Koliko vam je bitan fizicki izgled muskarca

Hmmm...pa bitno je da mene privlaci, da ima ono nesto...da je simpatican, sladak...moze, da ima i mali stomacic, ne mora da bude nabildovan nesto...al je bitno, da ima lepo telo...e ne volim izdepilirane svuda...mora da ima "ljubavni tepih" bar malo...lepe okice, slatku bradicu..mora da bude duhovit, da zraci....kod svog decka sam prvo primetila duhovitost, iskrenost, lukavost..itd...pa tek onda sam uocila i neke "fizicke" atribute..svideo mi se i puffff...odjenom zaljubila se... :oops: :lol: :lol:
 
Meni su ucek lepi muskarci koji drugim devojkama nisu. Nekako su mi strava ljudi koji imaju duha, dobar smisao za humor, a koji nisu nametljivi.
Moj sadasnji decko je: nizi od mene, sitan, ima stomacic, nema M od misica, a ja sam zbog njega ostavila decka koji je bio prelep: nevidjeno zgodan (sportista), mlad, visok, lep, crn.
Jednostavno su zanimljiviji muskarci koji imaju sta da kazu.
 
Fizicki izgled je bitan, ali nije presudan.
Ne volim mrsave muskarce. Nekad sam voljela visoke, a onda sam se zaljubila u momka koji je jedva nesto visi od mene, i koji uopste nije lijep. Nacin na koji mi se udvara, sarm, inteligencija, veoma su mi bitni. Ali mi je isto tako bitno koliko vodi racuna o svom zdravlju i o svom izgledu. Ne treba da se depilira i da radi manikir i pedikir u kozmetickom salonu.

Volim frajere sa krupnim svijetlim ocima.
 

Back
Top