Koleginica na poslu

pa pazi
pitanje uopste nije jednostavno
ti tu zgodnu koja te drazi gledas svaki dan ali opet ne mozes nista jer ima decka :mrgreen:
Ili si ti u vezi/oženjen? To ti palo na um nije?

A kombinacija - ona zgodna, lepa, gooza, grudi, vihor u kosi, u oku sjaj, osmeh otapa i srebro ali ne možeš sa njom ni 3 rečenice da sastaviš ili nije zgodna, tebi privlačna ali zato se smejete ceo dan na poslu i svaki dan ti je kao veliki odmor? Šta bi ti?
 
Ili si ti u vezi/oženjen? To ti palo na um nije?

A kombinacija - ona zgodna, lepa, gooza, grudi, vihor u kosi, u oku sjaj, osmeh otapa i srebro ali ne možeš sa njom ni 3 rečenice da sastaviš ili nije zgodna, tebi privlačna ali zato se smejete ceo dan na poslu i svaki dan ti je kao veliki odmor? Šta bi ti?
pa to ti kazem..kompleksna situacija..

isapda da je bolje imati neku matoru babu za koleginicu bar ne razmisljas nista nego se fokusiras na rad :mrgreen:
 
Da li bi vise voleli da vam je koleginica neka zgodna do bola koja se izazovno oblaci ili neka u godinama koja se tetkasto oblaci? :D

...ако мене питаш само нека ј еплавуша

Ana_Brnabi%C4%87_at_the_European_Commission.jpg
 
Da li bi vise voleli da vam je koleginica neka zgodna do bola koja se izazovno oblaci ili neka u godinama koja se tetkasto oblaci? :D

Svejedno, imao sam obe, koleginice su koleginice, tu se ne petljam, to je osnovno pravilo :)

A najbolja koleginica ikada je bila zena 20 godina starija od mene, koja se nije tetkasto oblacila, vec izuzetno kulturno i jednostavno, a jako lepo. Nije ni cudo, jer je zena zivela u 10-tak drzava sirom sveta, govori 6 jezika, duhovita, normalna, ostvarena na svim poljima, bez trunke kompleksa.

I jedino mi ona nedostaje od svih kolega iz bivse firme iz Srbije.
 
Svejedno, imao sam obe, koleginice su koleginice, tu se ne petljam, to je osnovno pravilo :)

A najbolja koleginica ikada je bila zena 20 godina starija od mene, koja se nije tetkasto oblacila, vec izuzetno kulturno i jednostavno, a jako lepo. Nije ni cudo, jer je zena zivela u 10-tak drzava sirom sveta, govori 6 jezika, duhovita, normalna, ostvarena na svim poljima, bez trunke kompleksa.

I jedino mi ona nedostaje od svih kolega iz bivse firme iz Srbije.
Bravo...sta me briga kako se oblaci, ako radi posao ok smo, ako ne radi i jos pokusava meni prebaciti da radim za nju, da joj zlatna dzaba joj.
 
Nemam nikakve zelje povodom dileme iz naslova.
Koleginica je koleginica.
Nista visse ni manje.
A sa mnom rade zene svih godina i fizickih pojava.
Naucio sam jedno.
Ne vole upucavanja ni muvanja kako god se oblacile.
To se na poslu ne radi.
EDIT
Ima jedna super cica koja sa mnom ne prica uopste i nikome nista.
A ima i druga koja je kao bila Ok ali sad ni ona ne prica sa mnom
jer sam joj rekao istinu u 4 oka.
nebitno.
na posao idem da radim a zene muvam na drugom mestu.
 

Back
Top