KOMARCI

Najgore je ono legnem i taman me uvati san kad ono u mraku nesto zuji a ja rukama masem ko lud ! Poludecu !!! E kad se iznerviram udtanem upalim svetlo uzmeme novine i NAJEBEM IM SE KEWE !!!!!!! :twisted:
 
=RODMAN=:
Najgore je ono legnem i taman me uvati san kad ono u mraku nesto zuji a ja rukama masem ko lud ! Poludecu !!! E kad se iznerviram udtanem upalim svetlo uzmeme novine i * IM SE KEWE !!!!!!! :twisted:

Isto... Taman me uhvati san, a ono prolazi tik pored uva (kao da to namerno radi)i zuji...ZZZZZZZZ. Kao hvatam ga rukama u mraku, a on me vec ujeda...!
 
Uh ako me ista nervira, onda je to zujanje komarca kraj mog uveta kad pokusavam da zaspim...to cak ne moze da se poredi ni sa 15 plikova koje nadjem ujutru kad se probudim :evil:
 
Ej, ovo nije utjeha, samo konstatacija, neki ljudi su debelokozci i oni nemaju probleme s komarcima...A neki ljudi nemaju slatku krv.I oni isto nemaju brige... :(
 
Noćas oko 1 mi je zujao iznad glave, zujao, pokrila sam se po glavi, on je i dalje bio tu negde, išao mi po nervima, :evil: skočim , uključim raid tabletu i više ga nisa čula :D . Sad mi u kancelariji ide na nerve neka muva. Ima li išta dosadnije od komaraca i muva?
 

Back
Top