Koštuničin ministar kulture se ženi... Odi dedi, odi dedi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bora sponzorusa,oce pod stare dane u ameriku :mrgreen:

nego...on ima samo 57 godina :eek: izgleda ko da ima bar trideset vise...al se raspao

Bio je jos gori.

Ova ga je devojka dovela u red. Videlo se vec pre god. dana kada je smrsao, ostavio pice, stavio zube, kosu malo sredio..jednom recju uljudio se.

p.s.

Jedan je Bora. Kakav god da je. :)
 
bora sponzorusa,oce pod stare dane u ameriku :mrgreen:

nego...on ima samo 57 godina :eek: izgleda ko da ima bar trideset vise...al se raspao
pa sa obzirom da se 30 godina kontinuirano razvaljivao od alkohola i gudre dobro je da je ziv,a koliko sam cuo od jednog njegovog prijatelja i to je isto bilo kriticno ,pre svega zbog alkohola , valjda su mu ugradili i onaj implant i ne sme vise da popije ni casicu , al koliko znam presaltao se na belo :neutral:
 
I moja tašta je fenomen... Ona ima po nekoliko kancera nečega, već unazad 10 godina... Neki specijalni dugotrajni kanceri...:lol:

Nije ni moja bolja...cim joj nesto nije po volji odma je ka.a srce i pije neke tablete...tako evo vec 8 godina,a nikako da je strefi srcka...mislim,nije da ja nju ne volem ,ali bre preteruje...:rumenko:
 
Za pocetak 48 sati svadba......
ne znam da li ce da bude i Survivor.....

A sto se Stones-a tice oni se ljudi bave svojim poslom i dalje- ne mesaju se u politiku i ne lupaju gluposti i podjednako ce biti dobri u svom poslu i kad napune 400 ukupno.

Па 400 већ имају отприлике , па немешају се у њихову ал сталано нешто серу о о нама и осталим дивљим племенима
а у ствари ко им бре ебе матер само се фосили и упра<вници музеја пале на ролингстонсе
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top