Konačno Usvojen budžet za 2009 godinu!

ovim zutacima nikako covek da udovolji

kad SRS predlaze amandmane onda kukaju kako radikali nabijaju klipove u tockove naseg napretka , a kad ne blokirraju opet im nesto smeta

za takve likove nas narod ima jednu lepu izreku koja kaze

krivom *urcu i dlake smetaju

To možeš da primeniš i na sebe. Kad ova vlast neće sa Rusima onda kukaš, kad im daju NIS opet ti ne valja itd.
 
To možeš da primeniš i na sebe. Kad ova vlast neće sa Rusima onda kukaš, kad im daju NIS opet ti ne valja itd.

pa ja se ne bunim zbog toga ja to zelim i podrzavam

samo mi smesno koliki ste pacenici i lazovi pa moram to da istaknem

jer vi ste u kampanjama obecavali evropu pare, radna mesta, predpristupne fondove kad ono trt miljojka napraviste od Srbije guberniju z:D
 
pa ja se ne bunim zbog toga ja to zelim i podrzavam

samo mi smesno koliki ste pacenici i lazovi pa moram to da istaknem

jer vi ste u kampanjama obecavali evropu pare, radna mesta, predpristupne fondove kad ono trt miljojka napraviste od Srbije guberniju z:D

I ti si pričao da je Toma zakon, Vučić takođe pa trt milojka. z:D Sad ispadoše lopovi i izdajnici z:mrgreen:

Nego, jesi po opredeljenju socijalista, komunista ili šta već? Ostavi tu odrednicu VI za doba samoupravljanja i kolektivne krivice/ogovornosti/svesti. Ovde nema množine, svi smo jedinke za sebe. Nismo MI ništa pričali već ljudi koji imaju ime i prezime. z:bv:
 
Uh sto je dobo kad si poslanik, em odredjujes budzet, em imas besplatno psihijatra.

Ma ćuti, Slavica jadna ne može da postigne sve da ih pregleda i da im odredi terapiju. Zato mora i noću da rade. z:lol:

A što mi smešno bilo kad izbio onaj incident u Skupštini a tek će Slavica:

EEEEEEEE i onako toplim majčinskim tonom:

Tomo...z:lol: z:mrgreen:

Ne zna se dal ona u Skupštini više glumi psihijatra ili učiteljicu. z:lol:
 
ovim zutacima nikako covek da udovolji

kad SRS predlaze amandmane onda kukaju kako radikali nabijaju klipove u tockove naseg napretka , a kad ne blokirraju opet im nesto smeta

za takve likove nas narod ima jednu lepu izreku koja kaze

krivom *urcu i dlake smetaju

buahahaah, pa shto Radikali ne istraju da izguraju te svoje amandmane!
NEgo MOTKA JE IZ RAJA IZASHLA, Smradikalski cilj je da pucaju u prazno i seru koliko su teshki pred malim ekranima!
Ukinite RTS prenose i Skupshtina ce da funkcionishe ko shvajcarski sat!
 
buahahaah, pa shto Radikali ne istraju da izguraju te svoje amandmane!
NEgo MOTKA JE IZ RAJA IZASHLA, Smradikalski cilj je da pucaju u prazno i seru koliko su teshki pred malim ekranima!
Ukinite RTS prenose i Skupshtina ce da funkcionishe ko shvajcarski sat!

Ma u pravu si ti. Ovi u Skupštini i Vladi mnogo kradu kad ih gledamo. Zato treba da isključimo televizore i oni će manje da kradu. z:lol:
 
buahahaah, pa shto Radikali ne istraju da izguraju te svoje amandmane!
NEgo MOTKA JE IZ RAJA IZASHLA, Smradikalski cilj je da pucaju u prazno i seru koliko su teshki pred malim ekranima!
Ukinite RTS prenose i Skupshtina ce da funkcionishe ko shvajcarski sat!

evo zasto. zato sto je DS prihvatio da ne dira Zemun, da radikalima vrati 3 mandata u skupstini i da smeni Nikolica sa mesta predsednika administrativnog odbora

---------

prakticno - demokrate su radikalima legle na rudu....

prcaju vas radikali pa vam dupe pomeraju z:D

al opet to ste sami krivi sto ste neradnici pa sve radite u minut do 12....

------------

У српском парламенту цео дан се спекулисало да радикали за одустајање од расправе траже од владајуће коалиције да им „остави Земун на миру, односно да не уводи привремене мере и да нема нових избора, да им врати три мандата посланика који су отишли са Томиславом Николићем, а чије оставке имају, и да се са места председника Административног одбора смени Томислав Николић”. Незванично се могло чути да радикале не занима да они добију место председника Административног одбора, „може да буде и неко из ДС-а, али не може Николић”.

Према незваничним информацијама, радикалима је обећано да ће добити све што су тражили и то је разлог што су одустали од расправе и омогућили усвајање буџета.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Usvojen-budzet.sr.html
 
Nikad kilavija vlada,a i opozicija je još gora.Da li tek oni znaju šta hoće i imaju li oni neke ciljeve.Ako su pristali da se izglasa budžet ,što su ih vlast gnjavili mesec dana sa amandmanima i bezveznim razgovorima,ili kako je već neko dao komentar,neki dil sa SRS-om.Kakvom brzinom Dejanovićava čita predloge budžeta i kako munjevito svi ubacuju kartice za glasanje."Svi rade za dobrobit Srbije".
 
Nikad kilavija vlada,a i opozicija je još gora.Da li tek oni znaju šta hoće i imaju li oni neke ciljeve.Ako su pristali da se izglasa budžet ,što su ih vlast gnjavili mesec dana sa amandmanima i bezveznim razgovorima,ili kako je već neko dao komentar,neki dil sa SRS-om.Kakvom brzinom Dejanovićava čita predloge budžeta i kako munjevito svi ubacuju kartice za glasanje."Svi rade za dobrobit Srbije".

Gomnjiva motka, samo gomnjiva motka...
 

Back
Top