krvolok?

Nisam rekla zelenu masu,nego zelatinastu masu...ali nema veze
Danas nisam raspolozena da se prepucavam sa ljudima,tako da cu kao znak dobre volje da spustim loptu,da se javno izvinim ako sam te uvredila.Uglavnom sam sve napisala u afektu,stvarno ste me isprovocirali.
Zelim ti prijatan dan.
Sonja
 
Ne bih da se hvalim,ali ne izgledam lose,mada nemam crvenu kosu kao pomenuta glumica ali drugim stvarima mogu da joj pariram.
A sto se tice poznatih licnosti,misam mislila na susrete na ulici vec na te skupove na kojima si sa njima rame uz rame.
Drago mi je da ovde postoji neko razuman kao ti,tako da cu da promenim taktiku i odsada budem onakva kakva jesam,prijateljski nastrojena.
Hvala sto si mi posluzio kao uzor
POzdrav
 
Red_Sonia:
Nisam rekla zelenu masu,nego zelatinastu masu...ali nema veze
Danas nisam raspolozena da se prepucavam sa ljudima,tako da cu kao znak dobre volje da spustim loptu,da se javno izvinim ako sam te uvredila.Uglavnom sam sve napisala u afektu,stvarno ste me isprovocirali.
Zelim ti prijatan dan.
Sonja

Prihvaćeno. :idea:
 
DOKONI UM:
Red_Sonia:
Nisam rekla zelenu masu,nego zelatinastu masu...ali nema veze
Danas nisam raspolozena da se prepucavam sa ljudima,tako da cu kao znak dobre volje da spustim loptu,da se javno izvinim ako sam te uvredila.Uglavnom sam sve napisala u afektu,stvarno ste me isprovocirali.
Zelim ti prijatan dan.
Sonja

Prihvaćeno. :idea:

I ovo prihvaćeno, i to AKLAMACIJOM !!!
 
U breeeee, koja makljaza...E sad, meni su simpa i dokoni i krvolok, oni su kao, kao, kao...jedinstvo suprotnosti :!:
Ajd malo iskulirajte... 8)
 
Sto? Ne bi bilo zanimljivo. Da nema prepucavanja, niko ne bi ni dolazio ovamo. Eto, malo doslo do carki medju zenskom forumskom populacijom, pa se svi popalili k'o nenormalni, kupuju karte i kokice, navijaju, pa pominju i skidanje neke cokolade...
 
storm cloud:
Sto? Ne bi bilo zanimljivo. Da nema prepucavanja, niko ne bi ni dolazio ovamo. Eto, malo doslo do carki medju zenskom forumskom populacijom, pa se svi popalili k'o nenormalni, kupuju karte i kokice, navijaju, pa pominju i skidanje neke cokolade...
pa,jes :wink:
hleba i igara :twisted:
 
Red_Sonia:
Ne bih da se hvalim,ali ne izgledam lose,mada nemam crvenu kosu kao pomenuta glumica ali drugim stvarima mogu da joj pariram.
A sto se tice poznatih licnosti,misam mislila na susrete na ulici vec na te skupove na kojima si sa njima rame uz rame.
Drago mi je da ovde postoji neko razuman kao ti,tako da cu da promenim taktiku i odsada budem onakva kakva jesam,prijateljski nastrojena.
Hvala sto si mi posluzio kao uzor
POzdrav
Pre svega Sonjice,hvala ti.Nemoj mene uzimati kao uzor,jer sam samo jedan obican momak,i nista vise.Kao sto mozes da vidis iz “dijaloga” sa Raindog,nisam nimalo fin.U sustini nisam takav,tj.ne volim da napadam ljude,ali takodje necu ni dozvoliti da me drugi gaze.

Veruj mi da i ti ljudi,koji su na nekom drustvenom polozaju su isto samo ljudi.Kada sam pricao sa nacelnikom generalstaba Brankom Krgom,covekom koji rukovodi armijom jedne zemlje,shvatio sam da je on stvari jedan stariji gospodin i strava licnost.Ko ga upozna nikad ne bi rekao da je on u stvari nacelnik.Toliko za sada.Moram da pazim sta pisem da ne uletim u sliht dana.Mada da ce PetaW to po kratkom postupku resiti,a do tada posto je prva pocela,neka prva i zavrsi,jer ja cu biti jos gori,jet tek se zagrevam.
 
Sta ce to biti da nema prepucavanja vas dvojice.Lepo sam ja rekao,vas dvojica cete na kraju zajedno na pice.Dokoni,krvolok izgleda da novogodisnja atmosfera utice i na vas :wink: :wink: :wink: :D
 
istrazivac-ns:
...Kada sam pricao sa nacelnikom generalstaba Brankom Krgom,covekom koji rukovodi armijom jedne zemlje, shvatio sam da je on stvari jedan stariji gospodin ...

...a pre toga si ziveo u ubedjenju da je on jedna razuzdana gimnazijalka... 'ajde, priznaj :wink: :lol:
 

Back
Top