KOMPJUTER NECE DA SE UPALI ! POMOC !

Isto, i sta si uradio?

Isključio iz struje ,otvorio kućište ,i četkicom lagano očistio ventilatore i uzeo pumpu za bicikl pa malo ispirio još, isto lagano .Šta ću kompresor nemam :mrgreen:
Uglavnom sad je super radi fino kao kad sam ga kupio .
I moraš da zapamtiš kako su ti kablovi stajali
Ako se ne razumiješ ,najbolje majstoru da ga odneseš da ti on očisti i budeš bez brige
 
Poslednja izmena:
Isključio iz struje ,otvorio kućište ,i četkicom lagano očistio ventilatore i uzeo pumpu za bicikl pa malo ispirio još, isto lagano .Šta ću kompresor nemam :mrgreen:
Uglavnom sad je super radi fino kao kad sam ga kupio .
I moraš da zapamtiš kako su ti kablovi stajali
Ako se ne razumiješ ,najbolje majstoru da ga odneseš da ti on očisti i budeš bez brige

E to cu da uradim! :D
 
Ako si proverio kablove i kažeš da su u redu, a računar "ne vidi" HDD, onda ti je hard disk lipc`o!

Ne,i ja sam bio u čudu...Instalirao sam OS/2 WARP 4.5 i podesio grafičku i on kaže restart kompjuter i ja resetujem i neće se upali uopšte...Odem u BIOS,ne raspoznaje HD...Ja reko da nije od par formatovanja crko :confused: ali srećom nije išo sam da sve namesti po difolt (iako niš nisam dirao :confused:) i tamo nešto za HD ne mogu da se setim dal sam stavio AUTO ili NORMAL i proradio...Ali ja imam matoriji BIOS...
 
Znam da nebi trebalo dizati stare teme, al' samo da javim kako sam rijesio problem...

Nije crko hard, samo se nakupilo puno prasine na procesor (previse) i kada se palio automatski se dizala temperatura na 70-80C, sta ja znam..i nije mogao upaliti...
To sam ocistio i sad radi normalno... :)
 

Back
Top