Koliko je izgled vazan?

Nebitan. Bog zna da sam bio i sa ruzhnim i sa prelepim curama. Sa jednom extra zgodnom curom, dobrom pi*kom i sve shto uz to ide, a koja nije imala ni 2 grama mozga, izdrzhao sam par dana. Sa drugim, manje lepim, ali inteligentnijim devojkama - mnogo, mnogo duzhe.
 
Nebitan. Bog zna da sam bio i sa ruzhnim i sa prelepim curama. Sa jednom extra zgodnom curom, dobrom pi*kom i sve shto uz to ide, a koja nije imala ni 2 grama mozga, izdrzhao sam par dana. Sa drugim, manje lepim, ali inteligentnijim devojkama - mnogo, mnogo duzhe.

:rotf::rotf::rotf:
previse ti gledas filmove sinko. psiholog terman sproveo je studiju u kaliforniji kojom je dokazao da su inteligentnije osobe i fizicki superiornije od svojih vrsnjaka,socijalno uspesnije i vodje u grupama!
tako da ti ne pali ta glupost sto si gore izvalio. ko bi jos raskinuo sa prelepom i prezgodnom devojkom za par dana. :think:
:bye:
 
:rotf::rotf::rotf:
previse ti gledas filmove sinko. psiholog terman sproveo je studiju u kaliforniji kojom je dokazao da su inteligentnije osobe i fizicki superiornije od svojih vrsnjaka,socijalno uspesnije i vodje u grupama!
tako da ti ne pali ta glupost sto si gore izvalio. ko bi jos raskinuo sa prelepom i prezgodnom devojkom za par dana. :think:
:bye:

Inteligentnije osobe chesto jesu ''socijalno uspeshnije i vodje u grupama'', ali uopshte ne mora da znachi da su ''fizichki superiornije''...E, to je glupost. I to shto je neki psiholog sproveo istrazivanje, nije nikakav argument. Pa ni sami psiholozi ne mogu medju sobom da se sloze, tako da verujem da na jednog tvog Termana ide makar jedan psiholog koji se sa tim ne slaze.
 
:rotf::rotf::rotf:
previse ti gledas filmove sinko. psiholog terman sproveo je studiju u kaliforniji kojom je dokazao da su inteligentnije osobe i fizicki superiornije od svojih vrsnjaka,socijalno uspesnije i vodje u grupama!
tako da ti ne pali ta glupost sto si gore izvalio. ko bi jos raskinuo sa prelepom i prezgodnom devojkom za par dana. :think:
:bye:

Ti tjesh da mi kazhesh da ja nisam u pravu. Hahah, vazhi brale. To ako si ti toliko je*eno povrshan da ti je bitna samo fizichka lepota, ne znachi da su svi takvi. Ako ne mogu da pricham duzhe od 5 min s njom a da se ne smorim, mozh da bude i boginja Afrodita, pa tju opet da raskinem s njom. A taj psiholog mozhe da obrishe bulju sa svojom diplomom.
 
Ti tjesh da mi kazhesh da ja nisam u pravu. Hahah, vazhi brale. To ako si ti toliko je*eno povrshan da ti je bitna samo fizichka lepota, ne znachi da su svi takvi. Ako ne mogu da pricham duzhe od 5 min s njom a da se ne smorim, mozh da bude i boginja Afrodita, pa tju opet da raskinem s njom. A taj psiholog mozhe da obrishe bulju sa svojom diplomom.

Pa o tem ti zborim !!!
 
Ti tjesh da mi kazhesh da ja nisam u pravu. Hahah, vazhi brale. To ako si ti toliko je*eno povrshan da ti je bitna samo fizichka lepota, ne znachi da su svi takvi. Ako ne mogu da pricham duzhe od 5 min s njom a da se ne smorim, mozh da bude i boginja Afrodita, pa tju opet da raskinem s njom. A taj psiholog mozhe da obrishe bulju sa svojom diplomom.
:hahaha::hahaha: samo um se ceni. aj ne serite vise s tim!
 
:rotf::rotf::rotf:
previse ti gledas filmove sinko. psiholog terman sproveo je studiju u kaliforniji kojom je dokazao da su inteligentnije osobe i fizicki superiornije od svojih vrsnjaka,socijalno uspesnije i vodje u grupama!
tako da ti ne pali ta glupost sto si gore izvalio. ko bi jos raskinuo sa prelepom i prezgodnom devojkom za par dana. :think:
:bye:



Gde si procitao to?

Slazem se! Ja u zivotu nisam upoznao lepu, a glupu...vidjao sam one koje su lepe zbog tone sminke...neke od njih su bile glupe, ali one koje su lepe prirodno, te su stvarno pametnije od vecine devojaka....:D
 
Poslednja izmena:
Gde si procitao to?

Slazem se! Ja u zivotu nisam upoznao lepu, a glupu...vidjao sam one koje su lepe zbog tone sminke...neke od njih su bile glupe, ali one koje su lepe prirodno, te su stvarno pametnije od vecine devojaka....:D

Pa gde ti zhivish, u petjini?
EDIT: A ta tvrdnja je glupost dozlaboga. Pametne su zato shto su lepe. Ma idi, molim te... :roll:
 
Poslednja izmena:
Pa gde ti zhivish, u petjini?
EDIT: A ta tvrdnja je glupost dozlaboga. Pametne su zato shto su lepe. Ma idi, molim te... :roll:

Jasta, u pecini na vrhu zgrade...i to u pecini koja izgleda kao stan.... Ti zivis na ulici pa svaki dan gledas kakve devojke prolaze, a onda ih procenjujes?

