Koliko ce potrajati demonstracije ?

Demonstracije ce trajati

  • manje od mesec dana

  • do tri meseca

  • preko tri meseca

  • preko godinu dana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Написао сам да се организатор не крије, тј. иницијатор и логистичар ових протеста, само ти не читаш између редова..:)

- - - - - - - - - -

И то Вучић добро зна, и зато је онако био преплашен на ванредној конференцији за штампу. Све је јасно.

Napisao si ti. Ko si ti.
Bitno je sta je zvanican stav.On glasi - nema organizatora;

Pa to je zvaka za retardirane.

- - - - - - - - - -

ako-vam-je-dobro....jpg

Promene se ne obavljaju bilo kako i pod bilo cijiom komandom.
 
Како нема званично? Званично су студенти. А незванично? Е ту треба само мало промућкати главу и сабрати два плус два. Јасно је ономе ко тежи правди и коренитим променама система.
 
Како нема званично? Званично су студенти. А незванично? Е ту треба само мало промућкати главу и сабрати два плус два. Јасно је ономе ко тежи правди и коренитим променама система.

Koji studenti?
Zvanicno - nezvanicno!
Pa organizator se krije od naroda a trazi njegovu podrsku!
Ne shvatas koliko je to podmuklo.
 
Koji studenti?
Zvanicno - nezvanicno!
Pa organizator se krije od naroda a trazi njegovu podrsku!
Ne shvatas koliko je to podmuklo.
Студенти се не крију, не видим у чему је проблем? (Није подмукло ништа већ ти слабо конташ). А главни организатор (иницијатор) се већ огласио, али ти не видиш ништа.
То је твој проблем што си заслепљен. Не желим да ти цртам просте ствари, а Велики Петак је и не бих више да губим мир.
 
Студенти се не крију, не видим у чему је проблем? (Није подмукло ништа већ ти слабо конташ). А главни организатор (иницијатор) се већ огласио, али ти не видиш ништа.
То је твој проблем што си заслепљен. Не желим да ти цртам просте ствари, а Велики Петак је и не бих више да губим мир.

Gubis mir jer ti savest nije cista.
Studenti su samo paravan.
Sta ce oni da organizuju? ko ce njih da slusa?Pa oni ne znaju ni sta hoce.
Ko se oglasio? Sasa Jankovic? Njega slusate?
 
Студенти се не крију, не видим у чему је проблем? (Није подмукло ништа већ ти слабо конташ). А главни организатор (иницијатор) се већ огласио, али ти не видиш ништа.
То је твој проблем што си заслепљен. Не желим да ти цртам просте ствари, а Велики Петак је и не бих више да губим мир.

oglašava se od prvog dana...i potpisuje na pozivima za rušenje legalno izabrane vlasti
 
Gubis mir jer ti savest nije cista.
Studenti su samo paravan.
Sta ce oni da organizuju? ko ce njih da slusa?Pa oni ne znaju ni sta hoce.
Ko se oglasio? Sasa Jankovic? Njega slusate?
Мислио сам на духовни мир. Није време за дуге расправе у овај дан. Није тај у питању нити слични њему. Огласили су се више пута до сада али не вреди теби цртати просте ствари. Мало мућни главом и одмори.
 
Мислио сам на духовни мир. Није време за дуге расправе у овај дан. Није тај у питању нити слични њему. Огласили су се више пута до сада али не вреди теби цртати просте ствари. Мало мућни главом и одмори.

Pa ko? Reci ko? Sto ga krijes?
 
Iako su to mnogi vec rekli na temi o protestima, moram da ponovim.
Nije toliko vazno koliko ce potrajati ovi protesti. Mnogo je vaznije da su protesti krenuli, da su se ljudi, uglavnom mladi, trgli iz letargije, da ce pratiti i na svaki pogresan korak vlasti reagovati na ulici.
Neki pametan covek je rekao, parafraziram: cim vlast tako strogo kontrolise medije, to nije znak da je jaka vec da se boji naroda.
Svaki pocetak je tezak, ali i vazan.
Тако је. Репка ко` врата!

