Krvava obuka američkih marinaca

Verujem da ti je jasno da su ovo neviđene gluposti....Moze gomna da jede.. ne pomaže... Samo obuka, ciste gace i carape, ukopavanje i srce. A tehnicko materijalna sredstva imaju, nije da nemaju. I imaju love, a toje vec vazno...

Jasno. Nema razlike izmedju ispijanja krvi zmije i npr. mazanja blatom po faci. I jedno i drugo su, za osobu koja je prosla kakvu takvu obuku, samo manja neprijatnost, ako i to.
 
Teško je objasniti domaćem seljaku da stavlja samo čiste čarape na čizme A vi našli o amerikanskoj obuci

Ne da nije tesko, nego se to i podrazuumeva.n A toznami z iskustva. Seljaci suujedno i najbolji vojnici. cisto da znaš. Srpski domacini se odlicno drze u ratu.. pod obavezno. Imali smo jednog, tamo iz sela Kalenic. Ovi gredski momci su ga zvali ljakse... One je ustajao pre svih i sasvim dobrovoljno iz dosade cistio cime svima a oniga zajebavali.. al onako,kao dobronamerno... Sve do prvog vattrenog krstenja... A posle ga nisu više zvali ljakse... nego panter...A on je mislim, bio u svim ratovima, a u medjuvremenu , cak i u Zairu.
 
Ne da nije tesko, nego se to i podrazuumeva.n A toznami z iskustva. Seljaci suujedno i najbolji vojnici. cisto da znaš. Srpski domacini se odlicno drze u ratu.. pod obavezno. Imali smo jednog, tamo iz sela Kalenic. Ovi gredski momci su ga zvali ljakse... One je ustajao pre svih i sasvim dobrovoljno iz dosade cistio cime svima a oniga zajebavali.. al onako,kao dobronamerno... Sve do prvog vattrenog krstenja... A posle ga nisu više zvali ljakse... nego panter...
ne znam ja za njega... ja sam imao seljake koji se razbežali na prvi rap bojeve municije a pre toga tokom obuke krali gušterima čokoladu od marende ja o češćoj pojavi, moguće da ima i toga o čemu ti pričaš taj ljakse-panter al najčešće ipak ima ovo ljakse-svinjčina
 
ne znam ja za njega... ja sam imao seljake koji se razbežali na prvi rap bojeve municije a pre toga tokom obuke krali gušterima čokoladu od marende ja o češćoj pojavi, moguće da ima i toga o čemu ti pričaš taj ljakse-panter al najčešće ipak ima ovo ljakse-svinjčina

Hahaha. Hbo sam im nanu i za cokoladu i za rakiju..... Pa znaš, ko sa ženama. Otdsečno i oštro, Al krvi nsu pili u ošte.
 
303914_pijenje-krvi-zmije--foto-reuters_f.jpg


Crna mamba se meskolji u ustima bele Amerikanke...a nije novi film Lise En?
Pre bih rekao da se vojska malo zaigrala sa svojim koleginicama pod plastom vojne obuke :D

Ako, samo neka se "obucavaju" sto vise, neka budu zadovoljni pa ce mozda manje ubijati civile.
 
Cijenim da bi se štovani pripadnici serbske junačke armije interneta upiškili u pelene kada bi vidjeli naše padobrance, ili diverzante, kako piju krv poskoka...:per:

Oduševljenju i patriotskom zanosu kraja na ovom slavnom forumu ne bi bilo...:hahaha:

Свашта,
па сасвим је нормално да то раде зликовци и дивљаци на које цијели демокрацијки свијет гледа са презиром,
ал то да чине доносијоци мира, слободе и просперитета, исти они који представљају идоле културе и система вриједности ка којим се срља, по сваку цену?
 
Sa tako feminiziranim dijalektom, sisanje pitona vam nece pomoci ( naprotiv).
Eventualno da jedete g**na, mozda cete delovati zajebanije? :think:

Zahvaljujem na ponudi, štovani gospodine, vidim da ste iskusni sisač pitona, mada se ovde o pijenju krvi zmija otrovnica radi...

A što se zahebanosti tiče, to ću prepustiti vama opasnima, a i jedenje pomenutih g...ne bih vam se mešao u uživanje...:per:
 

Back
Top