Kompletna budalaština !

al bundy

Legenda
Poruka
64.000
gledam sad na Avali nesrecnog Jeremica u poseti Alziru , ono standardna prica Kosovo , ko prizno , ko nije ,bla,bla sve u svemu nista bitno i novo
a onda je mladjani Vuk dostigao nirvanu svoje inteligencije i izjavio je kako su odnosi naseg naroda i Alzirskog uvek bili bratski , eto da nije veselog Vuka ne bi ni znali da su nam Alzirci braca :eek:
dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati , ***** li ga Bugari , na to smo navikli al Jeremija je otisao korak dalje u gluposti
su mozda proradili crveni Hamdijini geni ,pa mali Jeremija isto tripuje onu nesvrstanu bratsvo -jedinstvenu pricu , i to sa fuckin Alzircima koji u celoj prici nisu nista krivi naravno
al ne razumem u kakvim smo mi bratskim odnosima sa Alzircima , ne verujem da sam u zivotu i video Alzirca u Srbiji ,a ne da sam mu jos i brat
stvarno kako uvek moraju da nadju neku budalu da nas predstavlja u svetu cudo jedno :dash:
 
gledam sad na Avali nesrecnog Jeremica u poseti Alziru , ono standardna prica Kosovo , ko prizno , ko nije ,bla,bla sve u svemu nista bitno i novo
a onda je mladjani Vuk dostigao nirvanu svoje inteligencije i izjavio je kako su odnosi naseg naroda i Alzirskog uvek bili bratski , eto da nije veselog Vuka ne bi ni znali da su nam Alzirci braca :eek:
dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati , ***** li ga Bugari , na to smo navikli al Jeremija je otisao korak dalje u gluposti
su mozda proradili crveni Hamdijini geni ,pa mali Jeremija isto tripuje onu nesvrstanu bratsvo -jedinstvenu pricu , i to sa fuckin Alzircima koji u celoj prici nisu nista krivi naravno
al ne razumem u kakvim smo mi bratskim odnosima sa Alzircima , ne verujem da sam u zivotu i video Alzirca u Srbiji ,a ne da sam mu jos i brat
stvarno kako uvek moraju da nadju neku budalu da nas predstavlja u svetu cudo jedno :dash:


Ne znam.............meni Zuba deluje kao da je malo mongoloid...........:hahaha:
 
Алжир одлично сарађује са Рујкама, потписалу су гасни ОПЕК, Руси их војно снабдевају... Можда је по тој линији Јеремија лупио то о алжирској браћи...

Све мању улогу има аутономашко-војвођаснко крило ДСа :mrgreen:
 
Rekao bih da je al bundy malo mlad.
Mi malo stariji se dobro secamo da je ondasnja SFRJ bila u vrlo dobrim odnosima sa Alzirom. Pomagala je Alzirski pokret za oslobodjenje od Francuske, a onda su nam se Alzirci na neki nacin oduzili jer je dosta ondasnjih SFRJ firmi dobilo dosta i dobro placenog posla u Alziru.
Ja licno nebih zamerio Alzircima kada bi Srbiji dali dali nekih poslova kao sto su ih svojevremeno davali Yugi.
 
ko bi znao sta je mladjani ministr teo da kaze, a sta je teo ne tako mladjani postavljac

alzir je u svojoj borbi za slobodu, a protiv mrskog kolonizatora francuske, bio podrzan od strane bivse sfrj.
podrzan na mnogo nacina, neki veoma konkretni. u vise prilika sam nailazio u tv emisijama na secanje alziraca o tome , i neku vrstu zahvalnosti i bliskosti.
(svaka pomoc koja nije uslovljena je dragocena, pogledati nas slucaj i eu, i danas i juce.)

alzir je i dan danas trn u oku fundamentalista, cak je bio u toku neobjavljeni gradjanski rat, sa brojnim civilnim zrtvama

ne pada mi na pamet da branimtog mladog vuka, ali alzir...moglo bi malo da se prodiskutuje
 
Алжир одлично сарађује са Рујкама, потписалу су гасни ОПЕК, Руси их војно снабдевају... Можда је по тој линији Јеремија лупио то о алжирској браћи...

Све мању улогу има аутономашко-војвођаснко крило ДСа :mrgreen:
to sto oni saradjuju sa Rusijom nema nikakve veze sa nama , saradjuju oni i sa zapadom ,najvise sa Francuskom , al to sve nije bitno nego ne vidim po cemu su nam bas Alzirci braca, po jeziku , veri , narodnosti ili cemu vec ?
 
gledam sad na Avali nesrecnog Jeremica u poseti Alziru , ono standardna prica Kosovo , ko prizno , ko nije ,bla,bla sve u svemu nista bitno i novo
a onda je mladjani Vuk dostigao nirvanu svoje inteligencije i izjavio je kako su odnosi naseg naroda i Alzirskog uvek bili bratski , eto da nije veselog Vuka ne bi ni znali da su nam Alzirci braca

Da,da decko je pukao od kad je ozenio onu tijanicevu polovnjachu sa RTS-a. Korektno bi bilo da je rekao da su odnosi izmedju dva naroda tradicionalni, ali bratski ja ne znam.
Imao sam strica koji je pre dvadeset i kusur godina radio u Libiji. Jednom je sa kolegama sa posla svratio do Alzira, kaze ocerupali ih tamo, jedva su dokumente spasili.

dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati

Dobro Rusi jesu braca, apsolvirali smo to :mrgreen:
A izmedju Hrvata i Crnogoraca naravno biram prve.
 
