Koliko je izgled vazan?

ne vidim zbog cega je umetnost vaznija od matematike?
realno,ko ima intelektualnu sposobnost da raspravlja o filozofiji itd,mora da ima i za neke skolske stvari..........jedino ukoliko nece da streba.
mada opet,takve osobe uglavnom imaju jaku opstu kulturu........


Naravno, školske stvari se podrazumevaju, ali ja sam mislila, ko bi pričao o tome na sastancima, ili čemu već, mislim... :/
Slažem se da se intelektualna sposobnost automatski vezuje i za znanje opšte kulture kao i za školu, nego sam napomenula da za školu nije bitno da li je ima ili ne, nije presudno, jer osoba opet može da bude smotana i glupa za život, bez obzira na to što zna nuklearnu fiziku.
 
Naravno, školske stvari se podrazumevaju, ali ja sam mislila, ko bi pričao o tome na sastancima, ili čemu već, mislim... :/
Slažem se da se intelektualna sposobnost automatski vezuje i za znanje opšte kulture kao i za školu, nego sam napomenula da za školu nije bitno da li je ima ili ne, nije presudno, jer osoba opet može da bude smotana i glupa za život, bez obzira na to što zna nuklearnu fiziku.

da.....
niska socijalna inteligencija............
ali takvi se razmnozavaju medjusobno,tako da mi nemamo brige:mrgreen:
 
Koliko je izgled bitan ? Veruj mi matori ako mislis kako to ribe gledaju i sta je njima bitno sad cu ti objasniti ....Izgled i bitnost izgleda je jedino vazno kod likusa do 16 godina i ja mislim da je to maskimum ,cast izuzecima naravno. Posle toga likuse uvidjaju da im spoljasnji izgled u potpunosti ne znaci nista vec neke unutrasnje karakteristike, da imaju s kime da pricaju i tako , znaci posle inteligencija igra presudnu ulogu. Ali ja ne kazem da spoljasnji izgled nije toliko wazan, narawno, trebas da wodis racuna, jednostawno da se ne zapustis :D ..... Pred ribama bitno je ne pokaziwati da nam se toliko swidjaju wec ponasati se da nama je swe jedno ..bar sam ja do sad tako swatio...
Ako ti ribi das weliki kompliment ,moze postati weoma samouwerena i odluciti da ako je ona toliko lepa ti za nju nisi nista i pocece da puca wisoko. Ponowo se isprawljam ,ja nekazem da se lisite swih komplimenta koji dajes dewojci, ali gledaj da to bude na umerenom nivou....
pozz
 
Poslednja izmena:
Ja važim za neku hot, mada šta je sve danas hot, nije mi toliko bitno..I uvek sam bila u društvu nekih kao dobrih frajera, lepuškaste ali šuplje glave. Nikad me nisu preterano oduševljavali i kad su me skroz smorili, počeli su da mi se dopadaju oni daaaaaaaaaaaleko nesavršeni, umetnici bez perspektive (heh), koje boli uvo kako su se obukli i šta tamo neko misli o njima.
Smuvah se sa jednim takvim i svi se pitali:Ooooo svašta, gde ti njega nađe? A meni sa njim bilo bolje bezbroj puta nego sa nekim manekenčićem. Iako je mama doživljavala nervni slom svaki put kad nas je videla zajedno, mene fancy, njega šljampavog..:per: :p
Tako da je bitno da se tebi sviđa i da je tebi nevidjeno super sa njim/njom, a ne da li je mega zgodan/a, skockan/a i da li ima pozamašno znanje iz ove ili one oblasti..Kemija, bro' , kemija..:lol: :hvala:
 
Ja važim za neku hot, mada šta je sve danas hot, nije mi toliko bitno..I uvek sam bila u društvu nekih kao dobrih frajera, lepuškaste ali šuplje glave. Nikad me nisu preterano oduševljavali i kad su me skroz smorili, počeli su da mi se dopadaju oni daaaaaaaaaaaleko nesavršeni, umetnici bez perspektive (heh), koje boli uvo kako su se obukli i šta tamo neko misli o njima.
Smuvah se sa jednim takvim i svi se pitali:Ooooo svašta, gde ti njega nađe? A meni sa njim bilo bolje bezbroj puta nego sa nekim manekenčićem. Iako je mama doživljavala nervni slom svaki put kad nas je videla zajedno, mene fancy, njega šljampavog..:per: :p
Tako da je bitno da se tebi sviđa i da je tebi nevidjeno super sa njim/njom, a ne da li je mega zgodan/a, skockan/a i da li ima pozamašno znanje iz ove ili one oblasti..Kemija, bro' , kemija..:lol: :hvala:

