Kompletna zaštita vašeg Windowsa - Opšta diskusija

Evo da dodam jos jedan programcic zlata vredan a velicine nekoliko MB,u pitanju je McShield:worth:

koliko sam skapirao on skenira flesh pri ubacivanju ,al sam video da to odradi i sa particijama harda,pri boot-u ,veoma brzo u pozadini tako da se ni ne oseti

evo dokaza koliko je program dobar:

prebacivao sa drugog harda na moj podatke,na mom su 2 particije 2 os-a (xp&7),posto je bilo vise mesta na particiji xp-a tu prebacim podatke,naravno udjem u moj xp i prekopiram ali nisam obratio paznju da mi je antivirus na xp ugasen,sa podacima predje i virus,kada sam odradio skeniranje celog harda virus u kombinaciji sa AV-om mi sve fajlove na xp particiji rename-uje u precice,i sta se desilo,xp se nije bootovao,udjem u sedmicu i pri paljenju McShield izbaci log kako su neki fajlovi rename-ovani i ispravi ih ,sumnjive pobrise,i meni se xp ponovo dizao

Sta je poenta,ni avast,ni MB,ni hitman,syper antuspyware nista nisu mogli da urade a kada sam ovaj instalirao on je to odradio ko od sale,dovoljno je bilo da mi malware ili av pri skeniranju naprave precice od sistemskih foldera i da nema dizanja sistema a tek ulaska u foldere i spasavanja podataka ,pri ulasku je izbacivao poruki da shortcut ne postoji al i to se resava ulaskom preko nera ili tcmd koji fajlove vidi ok,al opet moze da se desi da kada ih prebacite postanu "nevidljivi" za sistem i to sam imao


Izvucite pouku iz ove price,instalirajte program ,sistem ga ni ne oseti a spasava zivot,siguran sam da ce neki vas flesh detektovati

Jeli ovo moze da se instalira kada je vec instalirana avira?:rumenko:
 
Nikad nisam koristio MCSheild duže vremena. Probao sam par puta da ga instaliram, ali sve je to nešto kilavo išlo, neka skeniranja po sat i po, ne znaš je li pri kraju ili će još da skenira sat i po, tako da sam ga svaki put brisao posle dan upotrebe. Ne znam ni koja mu je funkcija. Ako je uklanjanje malvera sa usb-a, za to postoji antivirus, a i Windows je odavno isključio autorun, tako da nema bojazni od infekcije kad ubacite usb.
 
Nikad nisam koristio MCSheild duže vremena. Probao sam par puta da ga instaliram, ali sve je to nešto kilavo išlo, neka skeniranja po sat i po, ne znaš je li pri kraju ili će još da skenira sat i po, tako da sam ga svaki put brisao posle dan upotrebe. Ne znam ni koja mu je funkcija. Ako je uklanjanje malvera sa usb-a, za to postoji antivirus, a i Windows je odavno isključio autorun, tako da nema bojazni od infekcije kad ubacite usb.


Program skenira:
- na fiksnim diskovima: osnovnu fasciklu na postojanje poznatih malicioznih datoteka i fascikli; pojedine specifične fascicle (napomena: program ne skenira sistemske fascikle: ”Documents and settings”, ”Program Files”, ”ProgramData”, ”Users”, ”Windows”; niti će ikada obrisati bilo šta iz njih);
- na prenosivim diskovima: osnovnu fasciklu na postojanje poznatih malicioznih datoteka i fascikli; prilagodljivo generičko skeniranje; razna generička / heuristička skeniranja čija dubina zavisi od tipa infekcije na disku; ukoliko je potrebno, program će resetovati attribute datoteka i fascikli izmenjene od strane malware-a kako bi omogućio jednostavan pristup tim stavkama.

Tako da mi uopšte nije jasno to skeniranje koje je kod tebe potrajalo sat i po....
 
Ljudi moji tripujete se tu za zastitu kompa,pogotovo ako imate jaci antivirus,a vi jos i firewall,anti keylogger i sto drugih stvari pa plus svakodnevne zakrpe za Win ili Linux.Zapitajte se koliko su vam telefoni nebezbedni.Operateri da nebi bacali pare na nas seljake,posto smo uglavnom prost narod,oni nisu hteli da kupuju i daju pare na licenciranje zastite tj. enkripcije veze kad pricate mobilnim.U Telenoru i Vipu,ako koristite savremeni telefon,zastita ne postoji.Haker ko ovi na internetu moze da vas prisluskuje do mile volje.Telenor i Vip koriste matori model enkripcije koji podrzavaju matori telefoni napravljeni do 2006 godine, zbog toga razne cige po oglasima culi za svoj matori telefon da ga je skoro nemoguce prisluskivati i onda napisu Nokia ta i ta jedina ne moze da se prisluskuje,zbog toga je cena 150 evra,a model stariji od 3310.MTS je poradio na zastiti za svo cudo iako je drzavni,ali zajednicko za sve tri mreze da je GPRS,EDGE i 3G nezasticen! Treba porazgovarati na ovom pdfu o zastiti kod simbijan,android,windows mobile i phone telefona.Java sem ovih matorih je izgubljen slucaj...
 
Ljudi moji tripujete se tu za zastitu kompa,pogotovo ako imate jaci antivirus,a vi jos i firewall,anti keylogger i sto drugih stvari pa plus svakodnevne zakrpe za Win ili Linux.Zapitajte se koliko su vam telefoni nebezbedni.Operateri da nebi bacali pare na nas seljake,posto smo uglavnom prost narod,oni nisu hteli da kupuju i daju pare na licenciranje zastite tj. enkripcije veze kad pricate mobilnim.U Telenoru i Vipu,ako koristite savremeni telefon,zastita ne postoji.Haker ko ovi na internetu moze da vas prisluskuje do mile volje.Telenor i Vip koriste matori model enkripcije koji podrzavaju matori telefoni napravljeni do 2006 godine, zbog toga razne cige po oglasima culi za svoj matori telefon da ga je skoro nemoguce prisluskivati i onda napisu Nokia ta i ta jedina ne moze da se prisluskuje,zbog toga je cena 150 evra,a model stariji od 3310.MTS je poradio na zastiti za svo cudo iako je drzavni,ali zajednicko za sve tri mreze da je GPRS,EDGE i 3G nezasticen! Treba porazgovarati na ovom pdfu o zastiti kod simbijan,android,windows mobile i phone telefona.Java sem ovih matorih je izgubljen slucaj...

A gdje si ti bio dosada :eek: Evo više od godinu dana ovdje niko ne tripuje.....tako da je dobro što si se ti javio :lol::lol:
 

Back
Top