Koliko za paljenje džamije?

Ovo što pišeš je previše subjektivno.

Pokušaj malo početi prihvatati realnosti.

А шта је по теби реалност ...

Пази, пре недељу дана сам био у Рашкој, Новом Пазару, Тутину ....
Пре једно месец дана у ЦГ ...
Пре два у Митровици ....

Знаш ли о чему пишеш ????

:think::think::think::think:
 
Ne.

Ne podržavam nikoga ko danas želi bilo kakvu secesiju. Ni Tačija, ni Zukorlića, ni Dodika, niti bilo koga.

I Srbija i BiH su države u kojima ima dovoljno mjesta za sve narode.:)

Република Српска је српска држава , Косово није шиптарско.То је разлика.Рашка је српска тамо је Србија настала .
 
Svako vrijeme nosi svoje breme. I nekadašnje secesije su rezultat tadašnjih političkih kretanja. Danas je situacija mnogo drugačija. Nezavisnost Kosova je recimo nelegitimna, neopravdana i nadam se da će situacija rezultirati dogovorom Srba i Albanaca.

Каквим договором ???

Постоји Резолуција 1244 СБ УН,
Постоји Устав РС,
а окупатори ће кад, тад (онда кад изгубе стратешки интерес и када се преселе у земље ближе РФ) отићи ...

Значи нема никаквих договора, питање је само
када ће се спровести поштовање Устава и Закона РС на целој територији ....
 
Република Српска је српска држава , Косово није шиптарско.То је разлика.Рашка је српска тамо је Србија настала .

Ja ću ti opet ponoviti jer nekim ljudima trebaš po pet-šest puta ponoviti: RS je entitet Srba, Bošnjaka, Hrvata i svih ostalih građana i RS je entitet u okviru države BiH.

U tvojoj mašti, RS može biti i kontinent, to je tvoja stvar. Ali, stanje na terenu je puno drugačije.
 
Ovo što pišeš je previše subjektivno.

Pokušaj malo početi prihvatati realnosti.

Ко ти што си прихватио?
Да ли си чуо за појам проекција релности?.Не прихватам такву реалност.
Да ли је Српска српска земља?Да ли је Косово отето?
Што каже цењена колегиница Паранормална мора да је добра та .......
 
А шта је по теби реалност ...

Пази, пре недељу дана сам био у Рашкој, Новом Пазару, Тутину ....
Пре једно месец дана у ЦГ ...
Пре два у Митровици ....

Знаш ли о чему пишеш ????

:think::think::think::think:

Realnost je da je sve to Srbija.
ps. Kad ces do Hrvatske ili Makedonije?
 
pa vidim da si Dodika svrstao medju ekstremiste a najvetjeg ekstremistu iz federacije izostavijo

pitam se samo zbog chega

?

Za nekoga je Dodik ekstreman, za nekoga je to Silajdžić.

Za mene su i jedan i drugi remetilački faktor. I jedan i drugi šire demagogiju među svojim narodom, a istovremeno pljačkaju svoje narode.

Nestaće ekstremisti i vladat će ljevičari. Biće puno bolje...

P.S. "Srpkinjo", na srpskom jeziku se ne kaže "vetji" nego "veći".
 
Prvo se nalupetas gluposti a onda neces da pricas? Dobro, nemas argumente znam, pa pokusavas da skrenes temu.:per:

Ај да се вратимо на тему.Ајде да кренемо са погромом на мањине.
Неће црква на Космету да оде него ће да нас одвале НАТО пријатељи ....за наше добро....а аутошовинисти ко ви ће да мазохистички уживају.
 
Za nekoga je Dodik ekstreman, za nekoga je to Silajdžić.

Za mene su i jedan i drugi remetilački faktor. I jedan i drugi šire demagogiju među svojim narodom, a istovremeno pljačkaju svoje narode.

Nestaće ekstremisti i vladat će ljevičari. Biće puno bolje...

P.S. "Srpkinjo", na srpskom jeziku se ne kaže "vetji" nego "veći".

Она има проблем са тастатуром а ти пишеш љевичари намерно.
 
Prvo se nalupetas gluposti a onda neces da pricas? Dobro, nemas argumente znam, pa pokusavas da skrenes temu.:per:

pa bre zhivimo u dva razlichita svijeta ti demokrata a ja Srpkinja, kako da se mi razumemo kad je tvoja namjera da prodash moju kutju i mene zarad Evrope!?

ne volem demokrate, nemam pojma u kakav ste vi to film ufurali samo znam da kad se Srbin motke lati zapjevat che svi rvati-demokratii-ostali oj Srbijo mila mati

mnogo je to opasno shto Bota radi ......................
 
Ovo što pišeš je previše subjektivno.

Pokušaj malo početi prihvatati realnosti.

Нисам приметио да си подвукао моји коментар и то део "На Космету су терористи".
Ако тврдиш да то није истина ти немаш никакав кредибилитет за расправу што се мене тиче. А такве ставове бих ти препоручио и јавно да износиш.
 

Back
Top