"Kraljevsko" kicenje

Kakav Aca kakvi bakraci, ovako se to radi :mrgreen:

tito&nizozemci.jpg

Па што се тај ваш шлосер није облачио ОНАКО КАКВО МУ ЈЕ ПОРЕКЛО - У РАДНИЧКО ОДЕЛО.... него џукела се облачио и он и Јованка као краљевски пар...
комплекси бравара са празилуком из дупета.


Живео је као цар а вама продавао краставце о радничкој класи...ахахаха...
 
Па што се тај ваш шлосер није облачио ОНАКО КАКВО МУ ЈЕ ПОРЕКЛО - У РАДНИЧКО ОДЕЛО.... него џукела се облачио и он и Јованка као краљевски пар...
комплекси бравара са празилуком из дупета.


Живео је као цар а вама продавао краставце о радничкој класи...ахахаха...

a danas te krastavce prodaju-=)
 
Ne treba mi disfunkcionalna kraljevska porodica da bi me podsećala da Srbija ima bogatu tradiciju. Ukoliko su nam oni personifikacija tradicije onda yebiga...

Eno živih Francuza. Ubili su svog kralja i šta im fali? Niko ne sumnja u vekovno postojanje francuske zemlje.
 
Па што се тај ваш шлосер није облачио ОНАКО КАКВО МУ ЈЕ ПОРЕКЛО - У РАДНИЧКО ОДЕЛО.... него џукела се облачио и он и Јованка као краљевски пар...
комплекси бравара са празилуком из дупета.


Живео је као цар а вама продавао краставце о радничкој класи...ахахаха...

Dok smo bili drugovi ziveli smo ko gospoda.

Danas smo gospoda a zivimo ko fukare.


;)
 
srbija nije postojala pre jugoslavije tj u granicma kojima je danas,a inace jugoslaviju je napravio kralj,bas taj njihov karadjordjevic.kad pogledas mapu kraljevine jugoslavije recimo iz 1939g nemas pomena od reci srbija .

Ај' ћути злобо од човека... ево ти вашег "краља"...:hahaha:


stipe_mesic_366415.jpg


Какви сте ви - такав вам је и "краљ"...
 
srbija nije postojala pre jugoslavije tj u granicma kojima je danas,a inace jugoslaviju je napravio kralj,bas taj njihov karadjordjevic.kad pogledas mapu kraljevine jugoslavije recimo iz 1939g nemas pomena od reci srbija .

I medju njima je bilo budala kao sto je taj Aleksandar.Kad smo oslobodili (Srbi) Evropu u WW1,umesto da se granicimo sa Italijom,Nemackom i Turskom mi pravimo drzavu sa shabanima.
 
e....zato se zapitajte koga slavite kad postavljate slike samozvanih prestolonaslednika.

Не глупирај се и не бламирај се:

Naslednica švedske krune Viktorija venčala se sa fitnes trenerom Danijelom Vestlingom. Svadbi prisustvovali članovi svih svetskih kraljevskih porodica, (па тако и наш Престолонаследник Александар са супругом)

s
Bild_27_1219347w.jpg
 
Не глупирај се и не бламирај се:

Naslednica švedske krune Viktorija venčala se sa fitnes trenerom Danijelom Vestlingom. Svadbi prisustvovali članovi svih svetskih kraljevskih porodica, (па тако и наш Престолонаследник Александар са супругом)

s
Bild_27_1219347w.jpg

a kakve veze ima sa kime se ona udala sa mojim postom?
 

Back
Top