Koliko su ove izjave psihologa tačne?

Psiholozi razvijaju mišljenje na bazi većine ili bar nekoliko pojedinaca. Znači oni uvide neku povezanost i tako naprave obrazac, ta grupa ljudi to radi, to je tako. Naravno da ne spadaju sve osobe pod to i naravno da neko ko priča malo, ali brzo, ne znači da krije bilo šta, možda je jednostavno stidljiva osoba bez samopouzdanja, npr. Sa tim se baš ne bih složio.
Ja sam misljenja da svako moze da prica sta god hoce ali pod uslovom da da relevantne podatke kao sto su procenat ljudi, situacija ili cega vec za koje vazi dato pravilo kao i nacin na koji su dosli do tog pravila ( ovo drugo mnogo bitnije. )

Navedeno u uvodnom postu vise deluje kao nacin da se poveca / odrzava saobracaj sajta.
 
Ja sam misljenja da svako moze da prica sta god hoce ali pod uslovom da da relevantne podatke kao sto su procenat ljudi, situacija ili cega vec za koje vazi dato pravilo kao i nacin na koji su dosli do tog pravila ( ovo drugo mnogo bitnije. )

Navedeno u uvodnom postu vise deluje kao nacin da se poveca / odrzava saobracaj sajta.

Pa dobro, očekivano je da to rade, poenta ljudi, naročito moderatora je da forum radi.
 
Čitam ove izjave psihologa

1. Ako se osoba smeje previše, čak i glupim stvarima - usamljena je u duši
2. Ako osoba mnogo spava - tužna je.
3. Ako osoba malo priča, ali priča brzo - krije neke tajne
4. Ako ne može da plače - slab je
5. Ako neko jede na nenormalan način - napet je
6. Ako neko plače i na najmanju sitnicu - nevin je i mekog srca
7. Ako se neko ljuti i na najgluplje stvari - treba mu ljubav

Čim pitam, znači ne slažem se. A vi?

Pogledajte prilog 1513175
@Sensei, ово је дубуко испод твог нивоа!
На основу тако мало података,а тако фундаментални закључци!
Да додам, ако мокриш поред шоље или у гаће или си касно кренуо или имаш озбиљне проблеме са простомом, или те баш брига, жена ће да обрише.
Пријатељски, бриши тему.
 
Pa kad smo ovce i ne znamo sami da se organizujemo.

Ovo nije državotvorni pokret, nego forum gde ljudi ubijaju dosadu, razmenjuju mišljenje, provode vreme, upoznaju se, žene, udaju, nalaze laku ili tešku zabavu...

Ako imate neke ideje pokrećite teme, ako nemate pustite bar na miru moderatore koji pokušavaju da ovo ostane živo, pa kakve god teme bile. :)
 
Ovo nije državotvorni pokret, nego forum gde ljudi ubijaju dosadu, razmenjuju mišljenje, provode vreme, upoznaju se, žene, udaju, nalaze laku ili tešku zabavu...

Ako imate neke ideje pokrećite teme, ako nemate pustite bar na miru moderatore koji pokušavaju da ovo ostane živo, pa kakve god teme bile. :)
Posvađaju se na Svaštari, na igrici, kako neće ovdje :)
 
Posvađaju se na Svaštari, na igrici, kako neće ovdje :)

Ma više stvarno preko glave ljudi ovakvih... Ne valja ako forum radi, ne valja ako ne radi, ne valja ako se trude, nije na njihovom nivou. Pa izvol'te otvarajte teme, da vidimo nivo.. :D

Shvatio sam da je najlakše biti "opozicija", samo kukaš i vičeš da ne valja, a da ti nešto uradiš to nikako :D
 
Koji je Senseiev nivo ? Pitam za prijateljicu
Признајем, волим његове теме, баш зато што су разбибибрига и смета ми што је администратор почео да их узурпира (као да нема свој озбиљан посао).
Али, ове тезе су нонсенси и не заслужују тему.
 
Taman je za nju 👌
Pusti zeta, ako je ćerka na tebe lepotica je, i pametna, a viš da je ovaj ko kompjuter da je progutao.
Zetić nek nađe drugu, očas će da mu nađemo .
Hajde što je lepša, nego je zahebana kao kratko ćebe! Ne možeš ni da zamisliš! Ne znam kako je dečko trpi, opasna je! U stvari, ma možda je ona pametna, a ne opasna. Ne da na sebe, to maaajka vOspitala da bude takva!
 
Ma više stvarno preko glave ljudi ovakvih... Ne valja ako forum radi, ne valja ako ne radi, ne valja ako se trude, nije na njihovom nivou. Pa izvol'te otvarajte teme, da vidimo nivo.. :D

Shvatio sam da je najlakše biti "opozicija", samo kukaš i vičeš da ne valja, a da ti nešto uradiš to nikako :D
Prva ja kmečim svako malo za nešto, te ne valja ovaj moderator, te uvredljive teme, te uvredljive poruke.
Nekako svi zaboravimo da smo ovdje dobrovoljno, besplatno i da nismo za forum ugovorom vezani :D
A i znaš kako, šutiš ocu, šutiš šefu, šutiš direktoru, šutiš pametnijem kolegi-vala moderatoru neću da šutim!!
 

Back
Top