KOSA - pitanja/odgovori

Koliko zaista poznajete vasu kosu?


  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
A da li je neka od vas uspela nekako da ‚‚progusti‚‚ svoju kosu? Meni se proredila, inače imam tanku dlaku i nikad nisam imala neku grivu al ono, bilo je više nego sada. Skratila sam je, ne vezujem više gumice ni šnale... al ne znam šta da radim da podstaknem novu kosu da raste... Ima neko predlog?

JA imam predlog..kupi medicinski sampon NIREL - oko 180 RSD, 200ml (koristi se 3 puta nedeljno..imas sve na uputstvu...pise i na samom pakovanju). Kraljevski smrdi, ali jaca kosu i podstice rast. Meni je poceo da daje efekte posle nekih metar dana redovne upotrebe. SAMO iskuliras 'miris' i sve bude u redu..
:lol:
 
JA imam predlog..kupi medicinski sampon NIREL - oko 180 RSD, 200ml (koristi se 3 puta nedeljno..imas sve na uputstvu...pise i na samom pakovanju). Kraljevski smrdi, ali jaca kosu i podstice rast. Meni je poceo da daje efekte posle nekih metar dana redovne upotrebe. SAMO iskuliras 'miris' i sve bude u redu..
:lol:

Pa na njega sam i ja odmah pomislila ali me muči sledeće... farbana mi je kosa i ja mooooram da koristim neki balsam ili masku jer ako ne koristim ni na šta ne ličim, slepljena je i naelektrisana! Da li si ti koristila nešto uz taj nirel?
 
Da li si ti koristila nešto uz taj nirel?

Oh yeah..ovako: prvo samponiranje-dobro izmasiras i utrljas u teme, fokusiras se samo na teme, ostavis da deluje 5-10' (malo se kocis u mestu-predlazem citanje raznih pisanija sa okolnih preparata u kupatilu); drugo samponiranje normalno-muljas od temena do krajeva, dobro isperes i stavis balzam po zelji, ali samo na krajeve ili do sredine duzine (ne do temena, jer tu treba da izbleji pjur Nirel)
To ti j' to.. ;)
 
Oh yeah..ovako: prvo samponiranje-dobro izmasiras i utrljas u teme, fokusiras se samo na teme, ostavis da deluje 5-10' (malo se kocis u mestu-predlazem citanje raznih pisanija sa okolnih preparata u kupatilu); drugo samponiranje normalno-muljas od temena do krajeva, dobro isperes i stavis balzam po zelji, ali samo na krajeve ili do sredine duzine (ne do temena, jer tu treba da izbleji pjur Nirel)
To ti j' to.. ;)

Puno hvala, moram da isprobam sve kombinacije ali za Nirel sam se definitivno odlučila! :)
 
Da li je neko probao ovaj Nivea preparat za ispravljanje kose (za ravnu i svilenkastu kosu) i ima li to efekta? Inace mi je relativno prava kosa prirodno (veoma malo talasasta) pa me zanima da li ova nivea ima efekta?

Thank you :D
 
Na moju prirodno svetlo smedju boju kose sam uradila pramenove ali umesto da ispadnu u nekoj pepeljastoj nijansi u kombinaciji sa mojom bojom, ispali su yuckasti, zelenkasti sve u svemu malo vise odudaraju od moje prirodne boje. Sta bih trebala da uradim da bih ublazile te boje i ucinila ih za nijansu blize pepeljastim bojama a da ne ispadnem jos vise zelena i drecava?
 
Da li je neko probao ovaj Nivea preparat za ispravljanje kose (za ravnu i svilenkastu kosu) i ima li to efekta? Inace mi je relativno prava kosa prirodno (veoma malo talasasta) pa me zanima da li ova nivea ima efekta?

Thank you :D

Isto s.ranje kao ono Sunsilk. Pise dovoljna je kolicina velcine lesnika, a ja stavim kolicinu velicine breskve pa nista. Samo mnogo lepo mirise. :D
 
kako da na ovu bez blajhanja dobijem plavu
picture334md0.th.jpg
picture335wl0.th.jpg
 
Isto s.ranje kao ono Sunsilk. Pise dovoljna je kolicina velcine lesnika, a ja stavim kolicinu velicine breskve pa nista. Samo mnogo lepo mirise. :D
:lol: Jeste živa istina, to za količinu, ali Ok je. Bolji je od Sunsilka a naravno da je još bolje ako se koristi i šampon (isti taj). Nije kao presa ali ipak "smiri" kosu za bar 50%.
Dobar je i Dove, to sam već rekla ranije. Sve u svemu, nije loše ali da je spektakularno, nije. Teško da ćeš i naći nešto spektakularno za 200 din. :lol:
 
gazela pa i sama znas,nikako!!!
ili ces da je goris i ispravis ili ces da trpis te svoje grozne sexy lokne:p mislim da je bolje da uzivas u tome kakve jesu i nadjes dobru frizuru,a presu koristi s vremena na vreme,da te zelja mine
doduse ne znam koju presu imas ali ova moja uopste ne gori kosu(al i ne koristim je na celu duzinu,samo napred kad mi se ukovrdza u "rogove")
prebacicu te na lepljivu,mozda ti jeca da neki savet,ako nas nije zaboravila :(
 
Za ispravljanje talasaste kose je najbolji REVLON, balzam (u zelenom pakovanju), kostao je oko 400din kada sam ja kupila.
Mada, moja kosa je mekana kao bebina, pa ne pali, ali sam dala drugarici i njoj je fenomenalan, mnogo bolji i od Sunsilk a i Nivea balzama!
Nemoj koristiti presu, to ce ti sprziti kosu!
 
Haha, pa jeste, ali nije ona pegla kojom peglaš odelo, već ona za kosu :)
Da li je tačno da skuplje pegle manje gore kosu od običnih? Npr. one sa keramičkim pločama i to...?
A da li neko može da mi kaže kako da ispeglam kosu a da je ne slepim? A i uvek mi se naelektriše, a to me mnogo nervira....
 

Back
Top