- - - - - - - - - -

to je daklem glavna noćna mora vladajućih i pristalica - Ne mogu da nađu organizatora jer ga i nema
a to ih ždere u najveće...ne mogu da se pomire sa tim da je organizator - narod i sa činjenicom da vučkova reč ne vredi više ni pišljiva boba
osim u uskim SNS krugovima 'elite'
Браво!
 
to je daklem glavna noćna mora vladajućih i pristalica - Ne mogu da nađu organizatora jer ga i nema
a to ih ždere u najveće...ne mogu da se pomire sa tim da je organizator - narod i sa činjenicom da vučkova reč ne vredi više ni pišljiva boba
osim u uskim SNS krugovima 'elite'
Ja se sve vreme cudim, smejem, nije mi jasno kakvu ulogu bi imalo i neko saznanje da je organizator ovaj ili onaj?
Sta se tu menja na stvari? Ta stoka komunisticka, faisticka ne moze da zamisli da u Srbiji postoje ljudi, pa jos i mladi, vidi cuda,
kojima nesto smeta u toj drzavi, jer Vucic svakog smatra idiotom, jer je za njegov skromni um nemoguce da neki covek u Srbiji sam shvati
da je nesto trulo u toj drzavi.

Problem je sam Vucic jer ta partija ( SNS) zapravo i ne postoji, da on sutra umre, SNS bi se raspao za 24 sata.
U DS smo imali razne smene, u DSS takodje, borba za vlast, prevlastt, jes du se partije syebale, ali je tako u demokratijama.
Kod Vucica sve kao kod Prusa:zcepanje:
 
Ja se sve vreme cudim, smejem, nije mi jasno kakvu ulogu bi imalo i neko saznanje da je organizator ovaj ili onaj?
Sta se tu menja na stvari? Ta stoka komunisticka, faisticka ne moze da zamisli da u Srbiji postoje ljudi, pa jos i mladi, vidi cuda,
kojima nesto smeta u toj drzavi, jer Vucic svakog smatra idiotom, jer je za njegov skromni um nemoguce da neki covek u Srbiji sam shvati
da je nesto trulo u toj drzavi.

Problem je sam Vucic jer ta partija ( SNS) zapravo i ne postoji, da on sutra umre, SNS bi se raspao za 24 sata.
U DS smo imali razne smene, u DSS takodje, borba za vlast, prevlastt, jes du se partije syebale, ali je tako u demokratijama.
Kod Vucica sve kao kod Prusa:zcepanje:

a jbt. ako pronađu organizatora vuku će opet da zasija kruna na glavi, ali džaba, neemaa batoo
survao se u nepovrat, sada jedino ostaje da smisli neki opasan scenarijo za odvraćanje pažnje
a kako je udaren i očajan, ko zna šta bi to moglo biti, taj ne preza ni od čega :think:
 
To je to.

Zato ovi jadnici kao Mikrotalas i Milanče Rakija brane vrlo krhak režim.

Ne rezim, nego drzava.

drzava ne sme da potone sa rezimom.

- - - - - - - - - -

a jbt. ako pronađu organizatora vuku će opet da zasija kruna na glavi, ali džaba, neemaa batoo
survao se u nepovrat, sada jedino ostaje da smisli neki opasan scenarijo za odvraćanje pažnje
a kako je udaren i očajan, ko zna šta bi to moglo biti, taj ne preza ni od čega :think:

Sta je problem ponoviti izbore?
 
Занимљива реакција Јелене Гускове. Након што је Дугин подржао протесте, ево сада и Гускова. Можда Путин ипак шаље неке сигнале између редова.

Јелена Гускова: Српске демонстрације против Вучића заслужују поштовање!

12. априла 2017.

Screenshot_16-696x528.jpg


Јелена Гускова: Искрено, мало ко је очекивао протесте у земљи после гласања за председника. Вучић је победио, и у почетку су се сви по навици помирили са тим. Када су на улицу изашли студенти, омладина коју нико није сматрао политички активном, лично ја сам била изненађена, обично овакве покрете води нека конкретна политичка снага или они пролазе по моделу западних «обојених револуција», мајдана.

Овде је било јасно да је омладински покрет, који се из Београда проширио на све градове у Србији, изазван пре свега патриотским осећањима младих људи. Они су се договорили, користећи социјалне мреже, да изађу на улице, и већ недељу дана настављају протестне акције у многим градовима земље. Код мене то изазива поштовање, на тај начин они изражавају своје неповерење диктату актуелне власти.

Јелена Гускова: Када ми изјављујемо, да је наш председник подржао Вучића, мало ту користимо лукавост. Руска спољна политика на Балкану има једно правило – подржавати искључиво владајуће структуре и не подржавати опозицију, док она не дође на власт. Зато је током сусрета Путина и Вучића, наравно, било речи о предстојећим изборима и наш председник је пожелео срећу саговорнику. То не значи да је подржао Вучића као јединог кандидата, тако тумачити њихов сусрет је једноставно неправилно. Кремљ једноставно није могао у лице да му каже – ми вас не подржавамо. Али да Вучић има проблема са „политичком оријентацијом“ тамо сигурно знају.

http://patriot.rs/jelena-guskova-srpske-demonstracije-protiv-vucica-zasluzuju-postovanje/
 

Back
Top