kolika je normalna velicina penisa

Nadric:
interesuju me vase dimenzije da bih znao da li je dovoljno 14cm a imam 15 godine? :oops:

Da te pitam: sto te ne brine imas li odgovarajucu visinu za 15 god (i koliki je prosek tu)? Covek je prilicno proporcionalan, evo ti primer - obim vrata jednak je obimu lista noge, dva puta toliko i dobijes obim struka (i za muskarce i za zene).Zatim obim stisnute pesnice ti je isti kao i duzina stopala...Imas jos mnogo takvih primera. Mozda je i duzina omiljene muske igracke proporcionalna s necim.
 
vragolanka28:
Anonymous:
Devilishgirl:
nisam ga merila :) ...Ohh dete, zamisli kako je onima sa 20 cm..da mogu skratili bi ga..
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

VERUJ DA NE BI! Ja obozavam takve! Kad udje a ono ko vakum!!! :lol:

Zakljucak :
Sa 13 cm sasvim zadovoljavate 95% populacije zena.
Onih 5% su vragolanke?? , a ako bas njih zelite onda
vam osim 20cm treba i fi od 7 cm i krupno koscato lice i gradja (kao akromegalija ali u zacetku).
Veliki libido. Duzi jezik, po mogucstvu da moze da se smota oko uzduzne ose(kao cev).
Iskustvo , zelja za eksperimentisanjem , perverznost.
 
Nadric:
interesuju me vase dimenzije da bih znao da li je dovoljno 14cm a imam 15 godine? :oops:

Mozda ce jos malo da ti poraste, ali malo...
Nije ti sudjeno..

E sad, obzirom na tvoje godine, podsetio si me na mene... Uostalom to sve muske "brine" u tim godinama. Veruj mi, bitnije je da RADI.

Zatim, odgovor na tvoje pitanje glasi (a iz medicinskog ugla):

9-12 - mali (ali moze da posluzi jer je 9 minimum za zenski polni organ)

13-15 normalan (i vecina muskaraca doda koji cm vishe ili jos pola cm)

16-18 VEEELIIIKIII

18 - na dalje - NenORMalAN (san svake ribe, ali tipovima sa tim duzinama tesko se dize ili samo jednom dnevno. Imam par drugara koji stvarno imaju ovaj problem)

Dakle radi se o sundjerastom tkivu koje nekim vakuum aparatima mozete samo da istegnete ( a igracku omiljenu pokvarite).

Uostalom nas "normalnih" ima najvise, pa ne tuguj. Na filmovima obicno nadju raritete, kako u muskom tako i u zenskom delu "ekipe".

Sad, juri ribe da im pokazes da si normalan...
 
Snezna_kraljica:
Dlakava_Strvina:
18cm - na dalje - NenORMalAN (san svake ribe, ali tipovima sa tim duzinama........
SAN SVAKE RIBE? :shock:
SAN?
Ne kazem da duzina nije vazna, ali zasto toliko generalizujes? I sam si to nazvao NENORMALNIM.

Pa tako sam procitao... A i cuo od vase strane... Nije bitno da je veliki ali je bitno da nije mali hahahha

A uostalom, zadovoljan sam "svojom duzinom" inace bih morao da kupujem vece gacke :D
 
Mozda ce jos malo da ti poraste, ali malo...
Nije ti sudjeno..

E sad, obzirom na tvoje godine, podsetio si me na mene... Uostalom to sve muske "brine" u tim godinama. Veruj mi, bitnije je da RADI.

Zatim, odgovor na tvoje pitanje glasi (a iz medicinskog ugla):

9-12 - mali (ali moze da posluzi jer je 9 minimum za zenski polni organ)

13-15 normalan (i vecina muskaraca doda koji cm vishe ili jos pola cm)

16-18 VEEELIIIKIII

18 - na dalje - NenORMalAN (san svake ribe, ali tipovima sa tim duzinama tesko se dize ili samo jednom dnevno. Imam par drugara koji stvarno imaju ovaj problem)

Dakle radi se o sundjerastom tkivu koje nekim vakuum aparatima mozete samo da istegnete ( a igracku omiljenu pokvarite).

Uostalom nas "normalnih" ima najvise, pa ne tuguj. Na filmovima obicno nadju raritete, kako u muskom tako i u zenskom delu "ekipe".

Sad, juri ribe da im pokazes da si normalan...

bitno je njima da je deblji, sad traze ove sto ga imaju ko izletnicku salamu
 

Back
Top