Kosi trbušni mišići

trbusnjaci su dosadni... plocice kada vidim mislim da se muskarac previse trudi oko svog tela
nekako... to je ok za sportiste, ali za ostale je previse vremena i energije baceno

bolje da to vreme posvetis nekoj zeni, vise ce te voleti zbog toga, nego zbog plocica na stomaku
 
pa moze :D
neke zene vole plocice... a neke (kao ja) ne mare za njih

uglavnom mi je dosadno jer te plocice zahtevaju puno rada, puno strasti na odrzavanju... a ja ne delim to i zato mi je strano... mislim da bih ga gledala kao vanzemaljca kako se ubija da postigne odredjeni izgled :)
inace sam odrasla u jednom fitness centru i uvek su mi bili smesni kako poziraju ispred ogledala, kako se sami sebi dive... nemam pojma, mozda jedina ja ne volim to... moguce :)
 
etotako:
pa moze :D
neke zene vole plocice... a neke (kao ja) ne mare za njih

uglavnom mi je dosadno jer te plocice zahtevaju puno rada, puno strasti na odrzavanju... a ja ne delim to i zato mi je strano... mislim da bih ga gledala kao vanzemaljca kako se ubija da postigne odredjeni izgled :)
inace sam odrasla u jednom fitness centru i uvek su mi bili smesni kako poziraju ispred ogledala, kako se sami sebi dive... nemam pojma, mozda jedina ja ne volim to... moguce :)

eto ja ih volim da vidim i znam da je on pedantan i da radi na sebi, svakom od njih bi se rado pridruzila i podrzavala bi ga, ja se trudim da lepo izgledam i meni znaci jako mnogo kad vidim da i on radi na sebi..............:)))

necemo mi biti manikirane i doterane i da izlazimo napolje sa "drvosecama"..........:)))
 
postoje razliciti nacini rada na sebi
dan traje samo 24h
a za fitness je dovoljno i 3h nedeljno
inace, oni sto se previse fizicki trose i ostare ranije, telo pocne da zakazuje... treba naci optimum

meni su svi fitness freak-ovi koje sam upoznala... a upoznala sam ih zaista mnogo bili dosadni
kao svi treba da padnemo u nesvest zbog njihovih super tela... a onda onaj egzibicionizam
vise puta mi se desilo da mi se neki kao slucajno, u prolazu... prikaze kao od majke rodjen...
redovno ostavljaju otvorena vrata od svlacionice :roll:
i tako... bezveze :roll:
 
bobba:
eto ja ih volim da vidim i znam da je on pedantan i da radi na sebi, svakom od njih bi se rado pridruzila i podrzavala bi ga, ja se trudim da lepo izgledam i meni znaci jako mnogo kad vidim da i on radi na sebi..............:)))

necemo mi biti manikirane i doterane i da izlazimo napolje sa "drvosecama"..........:)))[/ QUOTE]
:lol: :lol: :lol:
zaboga miloga... no comment
 
Lord of Chaos:
...i sto zdravije ziveo...

ovo me podsetilo na fenomenalnu foru:

prestao sam da pijem pivo tj alkohol uopste, prestao sam da pusim, poceo da se bavim zdravom ishranom, poceo da se bavim sportom, trcanje, fittnes, uglavnom sve za zdravi zivot i nakon 14 dana sam shvatio da sam izgubio........

2 nedelje :lol:
 
...имам 2 видљива пара трбушњака, раван стомак и узан струк ...и то ми је доста. За све преко тога би ми требало мнооооого више времена...и једноставно нећу да дозволим да ме то обузме...више волим да ме обузму сарме, баклаве...мммммм

etotako:
postoje razliciti nacini rada na sebi
dan traje samo 24h
a za fitness je dovoljno i 3h nedeljno
inace, oni sto se previse fizicki trose i ostare ranije, telo pocne da zakazuje... treba naci optimum

meni su svi fitness freak-ovi koje sam upoznala... a upoznala sam ih zaista mnogo bili dosadni
kao svi treba da padnemo u nesvest zbog njihovih super tela... a onda onaj egzibicionizam
vise puta mi se desilo da mi se neki kao slucajno, u prolazu... prikaze kao od majke rodjen...
redovno ostavljaju otvorena vrata od svlacionice :roll:
i tako... bezveze :roll:

Више пута ми се десило да мушка свлачионица толико смрди, да врата једноставно морају бити отворена...и као по обичају ту су шатро случајно 2, 3 девојке...кад сам као од мајке рођен. :roll:
 
etotako:
pa moze :D
neke zene vole plocice... a neke (kao ja) ne mare za njih

uglavnom mi je dosadno jer te plocice zahtevaju puno rada, puno strasti na odrzavanju... a ja ne delim to i zato mi je strano... mislim da bih ga gledala kao vanzemaljca kako se ubija da postigne odredjeni izgled :)
inace sam odrasla u jednom fitness centru i uvek su mi bili smesni kako poziraju ispred ogledala, kako se sami sebi dive... nemam pojma, mozda jedina ja ne volim to... moguce :)


Sto se nas dve slazemo u poslednje vreme! :-P
 
joj Lorde, pusti tu kosu ili obuci nesto drugo....:)
a plocice si pokrio, neka te neka....

debela stomacina se i zove debela stomacina jer nije tiba...a ne znam sto vas nerviraju tipovi koji vezbaju...ima ljudi kojima je to antistres ili nacin da se isprazne...ne mora odmah da znaci da ako tip ima savrsen stomak da je praznoglava budala...
 
anakin:
joj Lorde, pusti tu kosu ili obuci nesto drugo....:)
a plocice si pokrio, neka te neka....

debela stomacina se i zove debela stomacina jer nije tiba...a ne znam sto vas nerviraju tipovi koji vezbaju...ima ljudi kojima je to antistres ili nacin da se isprazne...ne mora odmah da znaci da ako tip ima savrsen stomak da je praznoglava budala...

Pustanje kose ne dolazi u obzir... 8-)

Za antistres apsolutno imas pravo...
 
pa samo sam ja rekla da ne volim... a ne sve, nego one frikove, fanatike
koji su zaljubljeni u svoj lik u ogledalu

mislim... i sama obozavam onaj osecaj toplote i euforije koji dolazi nakon sto si potpuno iscrpio svoju misicnu masu i teras sebe jos dalje...

lako je postati fanatik... pa i ja sam bila takva, kao sto se moze procitati izmedju redova... tako krenes korak po korak, malo po malo... i onda ti dan vise nije dobar bez odlaska u teretanu, aerobik, pilates... po mogucstvu sve to za jedan dan... a posle toga ides u saunu

a jednom nedeljno imas trening od sat vremena u kom ces raditi samo cucnjeve... razne... i tako

etotako
 
Ljuba82:
Више пута ми се десило да мушка свлачионица толико смрди, да врата једноставно морају бити отворена...и као по обичају ту су шатро случајно 2, 3 девојке...кад сам као од мајке рођен. :roll:

Hvala ti Bože da je još neko osim mene primetio. Ja kad sam to rekao drugarima, bio mi je upućen pogled mrk i ovakav -:shock:
Ne volim teretane, odvratne su.
 
vežbam tako ja satima ,, danima ,, godinama ,,,, i kada vidim sladju djogani ---- pitam se --- il da prekidam il ,,, nema il ,,,,,, kad udjem u neki krug ljudi i saznam za veoma korisnu informaciju ,,, ali ne mogu da vam kažem ,,, sada imam i ja cigle na stomaku ,,,,,
 
Ima u mom komšiluku jedna radnja. Prodaje zilion kojekakvih tabletica, u belim bočicama, kutijicama. Na svakoj je slika baje sa bicepsima većim od glave (tri puta veći od mozga). Vitamini, minerali, proteini ... A najskuplje su kutijice na kojima piše "Anabolic Steroids". Pločice kažete ? Pi*kin dim. Za mesec dana. GARANTOVANO !
 
Volim kada je nekome prva asocijacija na pomen plocica - hemija, opsesija, ili cak bolest. No, to samo pokazuje neciju nemogucnost da se organizuje i da postigne cilj koji je sebi postavio (fenomen kiselog grozdja). Mi se ovde kao zalazemo za postovanje pravih vrednosti, a i dalje ljude ocenjujemo po frizuri, garderobi i sl. (cast izuzecima). Licemerno, zar ne, kolege forumasi?

Da ne bude nesporazuma, ne osecam se prozvanim jer forsiram plocice, jedino mi smeta licemerje.
 
Lord of Chaos:
Volim kada je nekome prva asocijacija na pomen plocica - hemija, opsesija, ili cak bolest. No, to samo pokazuje neciju nemogucnost da se organizuje i da postigne cilj koji je sebi postavio (fenomen kiselog grozdja). Mi se ovde kao zalazemo za postovanje pravih vrednosti, a i dalje ljude ocenjujemo po frizuri, garderobi i sl. (cast izuzecima). Licemerno, zar ne, kolege forumasi?

Da ne bude nesporazuma, ne osecam se prozvanim jer forsiram plocice, jedino mi smeta licemerje.
ja jedino mogu da ti zavidim za te plocice ukoliko nije to zabranjeno 8)
 

Back
Top