Kosovo - „Zvezdana kapija“ planete

Za kilosere,kojih je pdf pun, savet pročitajte knjigu "Kosovo zvezdana kapija" pa onda možemo da komentarišemo...Inače knjigu je napisala Slavica Šetina,a izdavač je IK Miroslav...
Od istog autora je trenutno u štampi knjiga "Srbija - majka svih rasa".
Slavica se ne bavi politikom,njeno interesovanje je Biblija,astrologija....ona je proučavajući Bibliju došla do fantastičnih otkrića...
Postoje tri rase:
Bela
Žuta
Crna
Bela može samostalno da se razvija i to su Srbi.
Žuta može samo uz belu.kao i Crna.
Srbi su tvorci kompletnog poznatog i nepoznatog čovečanstva.
Da li verujete?Vaša stvar,a i nebitno je vaše mišljenje...
 
Za kilosere,kojih je pdf pun, savet pročitajte knjigu "Kosovo zvezdana kapija" pa onda možemo da komentarišemo...Inače knjigu je napisala Slavica Šetina,a izdavač je IK Miroslav...
Od istog autora je trenutno u štampi knjiga "Srbija - majka svih rasa".
Slavica se ne bavi politikom,njeno interesovanje je Biblija,astrologija....ona je proučavajući Bibliju došla do fantastičnih otkrića...
Postoje tri rase:
Bela
Žuta
Crna
Bela može samostalno da se razvija i to su Srbi.
Žuta može samo uz belu.kao i Crna.
Srbi su tvorci kompletnog poznatog i nepoznatog čovečanstva.
Da li verujete?Vaša stvar,a i nebitno je vaše mišljenje...


E ybg! Ovo više nije ni smešno!

:dash::dash::dash::dash:
 
Nemojte ljudi, tema je ozbiljna i jako, jako zabrinjavajuca.

Oteta nam je zvezdana kapija, obogaljen nam je svemirski program jer vise nemamo one specijalne rude koje hoce i Amer i Rus, al' im Tito nije dao da pridju...

I sad jedan ozbiljan autor kao odgovor na ove teske izazove istrazuje sveto pismo i pravi fantasticno otkrice da ljudi ima belih, crnih, i zutih.

Pristupite ovome i drugim knjigama IK Miroslava ozbiljno. Nemojte da prodjete kao Atlantida.
 
Да је Косово капија и стратешка тачка, то је сигурно. Сад, да ли је звездана... :)

Али подржавам преношење борбе на митски ниво свести.

Многи су се смејали када сам написао да је Шешељ пророк и полубог јер је убио хашку аждају, предвидео отимање Косова и многе друге ствари.

Мит је наша последња линија одбране.
 
Један наш сликар је умео сјајно да представи ту митску компоненту националног идентитета.

Serbian mastermind inventing new expansive device

Lv_06.jpg
 
Да је Косово капија и стратешка тачка, то је сигурно. Сад, да ли је звездана... :)

Али подржавам преношење борбе на митски ниво свести.

Многи су се смејали када сам написао да је Шешељ пророк и полубог јер је убио хашку аждају, предвидео отимање Косова и многе друге ствари.

Мит је наша последња линија одбране.

Ово ме интересује као астронома аматера. Пратим све што се јави у вези са Свемиром. Мислим да је могућа капија кроз коју се излази у Свемир, али каква је и где се налази и колико их има то не знам. Ипак мислим да то не знају ни Американци ни било ко други. А да је на Косову то ми изгледа мало вероватно. Да ли је та прича покренула Американце да бомбардују Србију? Изгледа да није, јер да је то у питању Америкаци би више морали имати Србе за заштиту те капије него Албанце. Са друге стране можда су им Албанци продали ту теорију тврдећи да су они открили тајну Свемирске Капије, пошто су они староседиоци тих простора и чувари те Капије. Све је могуће што човек може да замисли.
 
Да је Косово капија и стратешка тачка, то је сигурно. Сад, да ли је звездана... :)

Али подржавам преношење борбе на митски ниво свести.

Многи су се смејали када сам написао да је Шешељ пророк и полубог јер је убио хашку аждају, предвидео отимање Косова и многе друге ствари.

Мит је наша последња линија одбране.

i ja mislim.

tu nam ne mogu nista. tu je zapisano, takoreci genetski, sve sto je bilo, ko je ko, kako treba i sta treba raditi. zato smo i opstali, i da nije bilo srpske pogibije u ratovima xx veka, sad bi druga pesma se pevala. ali, opet cemo doci da svoje
 
i ja mislim.

tu nam ne mogu nista. tu je zapisano, takoreci genetski, sve sto je bilo, ko je ko, kako treba i sta treba raditi. zato smo i opstali, i da nije bilo srpske pogibije u ratovima xx veka, sad bi druga pesma se pevala. ali, opet cemo doci da svoje

Ja isto u to vjerujem!
Samo, pošto su se Turci povukli s Balkana, ovaj put bi vas šiptari mogli držati jedno 500 godina pod okupacijom!
:hahaha::hahaha:
 
Проблем у нас Срба је у томе што српска интелигенција одбацује митове као нешто штетно, заостало, некорисно. Митови се доживљавају као терет на путу ка Европи, а Срби који верују у митове се етикетирају као примитивци.

Углавном митове (и нацију) чувају сиротиња, радници и сељаци....

crnobog-1.jpg
 

Back
Top