Secam se da su povodom Titove smrti proglasili nacionalnu zalost od 7 dana, isto koliko je bilo propisano i u SFRJ..Kao sto se secam da je kod nas bila proglasena zalost kad je umro njihov predsednik(Bumedijen, cini mi se)..........
E, sad.kakve to veze ima samo sa Srbijom, ne znam.
 
Da,da decko je pukao od kad je ozenio onu tijanicevu polovnjachu sa RTS-a. Korektno bi bilo da je rekao da su odnosi izmedju dva naroda tradicionalni, ali bratski ja ne znam.
Imao sam strica koji je pre dvadeset i kusur godina radio u Libiji. Jednom je sa kolegama sa posla svratio do Alzira, kaze ocerupali ih tamo, jedva su dokumente spasili.



Dobro Rusi jesu braca, apsolvirali smo to :mrgreen:
A izmedju Hrvata i Crnogoraca naravno biram prve.

trebo je da u bratskom zanosu ponudi da primimo jedno 50 iljada Alziraca i da napravimo alzirski kvart u Beogradu , bio sam jednom u slicnom u Parizu i na recepciji hotela su nas molili da ne izlazimo iz istog kada padne mrak osim ako nismo u vecoj grupi , toliko su braca mila i drazesna :lol:
inace bio sam prosle nedelje u Sarajevu i vido sam Alzirske banke , kulturne centre , doner kebabe , verske zaduzbine bratskog alzirskog naroda i slicno ,a kod nas nista od toga nema , a braca smo , tuga :(
 
to sto oni saradjuju sa Rusijom nema nikakve veze sa nama , saradjuju oni i sa zapadom ,najvise sa Francuskom , al to sve nije bitno nego ne vidim po cemu su nam bas Alzirci braca, po jeziku , veri , narodnosti ili cemu vec ?

Слажем се али можда се јеремија води политиком, ко је са Рујама тај је и са нама :mrgreen: А и мора да им се чепи због Космета јер је Алжир једна од најугледнијих арапских земаља. Тебе боли нешто друго, оно што сам написао ситним словима ;)
 
Слажем се али можда се јеремија води политиком, ко је са Рујама тај је и са нама :mrgreen: А и мора да им се чепи због Космета јер је Алжир једна од најугледнијих арапских земаља. Тебе боли нешто друго, оно што сам написао ситним словима ;)
jeste ziv nisam i nocima ne spavam zbog unutarpartijskih odnosa u DSu :mrgreen:
 
pa da arapska kuhinja je zakon :ok:
mozda nam Jeremija uveze malo brace da dobijemo i mi kebabe , sasliike , kus kus i sta jos ide :mrgreen:
ma da i ja isto volim arapsku kuhinju jer je lagana i prijatna i sve je nekako saroliko
inace pila sam tamo i limunadu sa sitno iseckanom mentom mislim da je i to arapski recept,lici mi :confused:
mada ja bih najradije da uvezemo indijce,e sto oni imaju dobru kuhinju to je bruka...kod njih koliko se zaljutis od zacina e to nigde nema.,a ja bas volim ljudo..po nemackoj imaju odlicne indijske restorane i tamo sam svasta probala a bas su jeftini...ovaj jedan jedini u bg sto imamo skup ko svetog petra kajgana pa mi jos uvek preostaje da jedem po kineskom centru ako ocu neku egzotiku :mrgreen:
Kus-kus si jela??? :D
ne jela sam nesku ribu kuvanu pa zapecenu u nekom sosu...znala sam kako se zove na francuskom,posto su kompletno svi pricali francuski u tom restoranu ali kako nemam blage veze sa tim jezikom,tako isparilo i ime.al bilo je ukusno :)
 
Da,da decko je pukao od kad je ozenio onu tijanicevu polovnjachu sa RTS-a. Korektno bi bilo da je rekao da su odnosi izmedju dva naroda tradicionalni, ali bratski ja ne znam.
Imao sam strica koji je pre dvadeset i kusur godina radio u Libiji. Jednom je sa kolegama sa posla svratio do Alzira, kaze ocerupali ih tamo, jedva su dokumente spasili.



Dobro Rusi jesu braca, apsolvirali smo to :mrgreen:
A izmedju Hrvata i Crnogoraca naravno biram prve.

..de si brate po materi....:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top