Kraj Zavetnika?

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.244
Milca.jpg


Dakle, šta dalje?

De je ovde ono par forumaša što se klelo u Zavetnike? :lol:
 
nije kraj...ući će u vladu kao što već nedeljama najavljujem..posle će ući u naprednjake i formalno...jer za samostalan izlazak na izbore više nije...među naprednjacima će brzo da napreduje jer su tamo uglavnom balvani i laskavci...jedino gde se prevarila u proračunu je da naprednjaci neće tako dugo da traju kao što izgleda...njen čin je poput odlaska u ustaše 1944te godine....
 
kolege forumasi, ne zamerite mi na mom misljenju...tako ce biti i razocarenje u Putina...uzdati se samo u svemocnog Allaha i sopstvenu snagu...uz bozju pomoc protiv najglasnijih Srbendi i patrijota...na kraju te halabuke, uvek se ispostavi da je to samo neka lopovska banda
 
Pogledajte prilog 1498761

Dakle, šta dalje?

De je ovde ono par forumaša što se klelo u Zavetnike? :lol:
Ја се и даље кунем у њу! Мица Министарка, па то је знак Нове Зоре за Србију и Србе! Мица Министарка, Нестор код Додика, Српски Свет нам никада није био ближи!
1707942822868.png


:super:
 
tako ce i dveri, pa i doktor Nestorovic...sve je to udbaska masinerija za sludjivanje naroda
Nestorović ide u političku penziju uskoro...uspeo je da lansira na političku scenu novu jaku ekipu protivno volji velikog vođe...štafetu će preuzeti mlađi i za par godina posle ere naprednjaka imaćemo eru vladavine Mi glas iz naroda i pravu demokratiju...gledaj i uči kako se preuzimaju naprednjački orjentisani birači...
 
Nestorović ide u političku penziju uskoro...uspeo je da lansira na političku scenu novu jaku ekipu protivno volji velikog vođe...štafetu će preuzeti mlađi i za par godina posle ere naprednjaka imaćemo eru vladavine Mi glas iz naroda i pravu demokratiju...gledaj i uči kako se preuzimaju naprednjački orjentisani birači...
Покрет Ми на власти!
 
I jel to ispadne da je Radulovic jedina i prava opozicija?
Nigde ga niko ne spominje a covek ne pljuje po drugima nego nudi svoj program i promenu zakona pa cak i ustava.
Da li je to prava opozicija?
Radulović je ok..nije lažna opozicija...ali nema ljude i organizaciju iza sebe..to je one man show a to nema šanse da uspe na duže staze...
 
Nestorović ide u političku penziju uskoro...uspeo je da lansira na političku scenu novu jaku ekipu protivno volji velikog vođe...štafetu će preuzeti mlađi i za par godina posle ere naprednjaka imaćemo eru vladavine Mi glas iz naroda i pravu demokratiju...gledaj i uči kako se preuzimaju naprednjački orjentisani birači...

Niko ne ide u penziju tako što tek počne; ne znam zašto nekoliko vas ponavlja do besvesti to kao da čovek ima preko 80 godina.

Najveći deo glasova upravo on lično je doneo tom njima na ovim izborima; bilo bi i besmisleno da se povuče sad ili čak uskoro, pa i po sam pokret tj. buduću stranku štetno.
 
Nestorović ide u političku penziju uskoro...uspeo je da lansira na političku scenu novu jaku ekipu protivno volji velikog vođe...štafetu će preuzeti mlađi i za par godina posle ere naprednjaka imaćemo eru vladavine Mi glas iz naroda i pravu demokratiju...gledaj i uči kako se preuzimaju naprednjački orjentisani birači...
videcemo i to...imam 54g, gledam i ucim,,,proiblem je u tome, sto sam se svega nagledao, samo nema pravde i postenja...sve sama izdaja i lopovluk...valjda cu da zivim kao Metuzalem i docekam prave promene
 

Back
Top