalice, a možda vam se sviđa taj zvuk? Da li dražite kucu da se još više dernja?
Da li dolazite na Internet da se svađate sa svima koji ne vole sve kuce ovog sveta?
Kada birate povodac za vašu pudlicu da li obično birate što duži povodac da bi ono slobodnije šetalo ili da bi lakše moglo da preseče put običnim šetačima dok se vi pravite ludi?
Kog ste psa kupili i zašto maltezera?

Pozdrav ljudi kako ste? :D
 
Da li kupite go vanjce za vašim kucom tokom šetnje i zašto ne?
Šta radite po kući/stanu dok vaša bebica histerično laje već 15 minuta? Imate li čepiće za uši ili samo slušalice, a možda vam se sviđa taj zvuk? Da li dražite kucu da se još više dernja?
Da li dolazite na Internet da se svađate sa svima koji ne vole sve kuce ovog sveta?
Kada birate povodac za vašu pudlicu da li obično birate što duži povodac da bi ono slobodnije šetalo ili da bi lakše moglo da preseče put običnim šetačima dok se vi pravite ludi?
Kog ste psa kupili i zašto maltezera?

Pozdrav ljudi kako ste? :D

О јбт, ти као да си мене пратила! Сад сам се извикала на једну бабу чије се умоболно псето дерња са балкона тако да га цео комшилук чује.
Како то већ бива, особа се направила блесава и правила се да се то на њу не односи. Али ја сам упорна.
 
Da li kupite go vanjce za vašim kucom tokom šetnje i zašto ne?
Šta radite po kući/stanu dok vaša bebica histerično laje već 15 minuta? Imate li čepiće za uši ili samo slušalice, a možda vam se sviđa taj zvuk? Da li dražite kucu da se još više dernja?
Da li dolazite na Internet da se svađate sa svima koji ne vole sve kuce ovog sveta?
Kada birate povodac za vašu pudlicu da li obično birate što duži povodac da bi ono slobodnije šetalo ili da bi lakše moglo da preseče put običnim šetačima dok se vi pravite ludi?
Kog ste psa kupili i zašto maltezera?

Pozdrav ljudi kako ste? :D
Lexo,kakvo iznenadjenje videti te posle par godina :heart:
 
Mene ustvari više zanima kakvi to roditelji odgajaju decu koja gađaju psa u dvorištu kamenjem svaki put kad prođu i posle kukaju mami i tati kako ne smeju da prođu ulicom jer strašna neka džukela laje na njih?
Da,imam jednog nesrećnog teriera...da,imam klince u komšiluku koji to stalno rade...Toliko su ga iztraumirali da mu je sad dovoljno samo da ih vidi i odmah počinje da laje...Da nije ograde mislim da bi ih pokidao...I još preko toga taj njihov otac dolazio da mi se žali kako njegovi mali balavci ne smeju da prođu i pravio se lud kad sam mu rekao da ga redovno gađaju kamenjem...Čak mi je pretio i da će da ga otruje...
 
Ne znam inace neko zamislja da ti mozes da zaustavis lajanje psa
Možeš, ali sve to zavisi od situacije. Kada moja ovčarka laje u dvorištu, na mačku, na vazduh, na cvrčka...podviknem joj i ona prestane, jer smeta i meni.
Ali ako je na primer vatromet napolju ili neko pucanje, nema teorije da je zaustaviš. To je jednostavno tako. Lajaće sve dok pucanje ne prestane i ja tu ne mogu ništa, pa kome se ne sviđa neka mi se obrati, samo da nju ne otruju ili bilo kako povrede zbog lajanja, jer znam za takve slučajeve.
 
meni ne smeta lajanje pasa, čak ni noće jer spavam ko top
al mi smeta kad se sakriju iya ograde i nalaju me odjednom, prestarve me
ili ne mogu da stanem da popričam sa komšijom od psećeg besomučnog lajanja
Ja u takvim slučajevima namerno stojim kod ograde bar 15 minuta i dražim kucu što više jer kad je meni već nabila dodatne dve sede može malo da živcira i svog imbecilnog vlasnima koji je odvezao u 9 uveče da prepada možda neke bake i deke sa slabim srcem, a koji imaju potpuno pravo da hodaju jebenim trotoarom :D
 
Kao dete. U moje vreme (do jaja) psi nisu obavezno bili genetski modifikovani niti smo ih držali u krevetu da spavaju sa nama, cmakali ih po bakterijama iza zuba i zvali moja bebica. Niti su ljudi tada psu govorili za svoje dete da mu je brat. Povrać podrig prd

Пре неки дан чујем старију жену како се обраћа туђем псу - "Јеси ли ти дечак или девојчица?"
Ја кажем - "То није ни дечак ни девојчица, то је џукела"
Она ће - "Јуууу, што сте ви одвратни, ко не воли животиње не воли ни људе..!"
Ја - "МУПМ!"
 
Пре неки дан чујем старију жену како се обраћа туђем псу - "Јеси ли ти дечак или девојчица?"
Ја кажем - "То није ни дечак ни девојчица, то је џукела"
Она ће - "Јуууу, што сте ви одвратни, ко не воли животиње не воли ни људе..!"
Ја - "МУПМ!"

a to se samo huliganišeš, al kad to rade jutjuberi možeš i ti
 

Back
Top