Sto wolim likuse sto su tako samouwerene u swoj izgled...
(Ja vazim za neku hot) ...ma daj pa ne mora da znaci da si swima "hoT" tjst. lepa,zgodna posto ukus je razlicit..
Prawo do ti kazem ti si ona jedna od likusa koje sam gore naweo, zatrpana komplimentima od muskara i sad je prewise samouwerena....
Znaci znas za onu izreku : S kim si takaw si...
Owi momci s kojima si bila ti sigurno pristaju po mentalitetu.

Samo da znas....mozda sam te ja lose protumacio...
Mada ne verujem..
Pozz
 
Sto wolim likuse sto su tako samouwerene u swoj izgled...
(Ja vazim za neku hot) ...ma daj pa ne mora da znaci da si swima "hoT" tjst. lepa,zgodna posto ukus je razlicit..
Prawo do ti kazem ti si ona jedna od likusa koje sam gore naweo, zatrpana komplimentima od muskara i sad je prewise samouwerena....
Znaci znas za onu izreku : S kim si takaw si...
Owi momci s kojima si bila ti sigurno pristaju po mentalitetu.

Samo da znas....mozda sam te ja lose protumacio...
Mada ne verujem..
Pozz

Ja sam baš i rekla da važim za neku hot (što će značiti da me tako mnogi vide), a ne da sam hot svima. To nije bila poenta, već samo moj primer da fizički momenat uopšte nije presudan (bar meni), a bitinija je poslednja rečenica.
Tako da, ne da si mene loše protumačio već i tekst..Ali kao što ti reče za ukus, i mišljenja su različita..:D Pozzzzzzzz
 
mojne se vishpra

Aha... nisam debela. U stvari sam jako osetljiva što se toga tiče, zato bolje don't go there.
Ali je zato najbitnije je da je svako tvoje mišljenje i svaki tvoj stav OBJEKTIVAN, REALAN, NORMALAN, PAMETAN, jer si jelte i ti sam takav.
Dopusti ljudima da bude na njihov način.
Ne moramo da budemo svi prezreli i prepametni, ne mora mozak da nam curi iz ušiju, kao tebi. Ne mora da nam bude bitno nešto što tebi jeste!
Znao si ti da ću da ti kontriram, jao, jao, jel' ne smem Presvetli? Tebi niko ne sme da se obrati ovde, zaboga, niko ne sme da kaže šta misli, a da bude različito od tvog gorenavedenog mišljenja?
Je*em mu mater ****************
 
Aha... nisam debela. U stvari sam jako osetljiva što se toga tiče, zato bolje don't go there.
Ali je zato najbitnije je da je svako tvoje mišljenje i svaki tvoj stav OBJEKTIVAN, REALAN, NORMALAN, PAMETAN, jer si jelte i ti sam takav.
Dopusti ljudima da bude na njihov način.
Ne moramo da budemo svi prezreli i prepametni, ne mora mozak da nam curi iz ušiju, kao tebi. Ne mora da nam bude bitno nešto što tebi jeste!
Znao si ti da ću da ti kontriram, jao, jao, jel' ne smem Presvetli? Tebi niko ne sme da se obrati ovde, zaboga, niko ne sme da kaže šta misli, a da bude različito od tvog gorenavedenog mišljenja?
Je*em mu mater ****************

a chemu atak na moj personaliti
meni prichash o nekom proseravanju, ti si napisala da tvoj dechko mora da zna da pricha o filozofiji i religiji
misssim
stvaaaaarnoooo
a i da si mi kontrirala nechim, bilo chim, nego si eto tako raspisala se da meni metnesh
idiiiii
ja ovde svima idem na qurac
 

Back
Top