Koliko ponuda za sex odbijete mesechno

Ne "visim" na bukovima, spejsovima i sl...to je gubljenje vremena..z:hm:..dovoljno mi je da me svakodnevno zeli moj decko...fucka mi se za ostale ponude...

Ne sme ni uzivo niko da mi ponudi kres semu a kamoli na fejsu...streljam pogledom i preko monitora....z:mrgreen:
Uuuuuuu al si opasna ... El smem da te citiram e? :cool: ;)

@tema: Ne boravim po tim sajtovima. Jedino na FaceBook-u al tu su mi samo ljudi koji me znaju lično u RL-u.
 
Искрен.
А стварно сам била заборавила на ту двојицу...
Један ми нудио на сред профила чим сам се регистровала а други је био мало уљуднији... Потрудио се са чак три пп-а. :neutral:
Ah, čuveno Krstino prokletstvo i dalje živi... a ono kaže da ako se ne kresneš u svojih prvih 100 postova, nećeš ni posle!
 

hahaha :) kraljica!

ne koristim vise my space, jer mislim da ima mnogo nalozenih ludaka, koristim samo fb... daj ime i prezime, maticni broj itd pa onda da razgovaramo... salim se ofc :)
zatvoren mi je profil i ne prihvatam nikoga koga ne poznajem, a ne salju poruke... ponekad se uz request pojavi neka idiotska poruka... vise mi se desava od nekoga koga poznajem, i koga boli uvo sto pise in relationship...
 
Foruma$ice.. krstosexualke moje lepe i drage..

Svedoci smo rasta socijalnih sajtova preko kojih se ljudi upoznaju i .. ostalo znate sami.
Znam da je vecina vas na forumima, fejsbukovima, majspejsovima, MSNovima i raznim chatovima skoro svakodnevno. Mene zanima koliko prosechno ponuda za sex koje su do$le sa tih foruma i sajtova odbijate na mesechnom nivou?

PItanje je za SEX ponude, a one razvezle o ponudama za brak - zanimljivo... z:mrgreen:
 

Back
Top