Konacno sam shvatio odakle ovoliko nasilja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.574
Naso sam neki video gde momci pretpostavljam su napravili film sa glumcima. Sscenario je takav da kao dvojica ukrali neke daske i letve i onda gazda skupio svoje drugare i naso ih i onda krece verbalno maltretiranje maksimalno. Mislim ne verujem da je realno jer onda se to goni po sluzbenoj duznosti niko nema prava da pravdu uzima u svoje ruke i da maltretira. Naravno film je jako mucan i jako me potresao i nisam mogo da ga gledam do kraja samo sam malo na pocetku ali sam shvatio poentu.

I onda citao sam komentare i jako sam se potresao. Zaprepastio sam se koliko ima ljudi, malte ne vecina, koja opravdava maltretranje i izivljavanje i nasilje.

Ako znamo medicinski sta je sadizam onda verovali ili ne vise od polovine ljudi na zemaljskoj kugli su sadisti. Sadistačka ličnost to je osoba koja ima zadovoljstvo u gledanju ili nanošenju bola, poniženja ili degradacije drugih. Sadisti nemaju empatiju - milosrdje, saosecajnost, ne osecaju tudje muke i boli

Cak postoje neki koji kazu da ih treba daleko tezekazniti i da su ovi bili jako blagi prema njima. Znaci za par dasaka i letvi mnogi kazu da treba jako teska kazna da se kazni svojerucno.

Znaci bukvalno sam sada promenio misljenje o ljudima i shvatio zasto ovoliko ima nasilja u svetu. Pa ljudi moji vise je zlih nego dobrih!!! Do ovog videa mislio sam da sadista i psihopata ima mozda procenat dva u populaciji ali sada sam shvatio da je taj procenat daleko vise od polovine. Sada znate odakle toliko ubistava zena, muskaraca, kriminala, ratova po svetu i mnogo toga.

Evo videa:

 
Poslednja izmena:
Ta, nemojte kasti! I, dobro jutro, Kolumbo!
Samo 44 000 će se spasti na kraju od svega ovoga što postoji i ikad je postojalo.
Ne vodi me pohlepa da mislim da sam i ja među 44 000, nisam, ali imam ljude koje volim previše da bih ih zamislila van tog broja.
Možda se spašava nekolicina iz svakog veka, ali i dalje verujem u neograničenu milost i ljubav Božiju.
Koliko ce se spasiti neznam mada danas kada pogledam 99.99% ima licna dokumenta a sto znaci da su prihvatili zig zveri. Jedino nemaju licna dokumenta prosjaci i oni koji zive po ulicama
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top