Kompjuterske igre

Igra sa najiritirajucijim zvukom ubedljivo : ZORRO ! Moji matorci su ludeli kad zuju taj zvuk. I sad mi se mota po glavi.

@KLL, nemam pojma za Atarija, ali je bilo vise slicnih na debeljku, nazalost ne secam se naziva.

Nagradno pitanje: Sta je moj nick?
 
ocemo da napravimo malu ligu u nekoj igri?
postoji dodatak za winvice koji omogucava da 2 igraca igraju jednu igru zajedno iako nisu na istom racunaru...
pa da raspalimo neki fudbal ili nesto slicno?
 
Obersturmfuehrer:
Ne mogu da verujem da smo zaboravili Ghost and Goblins ;)


da bre....i to sam gotivio al mi bilo tesko. gde li mi je sad taj cd...ruke bih odsekao tome da znam ko ga drzi...

a bilo tu svacega, najvise sam igrao civ2, po 7 sati dnevno, tj nocno...

ima neko neku arhivu toga da mi nareze i posalje?
 
secate li se ovoga?

game5fm.gif



@Ober, kad ce ta liga?
 
da li smo i dalje tu?
elem, kada su u pitanju C64 igre, postoji alternativa za mrezno igranje koja je ugradjena u sam emulator WinVICE, koji i ja koristim....
ja sam trazio po internetu pluginove, al od sume nisam video drvo (ili kako se vec kaze), elem, ovako mozemo da igramo igre za 2 igraca, svako sa svog kompjutera....ako i dalje prate temu oni zainteresovani, javite se, pa cemo detaljnije da se dogovaramo :)
 
Obersturmfuehrer:
da li smo i dalje tu?
elem, kada su u pitanju C64 igre, postoji alternativa za mrezno igranje koja je ugradjena u sam emulator WinVICE, koji i ja koristim....
ja sam trazio po internetu pluginove, al od sume nisam video drvo (ili kako se vec kaze), elem, ovako mozemo da igramo igre za 2 igraca, svako sa svog kompjutera....ako i dalje prate temu oni zainteresovani, javite se, pa cemo detaljnije da se dogovaramo :)

Ja sam za, ali hoce li to moci preko dialUp-a?
 
Sve mi toplo oko srca dok procitah sve ove postove. Commodoreee, ko ce to zaboraviti.
Sega mega2... sony.... (place)
Kultne igre, iako nisu od pre 20 godina su svakako (jer ja kazem, a ja znam) :
Twisted metal serijal za sony, ma razbijao sam igru i svoje nerve.
Pandemonium 2 za sony, dune za segu2 to je prva rts ikada napravljena, dobro nije sve hronoloski ali tako mi dolaze u secanje :), tu je i Marsupilami za segu2 na kojoj sam zaradio svoj prvi novac :D, demolition derby2 za sony, Soviet strike za sony i svi stike-ovi za sony i segu2 (ako se ne secate to je helikopter, upravljas njime i pucas, 2d sa prividom 3d pozadinom, pogled odozgo, volim volim hocu jos), mortal combat sine i eluzivni sexality koji nikada nije ni postojao ali mi je okupirao mastu tokom jedne godine, Gunslingers 2 za segu! Da to je stravaaaa igricaa, koju bih igrao i sada da je imam oh zasto je nemam.... , Raystorm za sony - najjaca, najkompleksnija 'avionce sa laserima vozim i ubijam zlotvore' igrica ikada do sada....Abe's odyssey 1 i nesrecna dvojka za koju nisam imao drugi CD, PROKLETI MIKA (vlasnik segateke kasnije sonyteke), ma neka je dobro mika, imao je naviku da govori 'gratis' u svakoj trecoj recenici, nisam ga video sto godina...Castlemania! Alucard i kompanija na sony-ju...Diablo i Diablo2 za PC na kojima sam izgubio toliko vremena a da mi nije krivo...ma nije mi krivo ni za jednu igricu, Homeworld 1 i 2.. za pc zbog epske price koja je samo takva...mislim karen Sjet...mislim svi ti brodici koji su tako krhki a tako mocni...mislim...
...mislim...Soldier of fortune2 za PC, max payne za pc tako jeb* Noir...
...sve to lepo secanje. Ne mogu se setiti svega.
ma pustite me na miru... zelim biti tako sam. Ja, i ona, moja igra....
 
Хехе успомене, успомене...:lol:

Нисам имао комодор, али сам имао СЕГУ, а у шестом разреду је ћале узео тада убедљиво, убедљиво најачи PC, 486-ицу...у едукативне и пословне сврхе...:arrow: ...аха :roll: :lol:

На СЕГИ сам цепао ALEX KIDD, неку формулу, мислим GP 90, и неки хеликоптер (у називу има THUNDER, играо сам је данима, али да ме убијеш не могу да се сетим сада како се зове...)

А на PC-у...

1. Quarantin...и борба против озлоглашене компаније Omnicorp...:lol: (јбт у тренутку сам се сетио шифре за други ниво...:lol: )
2. Prince of Persia
3. Stunts
4. Неки баскет, NBA...са све Џабаром и његовим хорогом
5. Arkaniod
6. Pacman
7. Dynablast...то смо цепали у двоје на часовима информатике у средњој (и тада је чак била матора)...кад се само сетим какве су то заЕбанције биле...прозивке...:lol:

Данас ти бре треба 2 дана да научиш како се игра игра јбт...:roll: ...мада увек после рокова ипак узмем нешто ново...зезам се мало...али није то...ТО

P.S. Где Wolfenstein-а да заборавим...:)
 
Obersturmfuehrer:
Ne mogu da verujem da smo zaboravili

ghostngoblins_game.gif


Ghost and Goblins ;)

Eh koliko se para bacilo na automat!
ZX Spectrum>
JET SET WILLY i Manic Miner

Commodore 64>
Usagi Yojimbo i Creatures
Bomb Jack, Army Moves, Dan Dare I, II, III

Amiga:
Prvo i osnovno - Elite

Lemmings...
Let's go... :razz:

Shadow of the beast I, II, II (sve prelazim bez cheatova)

Pa onda Batman the movie...

James Pond (ona foka), Super Frog, i Rick Dangerous I, II & II-2

Na PC-u Civilization II (ostale mi se ne svidjaju), Starcraft i Theme Park...
 
:-D
davidbg.jpg


Midi verzija najlepše melodije, samo 105Kb - biju ko neće! :-D

Original iste melodije dužina:6.3Mb :-D

F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A O-B-R-A-D-A Samo za audiofile... dužina:5,7Mb :-D :-D :-D

Rave varijanta!? FUJ! E, deco, deco... dužina:6,1Mb :shock: :cry:

chrispic1.gif


Posetite sajt http://www.outrun.org/new/index.html i nadjite šta vam treba u vezi Out-Run-a.
Čovek se baš potrudio da nas uveri da je ljubitelj ove igre!

p.s. ima jedna verzija ove melodije koja je dušu dalo da je obradi Mile Tranzicija sa trubačima (tempo je takav da bi popadali)
:-D
 

Back
Top