Niko nije rekao da su pametne zato sto su lepe...procitaj sve ponovo.

Chek, chek...Sa chime se u stvari slazesh ? I shta gde sam prochitao ?

Citirao sam pogresan post...greska.
 
Poslednja izmena:
Jasta, u pecini na vrhu zgrade...i to u pecini koja izgleda kao stan.... Ti zivis na ulici pa svaki dan gledas kakve devojke prolaze, a ih procenjujes?

Niko nije rekao da su pametne zato sto su lepe...procitaj sve ponovo.



Citirao sam pogresan post...greska.

Napisao si "ali one koje su lepe prirodno, te su stvarno pametnije od vecine devojaka....", a sad tvrdish neshto potpuno suprotno. Zanimljivo... :think: Shizofrenija na delu?
 
Napisao si "ali one koje su lepe prirodno, te su stvarno pametnije od vecine devojaka....", a sad tvrdish neshto potpuno suprotno. Zanimljivo... :think: Shizofrenija na delu?

Da, tako je, to sam napisao. Nikad nisam upoznao devojku koja je prirodno lepa, a da je glupa...i takva devojka jeste pametnija od vecina devojaka koje ja znam... Ne tvrdim suprotno.

A ti si napisao --->
Pa gde ti zhivish, u petjini?
EDIT: A ta tvrdnja je glupost dozlaboga. Pametne su zato shto su lepe. Ma idi, molim te... :roll:



Nadji gde sam napisao da su pametne samo zato sto su lepe..cekam.
 
Da, tako je, to sam napisao. Nikad nisam upoznao devojku koja je prirodno lepa, a da je glupa...i takva devojka jeste pametnija od vecina devojaka koje ja znam... Ne tvrdim suprotno.

A ti si napisao --->



Nadji gde sam napisao da su pametne samo zato sto su lepe..cekam.

Ali si napisao da nikad nisi upoznao devojku koja je prirodno lepa a da je glupa...I to je neka vrsta tvrdnje. Ili nije ?
 
:roll: Idi nauchi osnovne logichke zakonitosti, pa se vrati za dalju diskusiju. Ako su cure istovremeno i lepe i pametne, znachi da ne postoji cura koja je lepa, a glupa, odnosno da ne postoji cura koja je ruzhna a pametna, tj, onda postoje samo lepe i pametne i ruzhne i glupe (notorna glupost). Shto se tiche ovih prvih, znachi da su:
a) pametne zato shto su lepe, ili
b) lepe zato shto su pametne
Obe tvrdnje su notorna glupost i time je moja diskusija sa tobom zavrshena. Ako i dalje ne shvatash, konsultuj udzhbenik iz logike za 3. razred gimnazije.
 
:roll: Idi nauchi osnovne logichke zakonitosti, pa se vrati za dalju diskusiju. Ako su cure istovremeno i lepe i pametne, znachi da ne postoji cura koja je lepa, a glupa, odnosno da ne postoji cura koja je ruzhna a pametna, tj, onda postoje samo lepe i pametne i ruzhne i glupe (notorna glupost). Shto se tiche ovih prvih, znachi da su:
a) pametne zato shto su lepe, ili
b) lepe zato shto su pametne
Obe tvrdnje su notorna glupost i time je moja diskusija sa tobom zavrshena. Ako i dalje ne shvatash, konsultuj udzhbenik iz logike za 3. razred gimnazije.

Joj, izvini sto nisam dovoljno pametan da bih nastavio diskusiju sa tobom....nemoj da me bijes, molim te... Idi ti obnovi osnovnu skolu pa se vrati za dalju diskusiju... Cisto malo rekreacije ti ne bi falilo...

Prvo, niko nije rekao da lepe osobe moraju nuzno da budu pametne. Ja sam rekao da nikad nisam upoznao prirodno lepu devojku koja je ruzna, a ruzne devojke nisam ni spominjao...zar ne?


To sto ti meni pises, trebao si da pises psihologu Termanu ili gernachu, zato sto ja nisam napisao da lepe moraju biti pametne, a ruzne - glupe...I ne znam o cemu ti pricas. Ja pricam kakve sam evojke sreo u svom zivotu.:)

:rotf::rotf::rotf:
previse ti gledas filmove sinko. psiholog terman sproveo je studiju u kaliforniji kojom je dokazao da su inteligentnije osobe i fizicki superiornije od svojih vrsnjaka,socijalno uspesnije i vodje u grupama!
tako da ti ne pali ta glupost sto si gore izvalio. ko bi jos raskinuo sa prelepom i prezgodnom devojkom za par dana. :think:
:bye:

Inteligentnije osobe su fizicki superiornije od svojih vrsnjaka...opet nije rekao da su ruzne devojke glupe...vec samo da su inteligentnije devojke i fizicki superiornije...to moze znaciti i da imaju veci nos, vece sise, vece dupe...duge noge...:per:
 

Back
Top