Koliko se zdravo hranite?

Nema to. Mlađa si od mene, treba da se odupireš, a ne da podležeš, treba da si od discipline.
Sama sebi da smišljaš ishranu, kako fizičku-tako i duhovnu. To je recept za prevazilaženje svih prepreka u životu. Kivna, ljuta, besna? Opseo te je duh koji ti može skratiti život isto kao i nezdrava hrana. Cheer up! Osmeh na lice! Ljubaznost.
Udaraj uvek kontru zlim dusima!
Tačno, snaga duha mi je upala 100procentno zadnjih godina. A bila sam baš takva kako i pišeš. Komentar je kao da me poznaješ.
Zaista sam imala mnogo problema i i tek sada kako se emotivno oporavih i zacijelih rane dovoljno da mogu graditi disciplinu.
Vraćam polako svoj elan i entuzijazam, treba nam što više takvih ljudi. Osjećam u sebi da ja baš trebam biti ta osoba koja uljepšava i olakšava drugima živote.

Pozdravljam te puno
 
Obožavam kako se hranim, i stvarno nemam šta sebi da zamerim na tom planu. Volim mnoge zdrave stvari i jedem ih iz najiskrenijeg zadovoljstva, ne iz moranja ili muke, iz istog razloga i treniram, pure happiness. A bude i testa i slatkiša i ne manjka zadovoljstva.
 

Back
Top