Komentar dana - Milan Grujić: Šaolin monasi

Више нетреба нека велика мудрост да се схвати ко може да буде у праву а ко ровари.

Где год Тадић има уплетене прсте то по аутоматици значи да се нешто ново уништава. Тај злотвот и фашистички диктатор је до сада уништио свега чега се дотакао па и у овом случају који се задњих дана дешавају у Грачаници његови прсти су директно умешан у сукоб и треба му их одсећи.

Ne lupaj gluposti... :roll:
 
Више нетреба нека велика мудрост да се схвати ко може да буде у праву а ко ровари.

Где год Тадић има уплетене прсте то по аутоматици значи да се нешто ново уништава. Тај злотвот и фашистички диктатор је до сада уништио свега чега се дотакао па и у овом случају који се задњих дана дешавају у Грачаници његови прсти су директно умешан у сукоб и треба му их одсећи.

meni zvuci kao da si u pravu, jos nista dobro od rezima nismo videli

sto se mene tice, ja sam od prvog dana uveren u nesposobnost, diletantizam i zloupotrebu kao principe ovog rezima
 
И не треба да зна...
Зато знају Палестинци и ови... из осталих арапских земаља....
:per: :per: :per:

Da nećeš možda još i pisma podrške da šalješ prijateljima iz Hamasa i Hezbolaha u njihovoj pravednoj borbi za ostvarivanje vjekovnog sna o palestnskoj državi utemeljenoj na principima šerijata???
 
Ti ne bi znao taj zid ni na karti da nađeš...:mrgreen::rotf:
Ćuti bre tu, ne blamiraj se.:rotf:


Ti se blamiras....tog zida nema ni na jednoj karti...:p:lol:


Da li si i ti plakao kod Berlinskog zida pre nego sto je srusen?:think:

Berlinski zid nije srusen 1945-e.Sto volem kad zensko zna da nesto mrzi a ne zna zasto mrzi.Tako joj rekli... :roll::hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top