Концерт групе Колонија у Београду

pa dobro,meni je to kao da nas ne voli ili se boji od reakcije svojih sugradjana,ali opet mozda kada bi on napravio taj korak mozda bi se ljudi malo opustili u pogledu krutih stavova.Sta znam...

kad je bi rat izjavia je da više nikad neće nastupat u Srbiji i toga se drži.

ako ništa bar je principjelan.
osobno san bia s njin par puta u društvu i on nije jednostavno tip da nekog mrzi, tako ni srbe..
 
druga je stvar sa Thompsonom:eek: on direktno bez ustručavanja peva pesme i drži proustaške govore:evil:.... i jasno se zna "folklor" koji ide uz njegove nastupe...ne stidi se toga i ne ograđuje...:idea:

tu je sve čisto...al badava to govoriti dvanaestogodišnjaku kojem narasle tri dlačice i već si umislio da mu je ovde mesto, a još se melko s kevine cice nije ohladilo :hahaha1:

E to mu je greska koja ce ga u skorijoj buducnosti kostati naglog pada slave, jer onako kako se proslavio, tako ce i otici u zaborav.

No nije tema o Thompsonu, drzimo se Indire :mrgreen:
 
kad je bi rat izjavia je da više nikad neće nastupat u Srbiji i toga se drži.

ako ništa bar je principjelan.
osobno san bia s njin par puta u društvu i on nije jednostavno tip da nekog mrzi, tako ni srbe..

nadam se da je tako,bilo bi mi porazavajuce da neko ko tako lepe pesme peva i sa tako lepim tekstovima,ko se bavi umetnoscu moze nekog da mrzi.Umetnici,ali pravi umetnici su u nekom svom svetu i mislim da ih to stiti od mrznje i drugih negativnih osecaja
 
А какво је везе имало звиждање Марсељези са политиком?

Пошто неко од оних који вајно нападаше нас звиздаче написа да овој теми није место на политици.


Алем није проблем у Колонији него у телетабисима који ће ићи да дају паре неком и КРО уместо да оду лепо и слушају

[/YOUTUBE]
 

Back
Top