Komplimenti+Devojke Komplimenti+Muskarci

ne znam.... meni je to sastavni de komunikacije.... ako mi se neshto dopada ili ne dopada, uopshte necju gledati na to kao na kompliment ili kritq.... jednostavno to je moje mishljenje i hteo taj neko ili ne, ja cju ga izneti..... od prilike tako i tumacjim druge ljude.... komplimentom podrazumevam iskreno mishljenje, ma kakvo ono bilo.... naravno, kad mi se nakachi neki kreten da mi objashnjava pola dana kako i zashto sam ja ne znam te lepa, te pametna.... to vecj tumachim kao verbalnu shamarchinu..... to mi je uvredljivo....
 
lex_luthor:
Koliko cesto dajete devojkama komplimente, i koliko bi trebali? Da li mnogo laskate devojci koja vam se svija? Kako to ribe shvataju i kako na to gledaju? da cujemo vasa iskustva! A sada isto vitanje za devojke samo obrnuto....


Muškarcu koji mi se svidja ne dajem komplimente nikad ... da ih ne bi pogrešno shvatio ... pre dam kompliment nekoj drugarici npr.

Kad čujem kompliment za sebe osećam se nekako neprijatno .. i više bih volela da živimo život bez njih :mrgreen:
 

Back
Top