komentari i pitanja (o) moderatorima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Usled gluposti u koje sam upao u toku jucerasnjeg i danasnjeg dana (po principu sto sam trazio to sam i dobio) bicu prinudjen da neposecujem ovaj forum u narednih nekoliko nedelja (cisto dok se ne oporavim od svega i malo nesredim pojedine stvari u svom zivotu, ako je to moguce).
Razlog sto ostavljam ovaj post je ovde je taj sto necu moci da svakodnevno zakljucavam teme koje otvarate, brisem i cenzurisem postove koje ostavljate pa bih vas zamolio da bude fini i dobri i da malo vise postujete pravilnik dok sam odsutan tako da kad se vratim ne dobijem nervni slom od onoga sto cu zateci i opet se vratim na isto. . .
Hvala Vam!
Vas . . .
 
U redu, pardoniram ali teme nisu zakljucane ni izbrisane. Dakle o njima se moze diskutovati. Ako ti kritikujes to sto ja postiram na tim temama onda istovremeno omalovazavas one koji su ih postavili. To u svakom slucaju nije lepo od tebe. Bolje bi bilo da mi zahvalis sto su neke vredne teme ozivljene. Ili mislis da Svetlana Stevic ne zasluzuje komentar? Ili Lorena? Ili irska muzika?
U svakom slucaju hvala na vremenu i paznji koji su mi posvetio spominjuci me.

DJ_MaRe:
necu da komentarisem modove, ali cu da komentarisem ovu gwydion sto podize 30 tema starih i po godinu dana :?
 
Evo ja bih nesto da komentarisem: gde je ta postojeca tema o koncertu Bjelog Dugmeta, zbog koje je zakljucana tema "Konsert Bjelog Dugmeta u Beogradu: katastrofa!"
Posto ja ne mogu da je nadjem molim moderatora da nam je pokaze i da prebaci pet strana postova sa zakljucane teme na postojecu kako bi diskusija mogla adekvatno da se nastavi.
 
Kad_LupimLupim:
Evo ja bih nesto da komentarisem: gde je ta postojeca tema o koncertu Bjelog Dugmeta, zbog koje je zakljucana tema "Konsert Bjelog Dugmeta u Beogradu: katastrofa!"
Posto ja ne mogu da je nadjem molim moderatora da nam je pokaze i da prebaci pet strana postova sa zakljucane teme na postojecu kako bi diskusija mogla adekvatno da se nastavi.
Postoji tema koncerti i tamo diskutujte o koncertu, posttoji tema o BD i tamo diskutujte o njima!
 
Kad_LupimLupim:
Izvini, ali mislim da konkretni dogadjaj od sinoc zasluzuje posebnu temu. Ali, OK, ako ti tako kazes... onda bih te samo molio da prebacis postove iz zakljucane teme da ne bude da su ljudi dzaba pisali. Posto je, slozices se, tu ipak najvise napisano o sinocnjem koncertu Bjelog Dugmeta.
Doticni dogadjaj zasluzuje paznju kao i svaki drugi i stoga je takvu i dobija.
Sto se tice prebacivanja postova to se nece desiti. Oduvek se znalo da se sve takve teme lokuju cim se procitaju od strane moderatora tako da ono. . . Ko vam je kriv sto ste odgovarali na njih.
 
Onda bi morao malo brze da reagujes. 5 strana nije malo.

Tema o koncertima treba da bude najava buducih koncerata i eventualno kratki komentar o odrzanim. Kad bi se za svaki veliki koncert dodavlo X stranica diskusije tema ne bi imala smisla i zato o specificnim dodgadjajima treba da postoji posebna tema.

Temu o Bjelom Dugmetu nisam uspeo da nadjem. A i da jesam opet tamo se prica o necmu sasvim drugom.

Realno mozes da ostavis i samo jednu temu na kojoj ce da se prica o svemu vezanom za muziku. Ali cemu teme onda.

Negooo, zasto ovaj forum ima cak 90 str. tema, kad je sve tako lepo organizovano?
 
Kad_LupimLupim:
Onda bi morao malo brze da reagujes. 5 strana nije malo.

Reagujem kako reagujem, sada doduse malo kasnije nego ranije ali kako sam 7 sati iza vas onda sta da radim. . .

Kad_LupimLupim:
Tema o koncertima treba da bude najava buducih koncerata i eventualno kratki komentar o odrzanim. Kad bi se za svaki veliki koncert dodavlo X stranica diskusije tema ne bi imala smisla i zato o specificnim dodgadjajima treba da postoji posebna tema.

Tema o koncertima upravo tome i sluzi ali isto tako nije nista lose ukoliko se rasprava o nekom koncertu malo produzi. Informacije o dolazecim koncertima mogu se bez problema ponoviti.

Kad_LupimLupim:
Temu o Bjelom Dugmetu nisam uspeo da nadjem. A i da jesam opet tamo se prica o necmu sasvim drugom.

Tema postoji i malo bolje potrazi.

Kad_LupimLupim:
Realno mozes da ostavis i samo jednu temu na kojoj ce da se prica o svemu vezanom za muziku. Ali cemu teme onda.

No comment

Kad_LupimLupim:
Negooo, zasto ovaj forum ima cak 90 str. tema, kad je sve tako lepo organizovano?
90 strana ima jer je ipak ovo dosta star forum. . .
 
. . .:
Reagujem kako reagujem, sada doduse malo kasnije nego ranije ali kako sam 7 sati iza vas onda sta da radim. . .

Nista podnesi ostavku, bar ces se casno povuci :twisted:

. . .:
Tema o koncertima upravo tome i sluzi ali isto tako nije nista lose ukoliko se rasprava o nekom koncertu malo produzi. Informacije o dolazecim koncertima mogu se bez problema ponoviti.

A sta mislis, jel lakse naci diskusiju o nekom koncertu u jednoj temi ili naci temu o koncertu na podforumu muzika?


. . .:
Tema postoji i malo bolje potrazi.
Zbog glupavog Krstaricinog pretrazivaca mi ne pada na pamet da kopam sat vremena.

. . .:
90 strana ima jer je ipak ovo dosta star forum. . .

Ali nije nista stariji od podforuma koji su nastali i sa otvaranjem foruma Krstarice, pa ipak izgleda najneodrzavanije od svih... cak i onih na kojima ne postoji moderator :twisted: :lol:

Iskreno - ovaj podforum sam prestao i da otvaram pre jedno, ja mislim, godinu dana, bash zbog neke cudne logike moderatora zbog koga forum vise lici na anarhiju (mada sad kad ti pogledam profil i vidim neku logiku)! I sad dodjem da vidim sta se pise o koncertu, procitam temu i taman naostren da i ja dam svoj doprinos diskusiji vidim zakljucanu temu!!!

Realno, zar mislis da ce ljudi sad imati volje da nastavljaju diskusiju na dve teme, Koncerti i Bjelo Dugme!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top